وبلاگ - آخرین اخبار
,

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

بررسی برنامه ویزای استارتاپ کانادا

 

استارتاپ کانادا یکی از روش های دریافت اقامت دایم کانادا میباشد و متقاضی با استفاده از این روش میتواند در صورتیکه گام ها را بدرستی بردارد به نتیجه دلخواه برسد.

بنابراین برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا درخواست دهید و کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی کنید

برای مشاوره تخصصی با کارشناسان متخصص ما که سالیان بسیاری را برای کسب تجربه طی نموده اند تماس بگیرید +989128598823

برنامه ویزای استارتاپ کانادا یک برنامه تحت حمایت دولت است که از کارآفرینان مهاجر حمایت و تشویق می کند تا کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی کنند و فرصت های شغلی جدیدی در این کشور ایجاد کنند.

موسس در صورت پذیرفته شدن درخواست اقامت دائم اعطا می شود.

معیارهای خاصی وجود دارد که موسس برای پذیرش و واجد شرایط بودن در برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی برای

برنامه ویزای استارتاپ کانادا باید رعایت کنند.

از طریق برنامه ویزای استارتاپ کانادا، ما به کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل کمک می کنیم تا بهترین فرصت ها را از طریق فراهم کردن بهترین شرایط که باعث رشد و گسترش کسب و کار آنها از طریق

دسترسی به بازار کانادا می شود را بیابند و به آنها کمک می کنیم تا در ویزای استارتاپ کانادا پذیرفته و واجد شرایط شوند.

از طریق برنامه استارتاپ کانادا، ما همچنین به صاحبان مشاغل مهاجر کمک می کنیم تا کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی کنند و فرصت های تجاری جدیدی در بازار کانادا پیدا کنند تا در برنامه استارتاپ کانادا واجد شرایط شوند و نامه پشتیبانی دریافت کنند که به آنها در پذیرش در کانادا کمک می کند.

ما می دانیم که اکثر کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل در اولین باری که به یک کشور جدید نقل مکان می کنند با چالش های بزرگی روبرو می شوند، به خصوص اگر در حال توسعه کسب و کار خود در آنجا

هستند یا قصد دارند در کشور جدیدی را راه اندازی کسب و کار کنند.

بنابراین، ما برای حمایت و کمک به کارآفرینان مهاجر در افزایش شانس واجد شرایط شدن در برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی این مطالب را اماده کردیم.

ویزای استارتاپ کانادا

سازمان های تعیین شده ویزای استارتاپ کانادا کدامند؟

نامه پشتیبانی خود را از سازمان های تعیین شده برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا دریافت کنید.

دریافت نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده برای برنامه ویزای استارت آپ کانادا احتمالا اولین قدمی است که کارآفرینانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند در سفر خود برای پذیرش و صلاحیت در برنامه ویزای استارت آپ کانادا و گرفتن اقامت دائم در کانادا انجام می دهند.

متقاعد کردن سازمان تعیین شده برای حمایت از کسب و کار شما یک بخش چالش برانگیز برای پذیرش در برنامه ویزای استارتاپ کانادا است.

ما به کارآفرینان مهاجری که می‌خواهند کسب‌وکاری در کانادا راه‌اندازی کنند کمک می‌کنیم تا از یکی از انواع مختلف سازمان‌های تعیین‌شده برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا که عبارتند از:

انکوباتورها و شتاب دهنده های کسب و کار برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا.

شما باید در یکی از برنامه های انکوباتورها و در یکی از این سازمان ها در کانادا پذیرفته شوید. انکوباتور/شتاب دهنده نامه پشتیبانی خود را در اختیار شما قرار می دهد.

گروه های سرمایه گذاری خطرپذیر برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا

برای دریافت نامه پشتیبانی و پذیرش در برنامه ویزای استارتاپ کانادا، باید گروه های سرمایه گذاری خطرپذیر را متقاعد کنید که حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری کنند.

گروه سرمایه گذاران فرشته برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا

برای دریافت نامه پشتیبانی از سرمایه گذاران فرشته برای پذیرش و واجد شرایط بودن در برنامه ویزای استارتاپ کانادا، باید گروه های سرمایه گذار فرشته را متقاعد کنید که حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری کنند.

ویزای استارتاپ کانادا

مزایای ویزای استارتاپ کانادا

موسسه ما به شما کمک می کند تا با راه اندازی کسب و کار خود در کانادا بهترین راه های مهاجرت به کانادا را بیابید:

ما شما را با شرکت ها و افرادی در کانادا مرتبط خواهیم کرد که به آسان تر کردن سفر شما و افزایش شانس پذیرش و صلاحیت در کانادا کمک می کنند.

