وبلاگ - آخرین اخبار
,

راه اندازی کسب و کار در کانادا 12 گام

راه اندازی کسب و کار در کانادا 12 گام

راه اندازی کسب و کار در کانادا 12 گام

راه اندازی کسب و کار در کانادا

بنابراین، شما تصمیم گرفتید کسب و کار خود را راه اندازی کنید! تبریک می گویم!

داشتن یک ساختار مشخص برای راه اندازی کسب و کار در کانادا ، دانستن اینکه چگونه می‌خواهید آن را اداره کنید، و داشتن چندین برنامه احتمالی برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان بسیار مهم است. هنگامی که پیچیدگی‌های آنچه را که امیدوارید با کسب‌وکار خود به دست آورید، برطرف کردید، سپس باید ساختار مناسبی را انتخاب کنید که مؤثرترین باشد.

شما می توانید یک شرکت سهامی، یک مشارکت یا یک شرکت سهامی خاص را انتخاب کنید. این عبارات به چه معنا هستند و چگونه تصمیم درستی می گیرید؟

بعد از
در مجموع، هر ساختار تجاری قانونی که در کانادا وجود دارد دارای مجموعه منحصر به فرد خود از مزایا و معایب است که باید در مورد آنها بدانید.

انواع ساختارهای تجاری در کانادا

راه اندازی کسب و کار در کانادا

مالکیت یگانه در راه اندازی کسب و کار در کانادا

مالکیت انحصاری اساساً اساسی ترین ساختار تجاری قانونی است که در کانادا وجود دارد. این مستلزم آن است که یک فرد به تنهایی مالک، فعالیت و مسئولیت تمام جنبه های کسب و کار را به عهده بگیرد. کارمندانی که استخدام می کنند سهم مالی در شرکت ندارند.

از آنجایی که مالکان انحصاری به هیچ کس به جز خودشان پاسخگو نیستند، این بدان معناست که کار اداری بسیار کمتری برای شروع و ثبت کسب و کار وجود دارد. برای کار به عنوان یک مالک انفرادی، فقط باید تجارت کنید. کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای نوپا معمولاً مالکان انحصاری هستند زیرا این وضعیت به آنها فرصت می‌دهد تا کسب‌وکار خود را همانطور که صلاح می‌دانند اداره و گسترش دهند نه اینکه آن را به عنوان یک نهاد جداگانه عمل کنند.

مزایای مالکیت یگانه : راه اندازی کسب و کار در کانادا

شما کنترل کاملی بر تمام جنبه های کسب و کار خود دارید

گنجاندن در گروه مالیاتی کوچکتر

شما تمام سودهای کسب و کار را حفظ می کنید

فرآیند ثبت نام آسان برای راه اندازی کسب و کار در کانادا ، راحت و مقرون به صرفه است

راه اندازی کسب و کار در کانادا
معایب: مالکیت یگانه راه اندازی کسب و کار در کانادا

به عنوان صاحب کسب و کار، شما مجبور هستید که مسئولیت موفقیت کسب و کار را به تنهایی به عهده بگیرید

دارایی‌ها و حساب‌های شخصی و حرفه‌ای با هم ترکیب می‌شوند، به این معنی که ضرر مالی مشابهی را متحمل می‌شوید

چالش های روزانه مدیریت یک کسب و کار به تنهایی بر دوش شماست

ثبت شرکت برای راه اندازی کسب و کار در کانادا

ادغام کسب و کار شما نشانه آن است که شما در مسیر صعودی به سمت موفقیت و سود مالی حرکت می کنید. در این مرحله، کسب و کار شما از نظر قانونی یک نهاد جداگانه است و حتی ممکن است با اضافه کردن چندین مکان آجر و ملات گسترش یافته باشید و حتی چند کارمند را برای اجرای عملیات از طرف شما استخدام کرده باشید.

اساساً، این بدان معناست که به عنوان مالک، نه شما و نه سهامدارانتان نمی‌توانید شخصاً در قبال بدهی‌ها یا مطالباتی که توسط خود کسب‌وکار جمع‌آوری شده است، پاسخگو باشید. دارایی های شخصی و حرفه ای شما جداست.

ادغام یک مدل تجاری بسیار پیچیده تر از مالکیت انفرادی است و فقط برای کسب و کارهای بالغی مناسب است که به سمت اهداف خود در گسترش به بازارهای متنوع تر کار می کنند یا قبلاً به آنها دست یافته اند. دو نوع شرکت در کانادا وجود دارد: فدرال و استانی. ادغام فدرال شامل توانایی فعالیت تحت یک واحد تجاری در سراسر کشور است. ادغام استانی شامل اجرای عملیات تحت یک واحد تجاری خاص در استان های خاص است. گزینه دوم همچنین شامل ثبت کسب و کار شما بر اساس استان به استان بسته به جایی است که می خواهید فعالیت کنید.

