,

مراحل اخذ پاسپورت گرانادا

مراحل اخذ پاسپورت گرانادا

مراحل اخذ پاسپورت گرانادا

مراحل اخذ پاسپورت گرانادا

نحوه خرید گذرنامه گرانادا

اگرچه برنامه CBI تغییرات قابل ملاحظه ای داشته است ، اما انواع سرمایه گذاری ثابت است.

هر متقاضی این برنامه پاسپورت گرانادا باید انتخابی را انجام دهد: یا به راه اهدایی بروید یا در املاک سرمایه گذاری کنید.

شما باید یک گزینه را انتخاب کنید و قادر به ترکیب آنها نیستید.

و عاقلانه انتخاب کنید (یا هنگام انجام این کار کمک بگیرید) ، زیرا نه تنها کل مبلغ سرمایه گذاری متفاوت است ، بلکه قوانین نیز متفاوت است. در حالی که می توانید سرمایه گذاری املاک و مستغلات را به طور بالقوه جبران کنید ، به عنوان مثال ، این کمک مالی قابل بازگشت نیست.

شما باید از یک نماینده مجاز دولت محلی برای درخواست شهروندی خود برای مسیر اهدا و سرمایه گذاری در املاک استفاده کنید.

در نتیجه سرمایه گذاری شما می توانید تابعیت گرانادایی و گذرنامه بعدی را دریافت کنید. و این فقط برای خود شما نیست ، بلکه برای افراد وابسته شما نیز (بیشتر در بخش گام به گام زیر).
مسیر اهدا

مانند بسیاری از برنامه های دیگر CBI ، گرانادا به متقاضیان پاسپورت گرانادا پیشنهاد می دهد مبلغی از پیش تعیین شده را به صندوق تحول ملی خود (NTF) پرداخت کنند. این صندوق مسئول تامین مالی پروژه های زیربنایی مختلف در جزایر برای کمک به گرانادا و مردم آن است.

خبر خوب این است که مشارکت یک امر یکبار است. پس از پرداخت و دریافت گذرنامه ، دیگر نگران هیچ چیز دیگری نخواهید بود.

مبلغ 150،000 دلار برای یک متقاضی مجرد و 200،000 دلار برای یک خانواده تا چهار نفر است. هر کودک اضافی 25،000 دلار ، والدین 50،000 دلار و خواهر و برادر 75،000 دلار به کل صورت حساب اضافه می کنند.

اما این همه ماجرا نیست ، زیرا هزینه های دیگری نیز باید پرداخت شود:

هزینه درخواست پاسپورت گرانادا 1500 دلار است – یکبار پرداخت می شود ، صرف نظر از تعداد افرادی که درخواست می کنند.
سپس ، هزینه پردازش 1500 دلار برای یک متقاضی مجرد یا یک زن و شوهر وجود دارد. 1500 دلار اضافی برای هر فرد وابسته به 18+ و 500 دلار برای هر کودک 0-17 ساله اضافه کنید.
هزینه بررسی دقیق 5،000 دلار برای یک متقاضی مجرد است. هر فرد اضافی 17 ساله یا بالاتر 5000 دلار به کل صورت حساب اضافه می کند.

درمجموع ، یک فرد مجرد که راه اهدا را طی می کند ، 158،000 دلار پرداخت می کند ، در حالی که یک خانواده چهار نفره (دو کودک خردسال) حداقل 214،000 دلار پول دریافت می کنند.
پاسپورت گرانادا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گزینه دیگری برای کسانی است که می خواهند گذرنامه گرانادی را دریافت کنند. مبلغ بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود.

آیا شما یک سرمایه گذار انفرادی هستید؟ برای خرید پاسپورت گرانادا باید 350 هزار دلار بپردازید. در همین حال ، اگر با یک شریک سرمایه گذاری می کنید ، حداقل سرمایه گذاری شما به 220،000 دلار (مجموع سرمایه گذاری 440،000 دلار) کاهش می یابد.

کاهش اخیر قیمت برای سرمایه گذاران مشترک به دنبال کاهش قیمت مشابه در سایر برنامه های CBI کارائیب است.