برنامه ویزای استارتاپ کانادا، دریافت نامه پشتیبانی و اخذ اقامت دائم در کانادا.

ما ابزارها و پایه های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را شروع کنید و فرصت های جدیدی را در بازار کانادا پیدا کنید تا در برنامه ویزای استارت آپ کانادا واجد شرایط و پذیرش شوید.

ما کارآفرینان مهاجر را با سرمایه گذاران و مراکز رشد در کانادا مرتبط می کنیم تا به آنها در ایجاد روابط تجاری قوی کمک کنیم و روند پذیرش و واجد شرایط شدن برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی مورد نیاز را تسهیل کنیم.

ما به کسانی که می خواهند کسب و کاری در کانادا راه اندازی کنند یا کسانی که قبلاً کسب و کاری دارند و می خواهند در بازار کانادا گسترش پیدا کنند، کمک می کنیم.

اینها برخی از خدماتی است که ما می توانیم برای کارآفرینان مهاجری که علاقه مند به برنامه ویزای استارت آپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا هستند ارائه دهیم:

تطبیق کارآفرینان مهاجر با سازمان تعیین شده برای دریافت نامه پشتیبانی برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا

تعداد زیادی انکوباتور کانادایی وجود دارند که “سازمان های تعیین شده” در نظر گرفته می شوند و با برنامه ویزای استارت آپ کانادا مرتبط هستند.

اگر استارت آپی در یکی از برنامه های ویزای استارت اپ کانادا یکی از این سازمان ها پذیرفته شود و نامه پشتیبانی را دریافت کند، یکی از چالش برانگیزترین شرایط برای دریافت پذیرش را برآورده می کند.

موسسه ما با برخی از این سازمان های تعیین شده کانادایی در کانادا همکاری کرده است.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم مدارک/داده‌هایتان را بهبود ببخشید تا شانس پذیرش در برنامه‌های ویزای راه‌اندازی کانادا را افزایش دهید.

همچنین می‌توانیم شما را با این سازمان‌ها آشنا کنیم و به شما در دریافت نامه پشتیبانی برای واجد شرایط بودن در یکی از برنامه‌های ویزای استارتاپ کانادا و افزایش شانس شما برای دریافت اقامت دائم در کانادا کمک کنیم.

تطبیق کارآفرینان مهاجر با سرمایه گذاران فرشته برای دریافت نامه پشتیبانی برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا

سرمایه گذاران فرشته ویزای استارتاپ کانادا

راه دیگری که یک استارت آپ می تواند نامه پشتیبانی را دریافت کند، از طریق سرمایه گذاران فرشته تعیین شده در کانادا است.

اگر یک سرمایه‌گذار فرشته تعیین‌شده متعهد به سرمایه‌گذاری 75 هزار دلاری در استارت‌آپ و نوشتن نامه پشتیبانی شود، این تعهد برای پیشبرد برنامه استارت‌آپ کافی است.

موسسه ما به شما در معرفی سرمایه گذاران فرشته در کانادا و دریافت بودجه و نامه پشتیبانی مورد نیاز کمک می کند.

تطبیق کارآفرینان مهاجر با سرمایه های خطرپذیر مناسب در کانادا برای دریافت نامه پشتیبانی برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا

دریافت بودجه توسط یک VC تعیین شده در کانادا راه دیگری برای دریافت نامه پشتیبانی شما است تا شانس شما برای پذیرش و واجد شرایط شدن در یکی از برنامه های ویزای استارت آپ کانادا را افزایش دهد.

تعدادی VC وجود دارد که با برنامه ویزای استارتاپ کانادا مرتبط هستند.

دریافت 200 هزار دلار سرمایه گذاری از یکی از این VC ها برای دریافت نامه پشتیبانی توسط یک سازمان تعیین شده برای برنامه ویزای استارت آپ کانادا کافی است.

در موسسه ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را با بسیاری از این VC ها معرفی کنید.

ما با شما در ارائه موفقیت آمیزتر به آنها و دریافت نامه پشتیبانی و بودجه مورد نیاز برای واجد شرایط بودن برای برنامه ویزا کار خواهیم کرد.

یافتن موسسان / شرکای مناسب برای کمک به کارآفرینان مهاجر در راه اندازی و رشد کسب و کار در کانادا

اگر شما یک کارآفرین (مهاجر) هستید که به دلیل فقدان تخصص فنی یا تجاری خود از راه اندازی کسب و کار خود مطمئن نیستید، موسسه ما می تواند به شما در یافتن شریک تجاری مناسب برای شروع و/یا رشد کسب و کار خود در بازار کانادا کمک کند.

اگر به دنبال یک تیم فنی برای کمک به شما در ساخت محصول و راه اندازی کسب و کار و مهاجرت به کانادا هستید، موسسه ما می تواند با تبدیل شدن به یکی از بنیانگذاران فنی و ساخت محصول شما به شما کمک کند.

