پرش به محتوا

پاسپورت سنت لوسیا

نحوه خرید پاسپورت سنت لوسیا

پاسپورت سنت لوسیا

 

شهروندی سنت لوسیا و پاسپورت سنت لوسیا یکی از اسانترین ها برای دریافت پاسپورت دوم و سهولت در سفر و راه اندازی کسب و کار

برای شروع مشاوره برای پاسپورت سنت لوسیا آماده اید؟ فاصله ما با شما با یک جلسه مشاوره بر ظرف میشود امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی

در اینجا آنچه برای دریافت پاسپورت سنت لوسیا لازم است ذکر شده است.

1. اهدای دولت و کمک به دولت

اعطای کمک بلاعوض و غیرقابل استرداد به صندوق اقتصادی ملی سنت لوسیا محبوب ترین روش برای اخذ پاسپورت سنت لوسیا است.

این صندوق تنها برای دریافت سرمایه گذاری های خارجی تأسیس شده است ، اگرچه تا به امروز ، هیچگونه حساب عمومی در مورد نحوه هزینه و هزینه های این بودجه (که بحث های قابل توجهی را ایجاد کرده است) ارائه نشده است.

در هر صورت: نحوه و شرایط مالی پاسپورت سنت لوسیا

اگر متقاضی مجرد هستید ، حداقل 100،000 دلار کمک می کنید.

زوج ها 140،000 دلار (با تخفیف از قیمت قبل از COVID 165،000 دلار) هزینه خواهند کرد.

هزینه یک خانواده چهار نفره 150،000 دلار (قیمت اصلی: 190،000 دلار) است.

هر وابسته اضافی 15،000 دلار (قیمت اصلی: 25،000) برای شما هزینه دارد.

هر برنامه پاسپورت سنت لوسیا همچنین دارای هزینه پردازش و مدیریت است:

متقاضی اصلی 2000 دلار هزینه پردازش پاسپورت سنت لوسیا برای خود و 1000 دلار برای هر فرد وابسته پرداخت می کند

هزینه های بررسی دقیق 7500 دلار برای متقاضی اصلی و 5000 دلار برای افراد وابسته (بالای 16 سال)

بنابراین کل سرمایه گذاری برای یک فرد متقاضی 109،500 دلار است ، بدون احتساب هزینه های نمایندگی. در همین حال ، یک خانواده چهار نفره (2 بزرگسال و 2 کودک 16+) 167.500 دلار (در اصل 217.500 دلار) پرداخت می کنند.

دولت همچنین یک تغییر دائمی برای وابستگان تازه متولد شده ایجاد کرده است. در حال حاضر ، به جای هزینه 25000 دلار برای وابستگان دیگر ، افزودن نوزاد تازه متولد شده به برنامه شما فقط 500 دلار هزینه دارد. این امر باعث می شود سنت لوسیا بسیار رقابتی تر باشد ، به ویژه برای متقاضیان دارای خانواده.

پاسپورت سنت لوسیا

2. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

پاسپورت سنت لوسیا

با برنامه های CBI ، تقریباً همیشه یک گزینه سرمایه گذاری در املاک وجود دارد. سنت لوسیا فرقی نمی کند.

شما می توانید ملکی به ارزش حداقل 300،000 دلار خریداری کنید ، اما فقط از لیست املاک از پیش تایید شده رسمی.

در اینجا لیستی کامل از پیشرفت های املاک و مستغلات مورد تأیید است که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید. با توجه به جدید بودن برنامه ، در حال حاضر تنها تعداد انگشت شماری از املاک و مستغلات در آنجا وجود دارد.

با این وجود ، می توانید انتظار داشته باشید که در هتلی گران قیمت یا اقامتگاهی به نوعی سرمایه گذاری کنید ، و معمولاً قیمت آنها کمی گران خواهد بود-این یک امر معمول در برنامه های CBI است که شما را ملزم به خرید از لیست از پیش تایید شده املاک می کند.