با این اوصاف ، شما احتمالاً نمی خواهید بروید و در گرانادا زندگی کنید (هرچند با پروازهای مستقیم هفتگی به نیویورک ، میامی ، لندن ، فرانکفورت و دیگر مراکز مهم ممکن است).

سرمایه گذارانی که مسیر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انتخاب می کنند ، به دنبال خرید یا نگهداری ، یا خرید و ایجاد درآمد اجاره ای به مدت پنج سال هستند ، که برای حفظ آن باید املاک و مستغلات را حفظ کرد.

مانند بسیاری از برنامه های دیگر CBI که گزینه سرمایه گذاری در املاک دارند ، شما فقط می توانید در پروژه های املاک و مستغلات از پیش تأیید شده سرمایه گذاری کنید. اینها بیشتر اقامتگاههای لوکس ، ویلا و هتلها هستند.

شما می توانید لیست کامل را در اینجا پیدا کنید ، اگرچه ما همچنین توصیه می کنیم سریع به آن گوگل بدهید ، زیرا وب سایت رسمی برنامه CBI گرانادا به نظر نمی رسد که اغلب به روز شود.

هنگامی که به مسیر املاک و مستغلات می روید ، هزینه های دولت به طور قابل توجهی بیشتر از راه اهدایی است ، چیزی که باید در آن رعایت کنید:

مهم نیست که مجرد هستید ، زن و شوهر هستید یا یک خانواده چهار نفره ، باید 50،000 دلار هزینه مدیریت برای گزینه سرمایه گذاری در املاک بپردازید. افراد اضافی هر کدام 25000 دلار به کل صورت حساب اضافه می کنند.
هزینه درخواست 1500 دلار باید پرداخت شود.
هزینه پردازش 1500 دلار برای متقاضی مجرد یا زوج ؛ 1500 دلار اضافی برای هر 18+ وابسته و 500 دلار برای هر کودک 0-17 ساله اضافه کنید.
هزینه بررسی دقیق 5،000 دلار برای یک متقاضی مجرد است. هر فرد اضافی 17 ساله یا بالاتر 5000 دلار به کل صورت حساب اضافه می کند.

پس از پایان دوره نگهداری پنج ساله ، می توانید املاک و مستغلات خود را بفروشید و سرمایه خود را پس بگیرید یا در واقع ، حتی سود کسب کنید.

اخیراً ، دولت فروش املاک CBI در بازار ثانویه را نیز تأیید کرده است. این بدان معناست که شما می توانید زمانی که متقاضی CBI دیگری آماده فروش است ، سرمایه گذاری خریداری کنید.

الزامات توسعه دهنده جدید

صنعت CBI به طور کلی با توسعه دهندگان املاک و مستغلات روبرو شده است که پول سرمایه گذاران را جمع آوری می کنند و سپس توسعه واقعی را متوقف می کنند ، برای تکمیل آن زمان زیادی طول می کشد ، یا هرگز آن را به طور کامل تکمیل نمی کنند.

در حقیقت ، تقریباً یک سوم پروژه های توسعه املاک کارائیب به پایان می رسد. و در گرانادا این نسبت یک سوم است. سرمایه گذاران دیگر هرگز نمی توانند پول خود را ببینند.

از این گذشته ، هیچ چیز مسئول برنامه نویسان نیست ، اما گرانادا تصمیم گرفته است آن را برطرف کند.

اخیراً قانون تغییر کرده است که توسعه دهندگان را ملزم می کند 20 درصد از سرمایه خود را در هر پروژه خود سرمایه گذاری کنند. این به این دلیل است که آنها “چیزی برای از دست دادن” دارند – نه فقط پول دیگران – و بنابراین در مورد فرایندها و زمان بندی ها کوشا تر هستند.

امید است که 20 درصد از حقوق صاحبان سهام از پروژه های نیمه ساخته جلوگیری کند و اکثر متخصصان صنعت از این تغییر استقبال کرده اند. بسیاری گفته اند که برنامه CBI گرانادایی اکنون با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.

توسعه دهندگانی که نمی توانند ثابت کنند یک پنجم تمام هزینه ها را با پول خود تامین کرده اند ، سرمایه CBI را از دست می دهند.