تیم فنی ما توسعه فنی را از A تا Z انجام خواهد داد و به خود یا با همکاری تیم شما در ایجاد/بهبود محصول شما کمک خواهد کرد.

اگر به دنبال فرصت‌های رشد در بازار کانادا هستید یا سعی می‌کنید به کانادا بپیوندید و در یکی از برنامه‌های ویزای استارتاپ کانادا پذیرفته شوید، ما نیز می‌توانیم شرکای توسعه کسب‌وکار شما باشیم و به

کسب‌وکار شما در ورود به بازار کانادا برای پذیرش کمک کنیم. در برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا.

ما خدمات فروش و بازاریابی را در بازار هدف ارائه می دهیم و می توانیم ارتباطات ارزشمندی را در بازار کانادا به شما معرفی کنیم.

بازار کانادا برای کارآفرینان استارتاپ کانادا

دسترسی آسان به بازار کانادا برای کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل

اگرچه رقابت برای ورود به بازار کانادا و ایجاد یک تجارت در حال افزایش است، کانادا در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مقاصد تجاری برای کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل است.

ما با کمک شبکه بزرگ سرمایه گذاران، شرکا و نمایندگان خود در کانادا و از طریق تیم بازاریابی خود، استراتژی های مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد که به شما کمک می کند تا دسترسی بهتری به بازار کانادا داشته باشید و شرایط را برای راه اندازی کسب و کار در کانادا آماده کنید.

کانادا به منظور واجد شرایط بودن برای یکی از برنامه های ویزای راه اندازی کانادا.

ثبت شرکت در کانادا

ارائه خدمات مشاوره ای برای کارآفرینان مهاجر در کانادا

از آنجایی که ممکن است برای کارآفرینان مهاجر بسیار چالش برانگیز باشد که کسب و کار خود را در بازارهای خارجی به خصوص در کانادا ایجاد کنند، جایی که رقابت همیشه در لبه است، داشتن یک مربی خوب تجاری که دانش و تخصص کسب و کار را در اختیار شما قرار دهد ضروری است.

موسسه ما شبکه ای از مشاوران تجاری دارد که در کانادا واقع شده اند.

ما شما را با مشاور (های) مناسب در کانادا مطابقت می دهیم که می توانند شکاف ها را شناسایی کرده و راهنمایی های مناسب را به شما ارائه دهند تا شانس شما را برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در کانادا افزایش داده و به نوبه خود شانس شما را برای واجد شرایط بودن و دریافت آن به حداکثر برسانند.

نامه پشتیبانی به منظور پذیرش و واجد شرایط بودن برای یکی از برنامه های ویزای راه اندازی کانادا.

بررسی مواد پیشنهادی شما که به سازمان تعیین شده در کانادا ارسال خواهد شد

ناگفته نماند که داشتن مواد و مدارک با کیفیت بالا (Business Plan، Pitch Deck و پیش بینی مالی) برای پذیرش و واجد شرایط بودن برای یکی از برنامه های ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی از یکی از بخش های ضروری است.

انکوباتورها/شتاب‌دهنده‌های تعیین‌شده و/یا دریافت سرمایه‌گذاری از VC یا سرمایه‌گذار فرشته.

موسسه ما مطالب پیشنهادی شما را که باید به انکوباتور، شتاب دهنده، VC، سرمایه گذاران فرشته ارسال شود بررسی می کند و این شانس شما را برای پذیرش در برنامه های ویزای راه اندازی کانادا و دریافت نامه پشتیبانی افزایش می دهد.

ویزای استارتاپ کانادا

چگونه می توانید کارآفرینان را به ما معرفی کنید؟

اگر در مورد این برنامه مطالعه کرده‌اید و استارتاپ کانادا (یا استارت‌آپ) را می‌شناسید که ممکن است به این برنامه یا هر یک از برنامه‌های دیگر ما (چهار برنامه:

افزایش سرمایه، رشد استارت‌آپ، هم‌بنیانگذار فناوری یا ایده به محصول) علاقه‌مند باشد، ما اگر بتوانید آنها را به ما معرفی کنید سپاسگزاریم.

شما می توانید به عنوان یک فرد (نماینده) و یا به عنوان یک سازمان (شریک) به ما بپیوندید.

لطفا یکی از این فرم ها را پر کنید و ما دوباره با شما تماس خواهیم گرفت.

می‌توانید فهرست نمایندگان/شریک‌های منطقه‌ای (افراد) یا شرکا (شرکت‌ها) ما را در سراسر جهان بررسی کنید.

در هر صورت، در استارتاپ (ها) به شما پاداش داده می شود که ما بلافاصله از شما بازخرید خواهیم کرد (حدود 10 هزار دلار).