مزایای: این مدل راه اندازی کسب و کار در کانادا

این نشانه موفقیت و ثبات مالی برای تجارت شما است

شما می توانید به طور قانونی مالکیت کسب و کار را به هرکسی که انتخاب کنید منتقل کنید

حتی زمانی که مالک اصلی بازنشسته شود، کسب‌وکار را بفروشد یا انصراف دهد، شرکت می‌تواند به حیات خود ادامه دهد.

کسب‌وکار یک نهاد حقوقی جداگانه است، به این معنی که امور مالی، دارایی‌ها و حساب‌های شخصی شما غیر مرتبط باقی می‌مانند.

کسب‌وکارهای ثبت‌شده معمولاً معافیت‌های مالیاتی بزرگ‌تری دریافت می‌کنند و افزایش سرمایه بسیار آسان‌تر است

معایب:

شرکت ها با قوانین و مقررات قانونی بسیار سخت گیرانه تری روبرو هستند

شما باید مبالغ هنگفتی را سرمایه گذاری کنید تا بتوانید کسب و کار خود را تلفیق و حفظ کنید

تمام سوابق تجاری باید دقیق و سازماندهی شده باشند تا بتوانند فوراً به صورت سالیانه در صورت درخواست به دولت فدرال بایگانی شوند.

سهامداران می توانند در تعارضات یا اختلاف نظرهایی شرکت کنند که می تواند مانع از عملیات شود

بسته به نوع کسب و کار، دولت حق دارد از برخی از صاحبان مشاغل، مدرک اقامت و شهروندی را درخواست کند.

محدودیت های شرکت ها

شرکت‌ها فقط با میزان سرمایه‌ای که می‌توانند به صورت فصلی تولید کنند، واقعاً محدود می‌شوند. همچنین، از آنجایی که شرکت‌ها به‌عنوان یک شخصیت حقوقی مجزا از دارایی‌های شخصی صاحب(ها) کسب‌وکار عمل می‌کنند، هیچ سرمایه خارجی برای پرداخت بدهی‌های تحمیل‌شده توسط کسب‌وکار واجد شرایط نیست. فقط سهامداران فعال می توانند کمک های مالی لازم برای کمک به راه اندازی کسب و کار و پایدار نگه داشتن آن را ارائه دهند.

شراکت

یک ساختار تجاری شراکتی برای راه اندازی کسب و کار در کانادا شامل حداقل دو مالک است که معمولاً دارای سهام مساوی در شرکت هستند مگر اینکه ترتیبات دیگری انجام داده باشند. در برخی موارد، مالکیت ممکن است با داشتن یک سهم بزرگتر از کسب و کار نسبت به دیگری نامتعادل باشد.

شراکت تجاری تنها در صورتی باید به عنوان آخرین راه حل مطلق در نظر گرفته شود که هیچ یک از ساختارهای تجاری قانونی دیگر مطابق با چشم انداز یا استانداردهای شرکت شما نباشد.

مزایای: راه اندازی کسب و کار در کانادا در این نوع

شراکت با یک یا چند نفر چند مزایا و معایب دارد. اول از همه، شراکت‌ها فشار زیادی را که در اداره یک کسب‌وکار از یک فرد وارد می‌شود کاهش می‌دهد و مسئولیت‌ها را تا آنجا که شما و شرکایتان می‌خواهید پخش می‌کند. هزینه‌های اداره کسب‌وکار نیز بین شرکای تجاری تقسیم می‌شود و در برخی موارد، کسب‌وکار حتی می‌تواند بسته به میزان درآمدی که ایجاد می‌کند، تحت یک گروه مالیاتی کوچک‌تر طبقه‌بندی شود.

معایب: این نوع راه اندازی کسب و کار در کانادا

برخی از معایب این است که از نظر قانونی، شما و کسب‌وکارتان یک نهاد مشترک در نظر گرفته می‌شوند، و این بدان معناست که هرگونه بدهی ناشی از کسب‌وکار همچنان می‌تواند از دارایی‌ها و حساب‌های شخصی شما و شرکایتان خارج شود. تعارضات در مورد نحوه اداره کسب و کار نیز ممکن است ایجاد شود و مشکل ساز شود، به خصوص اگر افرادی دارید که اغلب با هم مخالف هستند. در نهایت، همه شرکا از نظر قانونی و مالی در قبال تمام تصمیمات تجاری، صرف نظر از نظرات شخصی خود، مسئول هستند.