شما باید ملک را حداقل پنج سال نگه دارید.

علاوه بر قیمت واقعی ، به خاطر داشته باشید که هزینه های ثبت املاک و همچنین هزینه پردازش و رسیدگی به آن بالاتر از اهداء است:

متقاضی اصلی باید 50،000 دلار هزینه مدیریت بپردازد

هر فرد وابسته بالغ واجد شرایط اگر زیر 18 سال سن داشته باشد 35000 دلار و 25000 دلار می پردازد

هزینه های بررسی دقیق 7500 دلار برای متقاضی اصلی و 5000 دلار برای افراد وابسته (بالای 16 سال)

درمجموع ، متقاضی انفرادی که به سراغ گزینه املاک می رود ، مبلغ 357،500 دلار دریافت می کند. در همین حال ، یک خانواده با دو فرزند کوچک باید در مجموع 437،500 دلار پرداخت کند.

3. اوراق قرضه دولتی برای پاسپورت سنت لوسیا

شهروندی سنت لوسیا را می توان با خرید اوراق قرضه نیز بدست آورد. با توجه به COVID-19 ، دولت سنت لوسیان تغییرات گسترده ای را در این گزینه سرمایه گذاری خاص اعمال کرده است که تا 31 دسامبر 2021 اعمال می شود و این فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران اوراق قرضه است.

پیش از این ، سرمایه گذاران ملزم به سرمایه گذاری حداقل 500000 دلار در اوراق قرضه غیررسمی دولت بودند و آنها را حداقل به مدت پنج سال نگهداری می کردند. اما اکنون ، متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری 250،000 دلار در اوراق قرضه امداد COVID با مدت 5 سال نگهداری ، واجد شرایط شهروندی سنت لوسیا شوند.

در صورت درخواست به عنوان زوج ، قیمت نیز به 250،000 دلار کاهش یافته است ، اما مدت زمان نگهداری به 6 سال افزایش می یابد.

یک خانواده چهار نفره نیز می توانند به قیمت تخفیفی 250،000 دلار برای مدت نگهداری شش ساله دسترسی پیدا کنند ، یا می توانند مبلغ سرمایه گذاری را به 300،000 دلار افزایش دهند و دوره نگهداری را به 5 سال کاهش دهند.

هر وابسته اضافی 15000 دلار اضافی هزینه دارد (از 25000 دلار کاهش می یابد). و در مورد وابستگان اضافی ، مدت نگهداری به هفت سال کامل افزایش می یابد.

در حالی که هزینه های درخواست به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از زمانی است که می خواهید راه اهدا را طی کنید ، آنها نیز تخفیف داده اند:

هزینه اداری 30،000 دلار (قبلاً 50،000 دلار) برای کسانی که اوراق قرضه دولتی خریداری می کنند. این در حال حاضر تنها با تأیید قابل پرداخت است.
هزینه های بررسی دقیق 7500 دلار برای متقاضی اصلی و 5000 دلار برای افراد وابسته (بالای 16 سال)

با استفاده از این گزینه ، اساساً می توانید 30،000 دلار اهدا کنید و 250،000 دلار در اوراق قرضه دولتی بدون بهره به مدت پنج سال سرمایه گذاری کنید

برای افرادی که پول نقد نشسته اند ، می توانید 70،000 دلار در “هزینه های غرق شده” در مقابل 250،000 دلار پارکینگ برای یک زمان صرفه جویی کنید. تا زمانی که سنت لوسیا “به آرژانتین” نرود و در اوراق قرضه پیش فرض نکند ، این پول را در پنج سال پس می گیرید. در حال حاضر پول در بانک تقریباً هیچ سودی ندارد ، بنابراین اگر پول نقد دارید که سرمایه گذاری نمی کنید ، این یک معامله خوب است.