فرآیند راه اندازی ویزای استارتاپ کانادا

ما برای افزایش شانس شما برای پذیرش در برنامه ویزای استارتاپ در کانادا با شما همکاری خواهیم کرد.

ما با شما در بهبود کسب و کار شما و بردن آن به مرحله بعدی و درخواست با موفقیت بیشتر در سازمان های تعیین شده (انکوباتورها، شتاب دهنده ها، VC ها، سرمایه گذاران فرشته) کار می کنیم.

1. ارائه

چند دقیقه!

کارآفرین باید اطلاعات پروژه خود را در فرم برنامه ویزای استارتاپ ارسال کند. ما امیدواریم که کارآفرین اطلاعات مربوطه را تا آنجا که لازم است ارسال کند.

در این مرحله نیازی به ارسال اطلاعات محرمانه نیست زیرا ما در مرحله ارزیابی هستیم.

بنابراین لطفاً هر آنچه را که فکر می کنید مهم است ارسال کنید تا به ما در درک و ارزیابی پروژه شما کمک کند و چگونه می توانیم به شما در پذیرش در برنامه ویزای استارت آپ کانادا کمک کنیم.

2. بررسی اولیه

یک تا دو روز

در این مرحله، درخواست شما را بررسی خواهیم کرد. تیم ما اطلاعات بیشتر را از طریق ایمیل ارسال خواهد کرد و ما سوالات خود را ارسال خواهیم کرد.

3. ارزیابی وضعیت و آماده شدن برای تماس

یک هفته تا دو هفته

ما پرونده را ارزیابی می کنیم و لیستی از اقداماتی که می توانیم انجام دهیم برای افزایش شانس شما برای دریافت نامه پشتیبانی و پذیرش در برنامه ویزای استارتاپ کانادا آماده می کنیم.

این لیست ممکن است شامل بهبود طرح کسب و کار شما، یافتن یک شریک/بنیانگذار، یافتن مربی در کانادا، یافتن سرمایه گذاران فرشته در کانادا، اعتبار بخشیدن به ایده و اطمینان از واجد شرایط بودن آن برای پیوستن به برنامه ویزای استارت آپ کانادا باشد.

ما یک کنفرانس تلفنی با بنیانگذار(های) خواهیم داشت تا در مورد جزئیات صحبت کنیم.

4. پیشنهاد چندین سناریو ویزای استارتاپ کانادا

یک ماه تا سه ماه

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم مطالب خود را بهبود ببخشید تا نامه تأیید را از یکی از انکوباتورها/شتاب‌دهنده‌ها دریافت کنید، یا می‌توانیم به شما کمک کنیم پولی را از یکی از VCهای تأیید شده یا سرمایه‌گذاران فرشته تضمین کنید، یا می‌توانیم شما را با یکی دیگر از بنیان‌گذاران که شانس بیشتری دارد برای همکاری دعوت کنیم.

پذیرش بالاست در این مرحله به شما اطلاع می دهیم که ما دقیقا چگونه با شما کار می کنیم و پذیرش در برنامه ویزا در کانادا را تسهیل می کند.

.“چالش” در مراحل ویزای استارتاپ کانادا (SUV) کجاست؟

نیاز اصلی این است که از یکی از سازمانهای تعیین شده استارتاپ کانادا (SUV) کانادا پشتیبانی دریافت کنید.

این فرآیند شامل درخواست برای سرمایه گذاران فرشته مورد تأیید دولت ،

صندوق های سرمایه گذاری یا Business incubators تجاری است.

مهاجران تجاری احتمالی تحت کلاس ویزای استارتاپ کانادا (SUV) باید ایده ابتکاری خود را ارائه دهند

و یک طرح تجاری را برای بررسی به سازمان های تعیین شده انتخاب کنند.

هر سازمانی الزامات خاص خود را دارد و ممکن است نوآوری در بخشهای خاصی از صنعت را در اولویت قرار دهد.

در قانون لروم ، ما وقت خود را صرف تهیه ایده ایده برای سوالات ویزای استارت اپ کانادا (SUV) کردیم

که برای کمک به کارآفرینان در اصلاح ایده تجاری خود و پاسخ به سوالاتی که ممکن است

در روند درخواست نامه حمایت از سازمان های تعیین شده ایجاد شود ، طراحی شده است.

آمار ویزای راه اندازی کانادا و داستانهای موفقیت

در طی سه سال ، 2021 تا 2023 ، کانادا قصد دارد سالانه از 500 اقامت دائم جدید تحت برنامه ویزای استارتاپ کانادا (SUV) استقبال کند.

این برآورد براساس برنامه سطوح مهاجرت IRCC 2021-2023 انجام شده است.

مراحل دریافت پاسپورت کانادا

برنامه انتقال درون شرکتی کانادا

Call Us