وبلاگ - آخرین اخبار

سرمایه گذاری فدرال کانادا

سرمایه گذاری فدرال کانادا

سرمایه گذاری فدرال کانادا

 

سرمایه گذاری فدرال کانادا

برنامه سرمایه گذار فدرال (فسخ شده)

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال با هدف ترغیب افراد دارای تجربه تجاری برای سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا با هدف افزایش اشتغال و تقویت توسعه اقتصادی در استان ها و مناطق شرکت کننده در آن انجام می شود.

الزامات برنامه مهاجرت سرمایه گذار فدرال

دارایی خالص شخصی حداقل 1.6 میلیون دلار کانادا؛

سرمایه گذاری تضمینی 800000 دلار کانادا از وجوه خود را به مدت پنج سال انجام دهید.

قصد اقامت در هر استان یا قلمرو کانادا به استثنای کبک را دارید.

صاحب یک کسب و کار واجد شرایط یا مدیریت حداقل 5 کارمند در یک کسب و کار.

سرمایه شما تضمین می شود که در پایان دوره پنج ساله با سود صفر بازپرداخت می شود. به‌عنوان جایگزینی برای سرمایه‌گذاری 800000 دلاری، می‌توانید به جای آن یک بار هزینه مالی غیرقابل استرداد 200000 دلار بپردازید. این هزینه به یک واسطه مالی مجاز پرداخت می شود که به نوبه خود سرمایه گذاری 800000 دلاری را به نام شما انجام خواهد داد.

سرمایه گذاری فدرال کانادا

بررسی اجمالی

از طریق طرح سرمایه‌گذاری در کانادا، که در سال 2016 راه‌اندازی شد، دولت کانادا بیش از 180 میلیارد دلار را طی 12 سال برای زیرساخت‌هایی که به نفع کانادایی‌ها است متعهد شد – از حمل‌ونقل عمومی تا بنادر تجاری، شبکه‌های باند پهن تا سیستم‌های انرژی، خدمات اجتماعی تا فضاهای طبیعی.

این طرح برای دستیابی به سه هدف در پنج جریان سرمایه گذاری طراحی شده است.

تا به امروز، این طرح بیش از 101 میلیارد دلار در بیش از 74500 پروژه سرمایه گذاری کرده است که 98٪ آنها تکمیل شده یا در حال انجام است.

خلاصه ای از بودجه ارائه شده را ببینید

لیست پروژه های تامین شده را ببینید

از یک نقشه تعاملی برای دیدن پروژه هایی که به نفع جامعه شماست استفاده کنید

این سرمایه‌گذاری‌ها از طریق برنامه‌هایی انجام می‌شوند که توسط بیش از 20 اداره و آژانس فدرال اداره می‌شوند و شامل همکاری نزدیک با استان‌ها، مناطق، شهرداری‌ها و مردم بومی می‌شوند.

Infrastructure Canada مسئول سرمایه گذاری های انجام شده برای برنامه های زیر است که تحت برنامه سرمایه گذاری در کانادا ارائه می شود:

سرمایه گذاری در برنامه زیرساخت کانادا

صندوق کاهش بلایا و سازگاری

چالش شهرهای هوشمند

صندوق جامعه سازی کانادا

Infrastructure Canada همچنین بخش مسئول بانک زیرساخت کانادا است.
اهداف

برنامه سرمایه گذاری در کانادا برای دستیابی به سه هدف طراحی شده است: ایجاد رشد اقتصادی بلندمدت برای ایجاد طبقه متوسط ​​قوی تر. حمایت از تاب آوری جوامع و گذار به اقتصاد رشد پاک؛ و ایجاد شمول اجتماعی و نتایج اجتماعی-اقتصادی برای همه کانادایی ها.

جریان های سرمایه گذاری

برای ارتقای رشد اقتصادی و مشاغل، حمایت از تاب‌آوری و اقتصاد کم کربن، و ایجاد جوامع فراگیر، برنامه سرمایه‌گذاری در کانادا سرمایه‌گذاری‌ها را در پنج جریان ارائه می‌کند:
نماد حمل و نقل عمومی حمل و نقل عمومی

سرمایه گذاری برای ساخت شبکه های حمل و نقل شهری جدید و توسعه خدماتی که شیوه زندگی، حرکت و کار کانادایی ها را متحول می کند. بر اساس این طرح، بیش از 13 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بیش از 1300 پروژه حمل و نقل عمومی در سراسر کانادا انجام شده است. این سرمایه‌گذاری‌ها به ساخت بیش از 240 کیلومتر مترو جدید حمل‌ونقل عمومی و خط ریلی سبک، خرید بیش از 300 اتوبوس بدون آلایندگی، و ایجاد تقریباً 500 کیلومتر مسیرهای حمل‌ونقل فعال، مسیرهای دوچرخه‌سواری و عابر پیاده و مسیرهای تفریحی کمک کرده است. درباره جریان سرمایه گذاری حمل و نقل عمومی بیشتر بدانید.
نماد سبز سبز

نماد تجارت و حمل و نقل تجارت و حمل و نقل

ارائه سیستم‌های حمل‌ونقل ایمن، پایدار و کارآمد که بازارهای جهانی را به کانادا نزدیک‌تر می‌کند تا به کسب‌وکارهای کانادایی برای رقابت، رشد و ایجاد مشاغل طبقه متوسط ​​بیشتر کمک کند. از طریق صندوق راهروهای تجاری ملی، 704 میلیون دلار به 16 پروژه هوایی و 27 پروژه دریایی، با سرمایه گذاری کل 1.45 میلیارد دلار متعهد شده است.

و 1.09 میلیارد دلار به 19 پروژه راه آهن و 21 پروژه جاده ای متعهد شده است که مجموعاً 2.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است. درباره جریان سرمایه گذاری تجارت و حمل و نقل بیشتر بدانید.
نماد جوامع روستایی و شمالی جوامع روستایی و شمالی

سرمایه گذاری برای رشد اقتصادهای محلی، بهبود فراگیری اجتماعی و حفاظت بهتر از سلامت و محیط زیست جوامع روستایی و شمالی. بیش از 100 جامعه عمدتاً روستایی اکنون دارای اینترنت پرسرعت هستند و صدها جامعه دیگر به زودی با بیش از 22000 کیلومتر فیبر تا سال 2023 متصل خواهند شد. درباره جریان سرمایه گذاری جوامع روستایی و شمالی بیشتر بدانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Us