این تغییر ، همراه با قانون جدید برای نگه داشتن پول سرمایه گذاران در املاک به جای واگذاری آن ، مطمئناً به CBI گرانادایی از نظر پاسخگویی و قابلیت اطمینان کمک کرده و سرمایه گذاران را در آرامش قرار داده است.
مراحل برنامه گام به گام

آیا برای اخذ گذرنامه گرانادی خود تصمیم گرفته اید؟ ایده ای دارید که می خواهید کدام مسیر سرمایه گذاری را انتخاب کنید؟

ابتدا ، باید بررسی کنید که آیا واجد شرایط پاسپورت گرانادا هستید:

18+ سال
فاقد سابقه کیفری
اثبات درآمد قانونی و دارایی خالص شما
در سلامت کامل
تحت تحریم ، محدودیت یا ممنوعیت ورود به اتحادیه اروپا ، ایالات متحده ، بریتانیا و کانادا نیست
برای جرمی محکوم نشده اید که مجازات آن بیش از 6 ماه حبس است
تحت تحقیقات جنایی فعلی نیستند

توجه داشته باشید که گرانادا یکی از معدود کشورهای CBI بدون محدودیت ملیت است ، بدین معنا که متقاضیان از همه ملیتها می توانند درخواست کنند.

البته همه تحت بازرسی های دقیق و دقیق قرار می گیرند – حتی افراد وابسته شما.

با توجه به آن ، متقاضی اصلی مجاز است تقریباً هر کسی را که به او مربوط است به درخواست شهروندی گرانادا اضافه کند:

یک همسر
همه کودکان و نامادری زیر 30 سال (لزوماً در تحصیلات عالی ثبت نام نکرده اند)
همه کودکان ، صرف نظر از سن ، دارای نقص ذهنی یا جسمی هستند
والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی ، 55 سال یا بیشتر
خواهر و برادر مجرد متقاضی اصلی ، بالای 18 سال و بدون فرزند

اخذ گذرنامه گرانادی پیچیده نیست. این می تواند در پنج مرحله سریع انجام شود که تقریباً 3-4 ماه به طول می انجامد. کل فرایند کاملاً دیجیتالی است.

جدول زمانی قابل مقایسه با بسیاری از برنامه های دیگر CBI است ، اگرچه سریعترین برنامه موجود نیست.

1. PRE-CHECK

در حالی که قبلاً ماهها طول می کشید تا متقاضی این مجموعه عظیم اسناد را کنار هم بگذارد و پردازش به گرانادا بیشتر طول می کشد ، اکنون یک مرحله پیش بررسی وجود دارد.

با ارسال مدارک اصلی می توانید فرایند درخواست خود را آغاز کنید.

این مرحله از پیش بررسی که اخیراً معرفی شده است ، روند برنامه را ساده می کند و اجازه می دهد تا بررسی های لازم شروع شود ، بنابراین در پایان وقت همه را ذخیره می کند.

پیش از شهروندی گرانادا با سرمایه گذاری بررسی کنید

شما باید مدارک زیر را ارائه دهید: گذرنامه فعلی ، شناسنامه ، تصویر عکس ، گواهی ترخیص پلیس ، گواهی تحصیل ، مدرک آدرس ، گواهی ازدواج/طلاق ، مرجع بانکی ، اثبات منبع وجوه و چهار فرم مختلف.
درخواست شهروندی گرانادا خود را ارسال کنید
2. ارائه کل برنامه

در صورت سرمایه گذاری در پیش خرید ، می توانید در صورت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، قرارداد خرید و فروش را پرداخت کرده و سپرده را پرداخت کنید.

هنگام ارسال کامل برنامه ، باید هزینه های دولت ، پردازش و درخواست را بپردازید.
3. پردازش و تصمیم گیری

واحد CBI تقریباً 2-3 ماه طول می کشد تا درخواست شما را پردازش کند. نه مصاحبه ای خواهد شد و نه حضور شما در گرانادا الزامی است.

