مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق طیف وسیعی از برنامه ها امکان پذیر است. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه برنامه مهاجرتی مناسب به کانادا را برای خود انتخاب کنید، در جای درستی هستید.

این بخش به شما در پاسخ به این سوال کمک می کند: چگونه به کانادا مهاجرت کنم؟

بخش مهاجرت به کانادا دارای سه دسته برنامه اصلی است که باید در نظر بگیرید:

اقامت دائم: برنامه های مهاجرتی طولانی مدت، از جمله برنامه های اقتصادی (شامل اکسپرس اینتری) و حمایت مالی خانواده.
مجوزهای کاری: برنامه هایی که به شما امکان می دهد برای مدت محدودی در کانادا کار کنید.
مجوزهای تحصیلی: اجازه تحصیل در موسسات تایید شده، با امکان کار در حین و پس از تحصیل و گزینه هایی برای انتقال به اقامت دائم.

از گزینه‌های زیر، روی مناسب‌ترین وضعیت کلیک کنید تا ببینید در صورت وجود کدام گزینه (ها) برای مهاجرت به کانادا ممکن است در دسترس شما و خانواده‌تان باشد. اگر بیش از یکی از موقعیت‌های ذکر شده در بالا برای شما صدق می‌کند، ما شما را تشویق می‌کنیم که تحقیقات خود را با هر موقعیتی که ابتدا فهرست شده است آغاز کنید. با این حال، مطمئن شوید که گزینه(های) بالقوه دیگر را نیز بررسی کنید.
اگر هیچ یک از شرایط ذکر شده برای شما صدق نمی کند، دلتان را از دست ندهید – ممکن است همچنان واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید. طیف وسیعی از گزینه های ذکر شده در زیر را بررسی کنید تا دریابید که کدام مسیر ممکن است برای شما مناسب باشد،

نحوه مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر

برای درک گزینه های اصلی مهاجرت کاری به کانادا به این ویدیو نگاه کنید:

بخش مهاجرت اقتصادی مهاجرت به کانادا

نمای کلی اکسپرس اینتری
>

مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری به کانادا برای کارگران ماهر خارجی، بازرگانان و فارغ التحصیلان با توانایی زبان انگلیسی و/یا فرانسوی آزاد است. افراد در هر سنی ممکن است کاندید شوند، اما اولویت با کارگران جوانتر است که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند.

چگونه کار می کند؟

از ژانویه 2015، افراد واجد شرایط می توانند علاقه خود را برای اقامت دائم کانادا اعلام کنند. واجد شرایط بودن ممکن است از طریق کلاس کارگران ماهر فدرال، کلاس تجربه کانادایی، یا کلاس مشاغل ماهر فدرال باشد.

به داوطلبان امتیازی (از 1200 امتیاز) بر اساس تحصیلات، سوابق شغلی و سایر مشخصات شخصی آنها اختصاص داده می شود و در مقایسه با سایر کاندیداها تحت آنچه سیستم رتبه بندی جامع (CRS) نامیده می شود رتبه بندی می شوند.

هنگامی که قرعه کشی از استخر اکسپرس اینتری رخ می دهد، از کاندیداهای رتبه برتر دعوت می شود تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. در حین حضور در جمع، داوطلبان می توانند با اثبات عوامل سرمایه انسانی بهتر، به عنوان مثال با شرکت مجدد در آزمون زبان یا تکمیل تجربه کاری اضافی، برای افزایش کل امتیازات CRS و در نتیجه رتبه خود تلاش کنند.

علاوه بر این، یک نامزد ممکن است یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط یا یک نامزدی استانی را از طریق یکی از جریان‌های برنامه استانی نامزدهای استانی (PNP) همسو با اکسپرس اینتری دریافت کند. نامزدی استانی بسیار ارزشمند است، زیرا منجر به اعطای 600 امتیاز CRS اضافی به نامزد می شود، و سپس از وی دعوت می شود تا در قرعه کشی بعدی از استخر درخواست دهند.