آیا برای مهاجرت به آلمان نیاز به ویزا دارید؟

4. پروژه های سازمانی

در نهایت ، عجیب ترین گزینه همه آنها پروژه های سازمانی است. این امر تعجب آور نیست زیرا دولت سنت لوسیا در تلاش است نه تنها سرمایه های خارجی را جذب کند بلکه برای مردم آن شغل ایجاد کند.

اگر تنها سرمایه گذار هستید ، باید حداقل 3،500،000 دلار هزینه کنید ، اما اگر سرمایه گذاری را با شرکای خود انجام می دهید ، هر یک باید حداقل 1،000،000 دلار و در مجموع 6،000،000 دلار کمک کنند.

علاوه بر این ، هزینه ها را نیز دریافت کرده اید:

هزینه اداری غیر قابل استرداد 50،000 دلار دریافت می شود

هر فرد وابسته بالغ واجد شرایط اگر زیر 18 سال سن داشته باشد 35000 دلار و 25000 دلار می پردازد

هزینه های بررسی دقیق 7500 دلار برای متقاضی اصلی و 5000 دلار برای افراد وابسته (بالای 16 سال)

نکته احتمالی این است که شما نمی توانید پروژه های سرمایه گذاری را فقط رویایی داشته باشید. هر پروژه از قبل توسط دولت تأیید شده و در وب سایت رسمی آنها نشان داده شده است.

این پروژه ها می توانند از رستوران های تخصصی ، بنادر و دریاهای تفریحی ، کارخانه های فرآوری محصولات کشاورزی ، محصولات دارویی ، بنادر ، پل ها ، جاده ها و بزرگراه ها ، موسسات و تاسیسات تحقیقاتی گرفته تا دانشگاه های فراساحل را شامل شوند.

اینها مطلوب ترین پروژه های اجتماعی و زیرساختی هستند که می توانید انتظار مشارکت در آنها را داشته باشید.

 

نحوه خرید پاسپورت سنت لوسیا

مراحل برنامه پاسپورت سنت لوسیا گام به گام

قبل از درخواست ، باید بررسی کنید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر. خبر خوب این است که شرایط واجد شرایط بودن بسیار استاندارد است و انتخاب سرمایه داران عشایری را برای انتخاب بیش از حد دشوار نمی کند.

برای اخذ تابعیت سنت لوسیان و گذرنامه بعدی ، باید:

حداقل 18 سال سن داشته باشید

با شخصیت خود هیچ “مشکلی” نداشته باشید

فاقد سابقه کیفری

سلامت باشید

یک خطر بالقوه امنیتی نباشد

درخواست گام به گام شهروندی سنت لوسیا

بودوا مونته نگرو

در زمینه واجد شرایط بودن خوب هستید؟ نحوه درخواست شما در اینجا آمده است:

1. یک بررسی اولیه را انجام دهید و اسناد خود را جمع آوری کنید. برای انجام این کار و ارائه درخواست باید با یک آژانس مورد تأیید دولت همکاری کنید. ما می توانیم کمک کنیم.

2. هزینه کارشناسی و هزینه ثبت نام (گزینه املاک) را بپردازید. سپس ، درخواست خود را به واحد شهروندی سنت لوسیان تسلیم کنید.

3. دولت سنت لوسیان تقریبا 60 تا 90 روز طول می کشد تا درخواست شما را تأیید کند. پس از تأیید ، نامه تأیید دریافت خواهید کرد.

4. پرداخت کامل مبلغ کل سرمایه گذاری در این مرحله انجام می شود. باید ظرف 90 روز تقویمی پس از صدور نامه تأیید انجام شود.

5. پس از تکمیل ، واحد شهروندی برای شما (و خانواده شما) گواهی تابعیت صادر می کند. قبل از وکیل دادگستری یا دفتر اسناد رسمی سوگند یاد کنید یا اظهار بیعت کنید.

6. سپس می توانید پاسپورت سنت لوسیا خود را درخواست کرده و در مدت یک هفته دریافت کنید.

لازم به ذکر است که می توانید افراد وابسته را به مدت 5 سال پس از تأیید درخواست خود ، برای هزینه های اضافی اداری و بررسی دقیق اضافه کنید.