4. تراز باقی مانده را بپردازید

در صورت تأیید درخواست شما ، باید هزینه های باقیمانده را بپردازید ، کمک مالی کنید یا خرید املاک را نهایی کنید.

ظرف 30 روز ، گواهی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می دهد درخواست گذرنامه کنید.
5. گذرنامه خود را دریافت کنید

سوگند یاد کنید و برای گذرنامه خود درخواست دهید. شما باید آن را ظرف چند هفته دریافت کنید.

مزایای شهروندی گرانادا

مزایای گذرنامه گرانادی بسیار است. این برنامه از چند جهت یک برنامه منحصر به فرد است و با برنامه های رقبای منطقه ای و جهانی خود متفاوت است.

در اینجا مزایای اصلی داشتن شهروندی گرانادایی آمده است:

سفر بدون ویزا به 135+ کشور. همه مناطق شنگن اروپا ، انگلستان ، ایرلند ، برخی از کشورهای بالکان و برخی از آمریکای لاتین بدون گذرنامه با پاسپورت گرانادایی در دسترس شما هستند.

سفر بدون روادید به چین و روسیه. اگر اغلب در روسیه یا چین تجارت می کنید ، گرانادا ممکن است یک سرمایه گذاری عالی باشد که در دراز مدت شما را از دردسر و زمان زیادی نجات دهد.

معاهده ویزای E-2. ویزای سرمایه گذار به ایالات متحده برای همه شهروندان گرانادیایی قابل دسترسی است و گرانادا تنها برنامه CBI در کارائیب است که دارای این ویژگی است.

پردازش سریع دولت با معرفی مرحله قبل از بررسی در فرایند درخواست ، تا آنجا که می تواند برنامه ها را به سرعت پردازش کرده است. این سریعترین CBI در جهان نیست ، اما مطمئناً یکی از سریعترین در منطقه کارائیب است.

فقط پس از تأیید سرمایه گذاری کنید. تا زمانی که برای شهروندی گرانادا تأیید نشوید ، مجبور نیستید هزینه سرمایه گذاری خود را بپردازید.

آن را منتقل کنید. تابعیت گرانادی شما به فرزندان شما و فرزندان آنها منتقل می شود. میراثی ایجاد کنید که چند عمر طول بکشد.

دو تابعیتی مادام العمر. شهروندی گرانادی مادام العمر است. شما حق زندگی و کار در کشور را تا زمانی که می خواهید خواهید داشت. شما همچنین می توانید یک شهروند دوگانه باشید – هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.

بدون نیاز به زبان و بدون مصاحبه. فرایند درخواست ساده است و شما مجبور نخواهید شد از حلقه های بی دلیل عبور کنید.

فرایند کاملاً دیجیتالی از ارسال مدارک تا اخذ گذرنامه ، تمام مراحل به طور کامل دیجیتالی است. برای هیچ بخشی از برنامه نیازی به سفر به گرانادا ندارید.

بدون محرومیت از کشور افراد از هر نقطه از جهان می توانند درخواست دهند ، حتی شهروندان ایران ، عراق ، افغانستان و سوریه. با این اوصاف ، هرکسی نیز در مراحل لازم و با دقت عمل می کند.

فرزندان ، والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ و خواهر و برادر واجد شرایط هستند. متقاضی اصلی می تواند کل خانواده خود را تحت یک درخواست اضافه کند. Grenada تنها برنامه CBI است که به عنوان مثال خواهر و برادر را می پذیرد.

رژیم مالیاتی جذاب گرانادا از دیرباز بهشت ​​مالیاتی بوده است. مالیات بر درآمد ایجاد شده در خارج از گرانادا ندارد. همچنین مالیات بر ثروت ، هدیه ، ارث یا سود سرمایه وجود ندارد.

بدون نیاز به اقامت. برای اخذ یا حفظ پاسپورت خود ، مجبور نخواهید بود برای مدت مدتی به گرانادا سر بزنید یا زندگی کنید.

روند محرمانه است هیچ یک از اطلاعات شخصی شما در اختیار شخص ثالث قرار نمی گیرد و کل فرایند درخواست محرمانه است. و تابعیت جدید شما به کشور تابعیت فعلی شما گزارش نخواهد شد.