مزیت این نوع مهاجرت به کانادا چیست؟

اکسپرس انتری ثابت کرده است که یک مسیر سریع برای مهاجرت به کانادا است، به طوری که بیش از 80 درصد درخواست ها ظرف شش ماه پردازش می شوند. این فرآیند کاملاً آنلاین است و به راحتی می توان وضعیت برنامه را پیگیری کرد.

ملاحظات دیگر مهاجرت به کانادا

موفقیت در این سیستم تضمین نشده است، زیرا دولت تنها بخشی از نامزدها را هنگام انجام یکی از قرعه کشی های خود دعوت می کند. با این حال، دولت اعلام کرده است که استخر اکسپرس اینتری اکنون منبع اصلی مهاجرت اقتصادی به کانادا است و با گذشت زمان آستانه CRS به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

سیستم اکسپرس اینتری از داوطلبان دعوت می کند تا از طریق چهار برنامه مختلف درخواست دهند. اینها هستند:

کلاس کارگر ماهر فدرال (FSWC): برای کسانی که بیش از یک سال سابقه کار ماهر دارند.
کلاس تجربه کانادایی (CEC): مناسب برای کارگران خارجی که تجربه کاری قانونی در کانادا به دست آورده اند (مثلاً از طریق برنامه IEC) و اکنون به دنبال اقامت دائم هستند.
کلاس مشاغل ماهر فدرال (FSTC): برای کسانی طراحی شده است که دارای صلاحیت در یک تجارت ماهر هستند.
برنامه نامزدهای استانی (PNP): استان ها و مناطق کانادا می توانند افرادی را در این مجموعه که علاقه مند به زندگی و کار در یک استان یا منطقه خاص هستند، نامزد کنند.

معیارهای هر برنامه متفاوت است و امکان واجد شرایط بودن برای بیش از یک برنامه وجود دارد. برای مثال، اگر ترکیبی از تجربه کاری خارجی و کانادایی دارید، ممکن است واجد شرایط FSWC و CEC باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها، به راهنمای اکسپرس اینتری کانادا مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا

درباره کلاس تجربه کانادایی بیشتر بدانید
>

برای کیست؟

کارگران خارجی که حداقل یک سال سابقه کار ماهر در کانادا را در سه سال گذشته داشته باشند، می توانند از طریق کلاس تجربه کانادایی مهاجرت دائم به کانادا را دنبال کنند.

چگونه کار می کند؟

داوطلبان تحت کلاس تجربه کانادایی باید یک نمایه اکسپرس اینتری ایجاد کنند و قبل از ارسال درخواست از طریق اکسپرس انتری برای مهاجرت به کانادا دعوت شوند (برای جزئیات بیشتر به بالا مراجعه کنید).

مزیت چیست؟

کاندیداها حداقل یک سال سابقه کار در کانادا داشته باشند. این یک عامل بسیار ارزشمند تحت سیستم رتبه بندی جامع (CRS) است و به این ترتیب، به این متقاضیان چیزی شبیه به “شروع اولیه” در برابر سایر نامزدهای موجود در استخر می دهد.
از آنجایی که مدارک مورد نیاز حداقل است، درخواست ها به سرعت و اغلب در عرض سه تا چهار ماه پردازش می شوند.
متقاضیان نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر وجوه تسویه حساب ندارند.

 

کلاس کارگر ماهر فدرال

درباره کلاس کارگر ماهر فدرال بیشتر بدانید
>

برای کیست؟

متخصصان و کارگران ماهر در سراسر جهان که می خواهند به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند.

چگونه کار می کند؟

افراد علاقه مند براساس سیستم امتیاز FSWC ارزیابی می شوند و برای واجد شرایط بودن باید حداقل 67 امتیاز در این شبکه (از 100) کسب کنند. امتیاز برای سن، توانایی زبان، سطح تحصیلات، تجربه کاری، داشتن یا نداشتن پیشنهاد شغلی و برخی عوامل سازگاری اعطا می شود.

کاندیداهای واجد شرایط باید یک نمایه اکسپرس اینتری ایجاد کنند و قبل از ارسال درخواست از طریق اکسپرس اینتری از آنها دعوت شود که درخواست دهند (برای جزئیات به بالا مراجعه کنید).