مزایای شهروندی سنت لوسیا

مخالفت با درخواست برای برنامه CBI دیگر ، مزایای زیادی برای اخذ پاسپورت سنت لوسیا دارد.

هیچ حلقه بیهوده ای برای پرش وجود ندارد. نه مصاحبه ای برای اخذ گذرنامه انجام می شود و نه آزمایش هایی که باید انجام شود.

دسترسی به بیش از 140 کشور بدون ویزا همه اروپا ، بسیاری از آمریکای مرکزی و جنوبی ، و همچنین هنگ کنگ ، سنگاپور ، انگلستان و ایرلند شامل می شوند.

فقط پس از تأیید سرمایه گذاری کنید. برخی از برنامه های CBI از شما می خواهند که قبل از تأیید شهروندی آنها سرمایه گذاری کنید. برعکس در سنت لوسیا صادق است – شما فقط پس از تأیید و دریافت گواهینامه تابعیت خود پول واقعی را خرج می کنید.

شهروندی سریع لازم نیست سالها بنشینید و منتظر بمانید تا تابعیت شما تأیید شود. دریافت پاسپورت سنت لوسیا 3-4 ماه طول می کشد.

ارزان ترین پاسپورت دوم پاسپورت سنت لوسیا با چند حوزه قضایی دیگر در کارائیب ، ارزان ترین پاسپورت برای یک فرد مجرد است.

خانواده شما هم می توانند بیایند. هنگام درخواست برای برنامه CBI پاسپورت سنت لوسیا ، می توانید برای همسر ، فرزندان وابسته (زیر 25 سال) و والدین (بیش از 65 سال) شهروندی دریافت کنید ، اما هر وابسته هزینه اضافی دارد.

بدون نیاز به اقامت. لازم نیست قبل ، در حین یا بعد از مراحل درخواست پاسپورت سنت لوسیا در سنت لوسیا اقامت داشته باشید.

نیازی به سفر نیست. می توانید تمام مدارک خود را از راه دور پر کرده و گذرنامه خود را نیز از راه دور تهیه کنید.

شهروندی شما مادام العمر است. هر کسی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت سنت لوسیان را دریافت کند ، پاسپورت خود را مادام العمر خواهد داشت. این بدان معناست که شما همیشه مکانی برای زندگی و کار خواهید داشت ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.

شما گزینه هایی دارید سنت لوسیا با متنوع ترین گزینه های سرمایه گذاری نه تنها به کسانی که مایل به خرید سریع شهروندی هستند ، بلکه به کسانی که می خواهند با این کشور روابط واقعی ایجاد کرده و به توسعه اقتصاد آن کمک کنند ، توجه می کند.

شهروندی دوگانه مجاز است. سنت لوسیا تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد ، بنابراین شما هرگز در اخذ و داشتن دو گذرنامه مشکلی نخواهید داشت.

مالیات متوسط مالیات بر درآمد برای درآمد حاصل از خارج از کشور ، بدون ارث و مالیات بر ثروت نیز وجود ندارد.

سهولت انجام کسب و کار. در گزارش Doing Business ، سنت لوسیا در حال حاضر به عنوان 77 امین کشور از 183 رتبه بندی شده است. این امر آن را به دومین کشور برتر در منطقه کارائیب تبدیل می کند – یک نتیجه قابل توجه.

بخش فراساحلی پر جنب و جوش در مقایسه با دیگر جزایر کارائیب ، سنت لوسیا دارای یک بخش دریایی بین المللی پر جنب و جوش است که به مردم اجازه می دهد در همه زمینه های خدمات مالی ، به عنوان مثال ، ایجاد شرکت های بین المللی و باز کردن اعتمادها مشارکت کنند.

نقاط ضعف شهروندی سنت لوسیا

در مورد برنامه CBI سنت لوسیا منافع زیادی وجود ندارد. با این حال ، معدود معایب باقی مانده همه مربوط به جدید بودن و رویکرد منحصر به فرد آن در امور بین الملل است.

