پرش به محتوا

شرایط تحصیل در سوئد

شرایط تحصیل در سوئد

شرایط تحصیل در سوئد

 

شرایط تحصیل در سوئد

دانشگاه های سوئد:

دانشگاه های سوئد با بهترین دانشگاه های معتبر اروپا همتراز هستند. هشت دانشگاه از سوئد از نظر دانشگاه های QS در بین برترین دانشگاه ها قرار گرفته اند. نه تنها این ، همه آنها در 350 دانشگاه برتر قرار دارند. اقتصاد این کشور توسط علم و فناوری هدایت می شود و تحصیلات عالی در سوئد منعکس کننده آن است. شهرهای دانشجویی مانند استکهلم ، لوند ، گوتنبرگ ، اوپسالا و Umea قطب هایی برای دانشجویان بین المللی هستند که بخش بزرگی از جمعیت آن را دانشجویان داخلی و خارجی تشکیل می دهند.

تحصیل در سوئد
برنامه های آموزش زبان انگلیسی در سوئد:

سوئدی و فنلاندی زبانهای عمده صحبت شده در سوئد هستند ، اما تعداد زیادی از دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شود. در واقع ، حدود 900 برنامه انگلیسی در دانشگاههای سوئد برای دانشجویان بین المللی تدریس می شد. همه می توانند به زبان انگلیسی درک کنند و ارتباط برقرار کنند ، بنابراین ، هیچ مانعی در ارتباط دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند وجود ندارد.
زندگی دانشجویی در سوئد

زندگی دانشجویی در سوئد با شهری که در آن هستید متفاوت است. در هر دانشگاهی باشگاه های دانشجویی وجود دارد و آنها نقطه کانونی فعالیت ها هستند. آنها رویدادهای مختلفی را برای دانش آموزان تئاتر یا ورزش ترتیب می دهند. بیشتر شهرهای بزرگ مانند استکهلم و گوتنبرگ مملو از فرصت هایی برای دانشجویانی است که به دنبال یک زندگی شبانه هستند. دانشجویان در دانشگاههای سوئد بسیار فعال هستند و صحنه های ورزشی در سوئد ، هم در محوطه دانشگاه و هم در طبیعت ، بسیار در حال رخ دادن است.
تحصیل رایگان در سوئد

برای دانشجویان بین المللی ، سوئد یک کشور رایگان برای تحصیل در خارج از کشور نیست. با این حال ، برای دانشجویان داخلی ، دانشجویان اتحادیه اروپا و سوئیس ، دانشگاههای سوئد کاملاً رایگان است. قبل از سال 2011 ، دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی رایگان بود ، اما اکنون اینطور نیست. دانشگاه های سوئد دارای دانشگاه های همکار در سراسر جهان هستند ، اگر دانشجویان بین المللی در یکی از برنامه های دانشگاه های همکار ثبت نام کرده باشند ، در تبادل دانشجو ، دانشجویان می توانند به صورت رایگان در سوئد تحصیل کنند.
شرایط تحصیل در سوئد

شرایط لازم برای تحصیل در سوئد وجود دارد. برای برنامه های کارشناسی ، فرد باید دوره متوسطه خود را به پایان برساند. شرط اساسی دیگر ، تسلط به زبان انگلیسی است. از آنجا که دانشجویان بین المللی برای دوره های تدریس شده انگلیسی می روند ، دانشگاه ها سطح مهارت زبان انگلیسی را در برخی از سطوح درخواست می کنند. برای دوره های کارشناسی ، زبان انگلیسی 6/B سطح متوسطه سوئدی است.

الزامات اساسی برای سطح کارشناسی ارشد ، شرط اساسی مدرک کارشناسی است ، و درست مانند لیسانس ، برخی از الزامات اساسی زبان انگلیسی وجود دارد که باید برآورده شود. برای هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد در سوئد ، شرایط دیگر در دوره متفاوت است و دانشجوی دانشگاه انتخاب می کند.

هزینه و شرایط تحصیل در سوئد

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی در سوئد ، برای دوره ها و دانشگاه های مختلف متفاوت خواهد بود. متوسط ​​شهریه می تواند بین 7530 یورو تا 12240 یورو در سال باشد. هزینه های دیگر مانند کتاب 80 یورو برای یک ترم هزینه خواهد داشت.

همچنین هزینه اتحادیه دانشجویی وجود دارد که باید به عنوان هزینه عضویت پرداخت کنید ، که حدود 10 تا 30 یورو در هر ترم است. هزینه های زندگی از شهری به شهر دیگر و نوع محلی که فرد در آن زندگی می کند متفاوت خواهد بود ، زیرا کلان شهرهای بزرگ هزینه بیشتری نسبت به شهرهای کوچکتر دارد. هزینه های ماهانه بدون احتساب شهریه ترم حدود 755 یورو با احتساب متوسط ​​اجاره ماهانه سوئد خواهد بود. برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ، هزینه اضافی بیمه درمانی در سوئد وجود دارد.
بورسیه تحصیلی در سوئد

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که ملزم به پرداخت شهریه هستند ، تعدادی معافیت و بورسیه تحصیلی برای تحصیل در سوئد توسط دولت ، دانشگاه ها و سایر ارائه دهندگان وجود دارد. برنامه های بورسیه سوئدی فرصت های خوبی برای تحصیل در سوئد برای دانشجویان بین المللی بدون ایجاد سوراخ در جیب آنها است. بیشتر این بورسیه ها از طرف دولت و دانشگاههای سوئد است. آنها هزینه تحصیل در سوئد را برای دانشجویان بین المللی تحمل می کنند و از نظر مالی به آنها کمک می کنند.
تحصیل در سوئد بدون آیلتس

اکثر دانشگاههای سوئد برای دانشجویان بین المللی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست یا از کشورهای غیر انگلیسی زبان هستند ، تسلط به زبان انگلیسی را درخواست می کنند. بهترین راه برای اثبات آن آزمون های بین المللی زبان مانند TOEFL و IELTS است. اگر شما فردی هستید که نمی خواهید در آزمون زبان شرکت کنید ، دانشگاه ها گاهی اوقات درخواست ها را بدون نمره آزمون می پذیرند اگر دانش آموز بتواند مدرک آموزش قبلی خود را به عنوان انگلیسی ثابت کند. با این حال ، آنها به طور جداگانه برنامه های کاربردی ارزیابی می شوند ، و اغلب اتفاق نمی افتد.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us