مزیت چیست؟

از آنجایی که این برنامه مهاجرتی شاخص کانادا است، سالانه ده ها هزار نفر تازه وارد به عنوان مقیم دائم پذیرش می شوند. این یک فرصت منحصر به فرد برای افراد و خانواده ها در سراسر جهان فراهم می کند تا به کانادا مهاجرت کنند، حتی اگر روابط قبلی با کانادا نداشته باشند.

 

صفحه نمای کلی کلاس کارگر ماهر فدرال ما را ببینید.

کلاس مشاغل ماهر فدرال

درباره کلاس حرفه ای فدرال مهارت بیشتر بیاموزید
>

برای کیست؟

تجار مجرب و واجد شرایط از سراسر جهان که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند.

چگونه کار می کند؟

کاندیداهای واجد شرایط باید یک نمایه اکسپرس اینتری ایجاد کنند و قبل از ارسال درخواست از طریق اکسپرس اینتری از آنها دعوت شود که درخواست دهند (برای جزئیات به بالا مراجعه کنید).

مزیت چیست؟

IRCC قبلاً قرعه‌کشی‌های ویژه برنامه را فقط برای کاندیداهای مشاغل ماهر فدرال انجام داده است، با آستانه CRS بسیار پایین‌تر از آنچه که سایر کاندیداها برای دعوت به درخواست نیاز داشتند.

یکی از راه های واجد شرایط بودن به عنوان یک تاجر این است که یک پیشنهاد شغلی در تجارت خود از یک کارفرمای کانادایی دریافت کنید. علاوه بر کمک به شما برای واجد شرایط شدن، ممکن است امتیاز CRS اضافی برای پیشنهاد شغلی نیز دریافت کنید. این شانس شما را برای دعوت به درخواست افزایش می دهد.
معیار توانایی زبان برای ورود به مجموعه اکسپرس انتری برای داوطلبان حرفه ای فدرال کمتر از کاندیداهای FSWC و CEC تنظیم شده است.

 

صفحه نمای کلی کلاس تجارت ماهر فدرال اختصاصی ما را ببینید.

برنامه های نامزد استانی

درباره برنامه های نامزد استانی بیشتر بیاموزید
>

افرادی که قصد اقامت در یک استان خاص را دارند و می توانند توانایی خود را برای استقرار در اقتصاد استان ثابت کنند. جریان‌های PNP اغلب به نفع افرادی است که از طریق تجربه کاری، تحصیلی یا روابط خانوادگی با استان ارتباط قبلی دارند، اگرچه در برخی موارد برخی از افراد بدون ارتباط قبلی با استان ممکن است واجد شرایط درخواست یا دعوت به درخواست باشند، بر حسب مورد. بودن.

چگونه کار می کند؟

PNP ها یک مسیر دو مرحله ای برای اقامت دائم ارائه می دهند. افراد واجد شرایط ابتدا باید برای دریافت گواهی نامزدی استانی به استان مراجعه کنند. پس از دریافت این گواهی، متقاضیان می توانند برای اقامت دائم به دولت فدرال مراجعه کنند. دولت فدرال پذیرش کیفری و پزشکی متقاضی در کانادا را بررسی می کند.

برخی از جریان‌های PNP با سیستم اکسپرس اینتری، که در بالا توضیح داده شد، همسو هستند. این ها به عنوان جریان های پیشرفته شناخته می شوند. گواهی نامزدی که از طریق جریان پیشرفته PNP به دست می‌آید باعث می‌شود که یک نامزد اکسپرس اینتری 600 امتیاز اضافی سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) اعطا کند، که عملاً تضمین می‌کند که دعوتنامه برای درخواست (ITA) برای مهاجرت به کانادا در قرعه‌کشی بعدی از طرف کانادا صادر می‌شود. استخر اکسپرس اینتری درخواست برای اقامت دائم توسط دولت فدرال با اولویت پردازش شش ماه یا کمتر انجام می شود.