دسترسی به روسیه و چین وجود ندارد. اگر دسترسی بدون ویزا به این دو کشور برای شما مهم است ، با گذرنامه سنت لوسیان آن را دریافت نخواهید کرد. این به این دلیل است که کشور علاقه چندانی برای ایجاد روابط با آنها ندارد. علاوه بر این ، در امور بین المللی از تایوان حمایت کرده است ، به این معنی که دسترسی چین به آن بسیار دور است.

این یک برنامه جدید است گاهی اوقات ، افسران گشت مرزی می توانند خنده دار باشند و گذرنامه کمتر شناخته شده مانند سنت لوسیا می تواند به این معنا باشد که آنها قبل از ورود شما به کشورشان وقت بیشتری می گذارند و مراقبت می کنند.

هزینه های بالا هزینه های اداری و مراقبت ویژه ، به ویژه هزینه 50،000 دلار برای گزینه های سرمایه گذاری جایگزین به غیر از کمک به صندوق توسعه ، سنت لوسیا را در قیمت بالاتری نسبت به کشورهای همسایه قرار می دهد.

پاسپورت سنت لوسیا

خیابان شما شهروندی سنت لوسیا

سنت لوسیا ممکن است تازه وارد دنیای CBI باشد ، اما قطعاً پای خود را برای ایستادن دارد. استانداردهای بالا و اقدامات دقیق و دقیق آن باعث شده است برنامه CBI سنت لوسیا بسیار مورد توجه قرار گیرد.

برخی نگرانی ها همچنان وجود دارد که بیشتر مربوط به عدم تجربه دولت در اجرای چنین برنامه ای است که در خاموش کردن توسعه دهندگان احتمالی ظاهر می شود.

به عنوان مثال ، عدم کارآیی اداری این کشور باعث شد شرکت توسعه محدود برنامه های خود برای ساخت Ritz Carlton در سنت لوسیا را متوقف کرده و به جای آن به توسعه در گرانادا برود.

وقتی بسیاری از جزایر کارائیب برنامه های مشابه CBI را با مزایا و قیمت های بسیار مشابه ارائه می دهند ، شکست هایی مانند این مهم است.

با این حال ، اگر زمان بیشتری به سنت لوسیا داده شود ، ما مطمئن هستیم که رویکرد یکدست آنها به آنها کمک می کند تا برنده شوند.

برای متقاضیان مجرد ، این واقعا یکی از بهترین برنامه های CBI برای شرکت در آن است. فقط با 100000 دلار (به علاوه هزینه) ، می توانید گذرنامه سنت لوسیان خود را در عرض 3-4 ماه دریافت کنید. کل فرایند را می توان از راه دور تکمیل کرد – واقعاً چیزهای بیشتری از آن وجود ندارد.

وقتی شروع به افزودن پیچیدگی ها می کنید ، مانند راه های سرمایه گذاری خانوادگی یا جایگزین که احتمالاً می خواهید در نظر بگیرید ، هزینه ها افزایش می یابد ، به همین دلیل است که باید به هر مورد به صورت جداگانه نگاه کرد.

با این حال ، تخفیف کووید یک پیشنهاد بسیار جذاب است که ارزش آن را دارد از همین حالا استفاده کنید زیرا مدت زیادی نخواهد بود.

ما در گذشته به ده ها نفر کمک کرده ایم گذرنامه سنت لوسیان خود را دریافت کنند و اندرو شخصاً تابعیت سنت لوسیان را نیز دریافت کرده است.

اجازه دهید ما نیز به شما کمک کنیم تا آن را بفهمید تا بتوانید تنوع ایجاد کرده و به خودتان این اختیار را بدهید که به جایی بروید که با شما بهترین رفتار را دارد.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط پاسپورت سنت لوسیا هستید

منبع مفید شهروندی سنت لوسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Us