پرش به محتوا

ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

انکوباتور ویزای استارتاپ در کانادا

به شهروندان خارجی که در برنامه ویزای استارتاپ کانادا پذیرفته شده اند، اقامت دائم اعطا می شود. اگر می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید و به اقتصاد کانادا کمک کنید، این یک فرصت فوق العاده برای مهاجرت است.

انکوباتور کسب و کار مکانی عالی برای شروع درخواست شما برای ویزای استارت آپ کانادا است. در این مقاله، جزئیاتی را که باید در مورد انکوباتورهای ویزای استارتاپ کانادا بدانید، بررسی خواهیم کرد.

انکوباتور ویزای استارتاپ در کانادا

انکوباتور کسب و کار یک سازمان غیرانتفاعی است که هدف آن تسریع رشد استارتاپ ها و شرکت های در مراحل اولیه است. آنها معمولاً خدمات ضروری مانند فضای اداری، مشاوره، آموزش مدیریت و حتی فرصت های سرمایه گذاری راه اندازی را ارائه می دهند.

اگر یک انکوباتور پروپوزال ویزای راه اندازی کانادا شما را تأیید کند، به این معنی است که آنها به مفهوم کسب و کار شما اعتقاد دارند و می خواهند به شما کمک کنند تا به سرعت آن را شروع کنید.

نقش انکوباتور در فرآیند درخواست

یکی از نگرانی های کلیدی دولت کانادا برای متقاضیان ویزای استارتاپ این است که آیا شرکت شما در آینده سودآور خواهد بود یا خیر. اگر در یک برنامه انکوباتور کانادایی پذیرفته شوید، نشان خواهید داد که یک سازمان معتبر به ایده شما اعتقاد دارد.

تفاوت بین دریافت کمک از یک انکوباتور کسب و کار، یک سازمان سرمایه گذار فرشته، یا صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر این است که اولی نیازی به سرمایه گذاری مالی ندارد.

حداقل سرمایه گذاری 200000 دلار کانادا از یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر لازم است.

حداقل سرمایه گذاری 750000 دلاری از یک سرمایه گذار فرشته مورد نیاز است.

با این حال، هنگام درخواست ویزای استارتاپ کانادا از طریق انکوباتور، هیچ تعهد مالی لازم نیست. تنها معیار این است که در برنامه تسریع شده آنها پذیرفته شوید.

معیارها ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

شما نمی توانید فقط به یک انکوباتور بروید و یک پیشنهاد ارائه دهید. ابتدا باید انکوباتوری را انتخاب کنید که تاییدیه دولت کانادا را دریافت کرده باشد. در حال حاضر 30 انکوباتور “تخصیصی” وجود دارد که متقاضیان انکوباتور ویزای استارتاپ در کانادا را می پذیرند. توجه داشته باشید که برای به رسمیت شناخته شدن، یک انکوباتور کسب و کار نیاز به تایید سازمان ملی سرمایه فرشته (NACO) دارد.

ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

درخواست ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

اگر می خواهید سفر مهاجرتی خود را با این فرآیند شروع کنید، در اینجا مراحل درخواست برای ویزای استارتاپ کانادا از طریق انکوباتور آمده است.

1. تصمیم بگیرید که کدام انکوباتور برای شما مناسب است.

برخی از برنامه ها بر روی یک صنعت خاص متمرکز هستند، در حالی که برخی دیگر بر روی یک منطقه خاص متمرکز هستند.

علاوه بر این، برخی از برنامه‌ها کسب‌وکارهایی را می‌پذیرند که چیزی بیش از یک مفهوم تجاری نیستند، اما برخی دیگر به یک شرکت پر رونق نیاز دارند. در نتیجه، هر برنامه مجموعه ای از شرایط پذیرش خود را دارد. شما باید درخواستی را به یک یا چند انکوباتور ارسال کنید که به نظر می رسد برای شرکت شما مناسب هستند.

2. پذیرش دریافت کنید

پذیرش در یک برنامه انکوباتور کسب و کار به این معنی است که به زودی ویزای استارت آپ کانادا به شما اعطا می شود. در این مرحله، دولت (و نماینده قانونی شما) رسیدگی به مدارک مورد نیاز را آغاز خواهند کرد. میانگین زمان انتظار بین 12 تا 16 ماه است.

3. مهاجرت به کانادا ویزای استارتاپ از طریق انکوباتور

اگر قبلاً در کانادا هستید، یک مصاحبه کوتاه با یک افسر مهاجرت ترتیب دهید تا مدارک خود را بررسی کنید، اقامت خود را تأیید کنید و مطمئن شوید که تمام شرایط را برآورده می کنید.

اگر پس از پذیرش به کانادا برسید، با یک افسر آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) روند مشابهی را طی خواهید کرد.

همچنین ممکن است واجد شرایط یک مجوز کار موقت باشید، که به شما اجازه می دهد تا زمانی که درخواست شما بررسی می شود، به کار خود ادامه دهید. با این حال، به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید به کبک مهاجرت کنید، باید از طریق برنامه کارآفرین مهاجر کبک اقدام کنید.

نتیجه

شما آن را دارید. آیا تا به حال به مهاجرت به کانادا و راه اندازی کسب و کار در آنجا فکر کرده اید؟

اگر سوالی دارید، لطفا به انجمن ما بپیوندید و نگرانی های خود را به اشتراک بگذارید. قبل از حرکت، به مقاله سوالات متداول ما در مورد ویزای استارتاپ کانادا نگاهی بیندازید.

اگر به دنبال کشور دیگری برای راه اندازی کسب و کار خود هستید، راهنمای کشورهای ویزای استارت آپ ما را بررسی کنید.

آیا می توانم با تیمی از کارآفرینان به کانادا مهاجرت کنم؟

بله، تو میتونی. اگر گروهی از کارآفرینان تا پنج نفر هستید، می توانید به عنوان مالک یک کسب و کار واحد درخواست دهید.

هنگامی که سازمان مربوطه درخواست شما را بررسی می کند، آنها تعیین می کنند که کدام عضو تیم ضروری است و کدام یک ضروری نیست.

اگر به صورت گروهی درخواست می دهید، توجه داشته باشید که یک فرد کلیدی ضروری است. اگر یک فرد ضروری غایب باشد، سازمان تعیین شده از شما حمایت نخواهد کرد.

توجه داشته باشید که در صورت رد درخواست یک فرد ضروری، کلیه درخواست های مربوط به برنامه ویزای استارت آپ کانادا نیز رد می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us