جریان های PNP که با اکسپرس اینتری همسو نیستند به عنوان جریان های پایه شناخته می شوند. گواهی نامزدی که از طریق جریان اصلی PNP به دست می‌آید، امتیاز اکسپرس انتری CRS داوطلب را تغییر نمی‌دهد. در واقع، افراد واجد شرایط می‌توانند بدون داشتن نمایه اکسپرس اینتری برای یک جریان اصلی PNP درخواست دهند، و جریان‌های پایه PNP ممکن است مسیری برای اقامت دائم برای افرادی که واجد شرایط ورود به استخر اکسپرس اینتری نیستند ارائه دهند.

مزیت چیست؟

در مورد این واقعیت که ساکنان دائم پذیرفته شده از طریق PNP شخصاً توسط استان مقصد آنها انتخاب شده اند، چیزهای زیادی می توان گفت – آنها می توانند با دانستن اینکه واقعاً در سطح محلی تحت تعقیب هستند، در زندگی خود در کانادا ساکن شوند.

فراتر از این مزیت ذهنی عاطفی تر، فوراً مزایای عملی بیشتری نیز وجود دارد. برای کاندیدهای اکسپرس اینتری که هنوز آستانه CRS تعیین شده در قرعه‌کشی‌های اکسپرس انتری را برآورده نکرده‌اند، جریان‌های PNP بهبودیافته این فرصت را فراهم می‌کنند که ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی را به دست آورند که منجر به صدور ITA می‌شود. برای افرادی که واجد شرایط اکسپرس اینتری نیستند، جریان های پایه PNP در را برای مهاجرت اقتصادی به کانادا باز می گذارد.

مرحله استانی: برخی از استان ها زمان های پردازش به روز شده را منتشر می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی هر یک از پیوندهای زیر کلیک کنید.

انتاریو | آلبرتا | قبل از میلاد مسیح

مرحله فدرال: برای جریان های پیشرفته PNP، زمان پردازش فدرال معمولا کمتر از شش ماه است. برای جریان های پایه PNP، میانگین زمان پردازش در مرحله فدرال 15 تا 19 ماه است.

ملاحظات دیگر

متقاضیان باید قصد زندگی در استانی را داشته باشند که متقاضی آن هستند. پس از اعطای اقامت دائم کانادا، ساکنین دائمی حق زندگی و کار در هر استان یا قلمرو کانادا را دارند.

 

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

نمای کلی برنامه های نامزدهای استانی
PNP Live Tracker – آخرین به‌روزرسانی‌ها را در صورت وقوع دریافت کنید

برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس

درباره برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس بیشتر بدانید
>

برای کیست؟

افراد دارای پیشنهاد شغلی در یکی از استان های اقیانوس اطلس، یعنی نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد، یا نیوفاندلند و لابرادور.

چگونه کار می کند؟

AIPP به سه زیر برنامه تقسیم می شود: برنامه با مهارت عالی آتلانتیک، برنامه مهارت متوسط ​​آتلانتیک، و برنامه فارغ التحصیل بین المللی آتلانتیک.

نمودار اطلاعاتی زیر که توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) ارائه شده است، فرآیند AIPP گام به گام برای مهاجرت به کانادا را نشان می دهد.

اینفوگرافیک برنامه آزمایشی مهاجرت اقیانوس اطلس (AIPP).

 

مهاجرت به کانادا

 

مزیت این بخش مهاجرت به کانادا چیست؟

کارفرمایان ثبت نام شده نیازی به دریافت ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) ندارند تا پیشنهاد شغلی تحت این برنامه معتبر تلقی شود. این روند استخدام را برای کارفرمایان و متقاضیان به طور یکسان ساده می کند. علاوه بر این، کارفرمایان باید با یک سازمان حل و فصل شناخته شده شریک شوند، که به متقاضیان و خانواده‌هایشان کمک می‌کند، در صورت لزوم، در محیط جدید خود مستقر شوند.

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

IRCC اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد.

مهاجرت به کبک
این مهاجرت به کانادا برای کیست؟

افراد و خانواده هایی که می خواهند به طور دائم در استان کبک، تنها استان عمدتا فرانسوی زبان کانادا، که شهر مونترال است، اقامت کنند.