دسترسی آسان از مراکز اصلی جهان. پروازهای مستقیم از گرانادا از نیویورک ، لندن ، فرانکفورت ، میامی و چند پرواز دیگر وجود دارد. اگر تا به حال خواسته اید سوار هواپیما شوید و از کشور خود دیدن کنید ، می توانید.
معایب شهروندی گرانادا

داشتن گذرنامه گرانادی مضرات زیادی ندارد. اما چند نکته مهم وجود دارد ، به ویژه هنگامی که برنامه CBI گرانادایی با سایر برنامه های منطقه مقایسه می شود.

قیمت بالا قیمت گرانادی ارزان ترین منطقه نیست ، بنابراین هنگام انتخاب گذرنامه آن ، قطعاً حق بیمه پرداخت خواهید کرد.

آنقدرها هم که می تواند سریع نیست بهره وری در منطقه کارائیب چیز مهمی نیست. استراحت قهوه و آرامش – زمان جزیره – چیزی است که باید پذیرفته شود.

مشکل در تمدید گذرنامه داستان هایی درباره سرمایه گذاران که به سختی می توانند گذرنامه خود را تمدید کنند به صورت آنلاین در حال انتشار است. در نهایت ، آنها دوباره تمدید شدند ، اما پس از مشکلات زیاد. این بدان معنا نیست که شما با مشکلات یکسانی روبرو خواهید شد ، اما این نکته کمی است که باید در نظر داشته باشید.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

جنگل های بارانی وحشی ، خلیج های پنهان ، مزارع ادویه سرسبز ، فضایی سرگرم کننده و دوستانه که معمولاً در کارائیب وجود دارد … گرانادا همه پیش نیازها را برای تعطیلات کامل در ساحل دارد.

اما تا آنجا که به شما مربوط می شود ، این امکان را به شما می دهد که در ازای 150،000 تا 220،000 دلار پاسپورت گرانادایی خریداری کنید.

اشتباه نکنید: وقتی تصمیم به اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا می گیرید ، قطعاً حق بیمه می پردازید.

آنچه این جزیره ادویه ارائه می دهد که هیچ CBi دیگری در منطقه نمی تواند دو چیز باشد:

1. دسترسی بدون روادید به چین ، به شهروندان گرانادیایی حداکثر 30 روز اقامت در چین برای هر ورود

2. دسترسی به ویزای E-2 به ایالات متحده ، جایی که شهروندان گرانادایی می توانند در آن سرمایه گذاری و زندگی کنند

اگر این موارد جذاب به نظر برسند ، ممکن است گرانادا گران قیمت باشد. این امر به ویژه در صورتی که خانواده بزرگ و گسترده ای دارید که می خواهید آنها را با آنها برچسب گذاری کنید ، صدق می کند.

گرانادا یکی از تنها کشورهای CBI است که به برادران و خواهران بزرگسال متقاضی و فرزندان وابسته تا 30 سال اجازه می دهد.

آیا مطمئن هستیم که اوضاع سیاسی و اقتصادی کشور به اندازه کافی برای سرمایه گذاری پایدار است؟

بله ، مطمئناً می توانید این را بگویید ، به ویژه از آنجا که گرانادا اقدامات قابل توجهی را برای سرعت بخشیدن به این روند و ساده سازی الزامات اداری انجام داده است.

به علاوه ، تغییرات اخیر در نحوه کار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، به ویژه افزایش سرمایه گذاری نقدینگی سرمایه گذاران و قانون سرمایه 20 درصدی که توسعه دهندگان باید از آن پیروی کنند ، اعتماد ما را بیشتر می کند.

مثل همیشه ، اگر فکر می کنید می خواهید شهروندی گرانادا را دنبال کنید ، یک قدم به عقب بردارید و این را ارزیابی کنید:

اهداف شما چه هستند؟ می خواهی به چه چیز برسی؟ آیا ارزش پرداخت حق بیمه برای شما را دارد؟

شما بهترین پاسپورت را با بهترین قیمت ممکن برای خود می خواهید. ما می توانیم به شما کمک کنیم همه چیز را مشخص کنید.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط  هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.