چگونه کار می کند؟

کبک مهاجران اقتصادی خود را انتخاب می کند که برای آنها گواهی انتخاب کبک (CSQ) صادر می شود. با یک CSQ، فرد می‌تواند برای دریافت اقامت دائم به دولت کانادا درخواست دهد. گواهینامه ها برای کارگران ماهر تحت برنامه کارگران ماهر کبک، برای دانشجویان بین المللی، فارغ التحصیلان و کارگران در کبک تحت برنامه تجربه کبک (PEQ) و برای افراد مختلف تجاری تحت یکی از برنامه های مهاجرت تجاری کبک (که در زیر ذکر شده است) صادر می شود. ).

مزیت چیست؟

برای دانش‌آموزان، فارغ‌التحصیلان و کارگران کبک با توانایی فرانسوی – یا انتظار منطقی که در نهایت قادر به اثبات چنین توانایی هستند – PEQ مسیری را برای اقامت دائم ارائه می‌کند که به دعوت شدن برای درخواست یا کسب امتیاز کلی وابسته نیست.

قیمت این نوع مهاجرت به کانادا چند است؟

هزینه های اخذ شده توسط دولت کبک 812 دلار برای متقاضی اصلی و همچنین 174 دلار برای همسر یا شریک زندگی و 174 دلار برای هر فرزند وابسته است.

مهاجرت به کانادا چقدر طول می کشد؟

PEQ: زمان پردازش برای به دست آوردن CSQ تحت PEQ تقریباً شش ماه است.

QSWP: زمان‌های پردازش معمولاً تحت این برنامه طولانی‌تر است و از چند ماه برای متقاضیان معاف از سقف تا بیش از یک سال برای متقاضیان عادی متغیر است. با این حال، دولت کبک یک سیستم مدیریت برنامه جدید به سبک اکسپرس انتری را برای این برنامه معرفی کرده است که آن را از یک سیستم اولین خدمت، اولین خدمت (یا مبتنی بر عرضه) به یک سیستم مبتنی بر تقاضا منتقل می کند که محدودیت ایجاد می کند. در برنامه های دریافت شده این باید منجر به کاهش زمان پردازش شود.

هنگامی که یک CSQ صادر می شود، زمان پردازش فدرال تقریباً 15 تا 17 ماه است.

ملاحظات دیگر مهاجرت به کانادا

کبک فرهنگ و اقتصاد عمدتاً فرانسوی زبان را ارائه می دهد. در حالی که زبان فرانسه در حال حاضر تحت QSWP اجباری نیست، اما در جدول امتیازات واجد شرایط بودن، به طور قابل توجهی مطلوب تر از انگلیسی است. متقاضیان PEQ باید توانایی زبان فرانسوی پیشرفته-متوسط ​​یا بهتر را اثبات کنند تا برای CSQ تحت آن برنامه تایید شوند.

مهاجرت به کانادا با روش برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک

درباره برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک بیشتر بدانید
>

مهاجرت به کانادا برای کیست؟

افراد دارای ارزش خالص بالا که مایل به سرمایه گذاری غیرفعال در استان کبک هستند.

چگونه کار می کند؟

بر اساس مقررات بازنگری شده برنامه معرفی شده در سال 2018، متقاضیان یک سرمایه گذاری پنج ساله به مبلغ 1200000 دلار کانادا با یکی از شرکت های تابعه Investissement Québec انجام می دهند که برای آن تبعه خارجی با یک واسطه مالی مجاز برای شرکت در برنامه، قرارداد سرمایه گذاری منعقد کرده است.

توافقنامه سرمایه گذاری یکی از اسنادی است که باید همراه با درخواست گواهی انتخاب کبک (CSQ) ارائه شود، که باید قبل از درخواست متقاضی و اعضای خانواده همراهش، در صورت وجود، برای مهاجرت به کانادا به دست آید.

 

مهاجرت به کانادا

برنامه کارآفرینی کبک

درباره برنامه کارآفرینی کبک بیشتر بدانید
>

برای کیست؟

صاحبان مشاغل با تجربه که مایل به ایجاد یا به دست آوردن یک کسب و کار در استان کبک هستند.

چگونه کار می کند؟

متقاضیان واجد شرایط درخواستی را برای گواهی انتخاب کبک (CSQ) ارسال می کنند. الزامات شامل داشتن دارایی خالص حداقل 300000 دلار و حداقل دو سال تجربه در اداره یک کسب و کار است که در طول پنج سال گذشته کسب شده است. با CSQ، متقاضی و اعضای خانواده همراهش، در صورت وجود، می توانند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

مزیت چیست؟

در دوره های پذیرش قبلی، متقاضیانی که توانایی زبان فرانسه داشتند، مجاز بودند خارج از سهمیه تعیین شده درخواست دهند و به آنها برتری نسبت به سایر متقاضیان می داد. این خط‌مشی ممکن است برای چرخه‌های مصرف آتی وجود داشته باشد یا نباشد.

متقاضیان باید قصد زندگی در استان کبک را داشته باشند.

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

دولت کبک جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

برنامه خوداشتغالی کبک

درباره برنامه خوداشتغالی کبک بیشتر بدانید
>

واجد شرایط این مهاجرت به کانادا کیست؟

کارگران خوداشتغال با دارایی خالص حداقل 100000 دلار و حداقل دو سال تجربه در حرفه تجارت که مایل به انجام آن در کبک هستند.

چگونه کار می کند؟

متقاضیان واجد شرایط درخواستی را برای گواهی انتخاب کبک (CSQ) ارسال می کنند. با CSQ، متقاضی و اعضای خانواده همراهش، در صورت وجود، می توانند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

مزیت چیست؟

در حالی که در اکثر برنامه های مهاجرت اقتصادی کانادا، اثبات خوداشتغالی ممکن است دشوار باشد یا به طور کلی به عنوان تجربه کاری شناخته نشود، برنامه خوداشتغالی کبک، خوداشتغالی را ترویج می کند و به افراد خوداشتغالی راهی برای اقامت دائم در کانادا ارائه می دهد.

متقاضیان باید قصد زندگی در استان کبک را داشته باشند.

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

دولت کبک جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با ویزای استارت آپ کارآفرین

درباره برنامه راه اندازی کارآفرین بیشتر بدانید
>

کارآفرینان با مهارت ها و پتانسیل ایجاد مشاغل نوآورانه در کانادا که می توانند برای کانادایی ها شغل ایجاد کنند و در مقیاس جهانی به رقابت بپردازند. برنامه استارت‌آپ کارآفرین یک برنامه نسبتاً جدید برای انتخاب برنامه‌های مهاجرت تجاری به کانادا است.

چگونه کار می کند؟

با پشتیبانی یک سازمان تعیین شده (لیست شامل صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر، گروه های سرمایه گذار فرشته، و مراکز رشد کسب و کار)، متقاضیان باید شرایط زبان را برآورده کرده و مدرکی مبنی بر تسویه وجوه ارائه کنند.

متقاضیان واجد شرایطی که گواهی تعهد و نامه پشتیبانی صادر شده توسط یک سازمان تعیین شده را دریافت کرده اند، می توانند قبل از ارائه درخواست برای اقامت دائم، واجد شرایط مجوز کار کوتاه مدت باشند.

در زمان دریافت اقامت دائم متقاضیان باید:

ارائه مدیریت فعال و مستمر کسب و کار از داخل کانادا؛
نشان می دهد که بخش اساسی از عملیات کسب و کار در کانادا اتفاق می افتد. و
نشان می دهد که کسب و کار در کانادا ثبت شده است

قیمت آن چند است؟

هزینه های درخواست فدرال به مبلغ 1575 دلار و حق اقامت دائم 500 دلار (مجموع 2075 دلار) به اضافه 1325 دلار برای همسر یا شریک همراه (تقسیم شده به هزینه پردازش 825 دلار و حق اقامت دائم است). هزینه اقامت 500 دلار) و 225 دلار برای هر فرزند همراه.

IRCC جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.