چگونه ما می تواند به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کند

اولین قدم برای راه اندازی کسب و کار موفق کوچک، متوسط ​​یا بزرگ، انتخاب ساختار مناسبی است که برای هر جنبه ای از شرکت شما مفید باشد. خواه هدف شما این باشد که به مکان های بیشتری گسترش پیدا کنید یا سود نهایی خود را افزایش دهید، کارشناسان خدمات تجاری و سازمانی کانادا  می توانند به شما کمک کنند تا یک مدل کسب و کار مناسب خود را پیدا کنید. فرآیند گام به گام ما بدون خطا و طراحی شده است تا استانداردهای منحصر به فرد کسب و کار شما را برآورده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید!

شروع یک کسب و کار در کانادا ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد. مراحل بسیار کمی برای این فرآیند وجود دارد، بنابراین به پیش بردن آن گام به گام کمک می کند. این راهنما برای کمک به شما در تحقق رویای خود برای تبدیل شدن به یک کارآفرین طراحی شده است.

هر مرحله از این راهنما به اطلاعات دقیقی پیوند می خورد که به جزئیات بیشتر خواهد رفت. مراحل تقریباً مرتب هستند، اما مقداری انعطاف وجود دارد. برای مثال، قبل از تکمیل مرحله دو، واقعاً مهم نیست که مرحله سه را کامل کنید.

1. یک ایده تجاری خوب ارائه دهید

فرقی نمی کند که در کانادا هستید یا هر جای دیگر – یک تجارت موفق با یک ایده خوب شروع می شود. مهارت‌های خود را مطالعه کنید، روندهای فعلی را تماشا کنید و به دنبال راه‌هایی برای بهبود مفاهیم موجود یا ارائه چیز جدیدی به بازار باشید. و قبل از اینکه زمان و پول جدی روی آن سرمایه گذاری کنید، ایده خود را به طور کامل آزمایش کنید.
2. یک طرح تجاری بنویسید

بهترین راه برای آزمایش ایده، تبدیل آن به یک طرح تجاری است. این به شما این امکان را می دهد که همه چیز را در مورد صنعت، محصولات و بازار کسب و کار خود به طور کامل بررسی کنید. همچنین به شما چیزی برای ارائه به سرمایه گذاران و وام دهندگان می دهد – زمینه آزمایش نهایی ایده کسب و کار شما.

قبل از راه اندازی کسب و کار خود، باید یک طرح تجاری کامل و کامل داشته باشید تا شما را راهنمایی کند. با این حال، در اوایل فرآیند، ممکن است یک برنامه شروع سریع تهیه کنید که به شما نشان دهد آیا ایده تجاری شما قابل اجرا است یا خیر.

3. یک نام برنده برای کسب و کار خود انتخاب کنید

راه اندازی کسب و کار در کانادا 12 گام

انتخاب نام تجاری با ملاحظات قانونی و بازاریابی همراه است. در کانادا، دولت محدودیت‌های نامی بیشتری را برای شرکت‌ها اعمال می‌کند تا برای شرکت‌های انحصاری، اما هر صاحب کسب‌وکاری باید هنگام نام‌گذاری کسب‌وکار خود، مسائل قانونی را در نظر بگیرد. اکثر مشاغل حداقل باید نام خود را در دولت کانادا ثبت کنند. از نظر بازاریابی، نام کسب‌وکار شما باید کاری را که کسب‌وکار انجام می‌دهد به گونه‌ای که از نظر بصری جالب، به یاد ماندنی و مثبت باشد، نشان دهد.

4. شکلی از مالکیت تجاری را انتخاب کنید

هنگام راه اندازی کسب و کار در کانادا ، تنها سه شکل اصلی از مالکیت کسب‌وکار وجود دارد که می‌توانید برای ساختار کسب‌وکار انتخاب کنید: مالکیت انحصاری، مشارکت و شرکت. چند گزینه در داخل آنها وجود دارد، مانند شرکت تعاونی یا مشارکت محدود، اما همه آنها تحت این سه چتر قرار می گیرند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ساختار برای کسب و کار شما مناسب است به عوامل مختلفی بستگی دارد، از سطح راحتی شما با تعهدات تا کسر مالیاتی که برای کسب و کار خود می خواهید.

5. تامین مالی مشاغل کوچک را بیابید

در حالی که برخی از مالکان می توانند کسب و کارهای کوچک جدید خود را از جیب خود تأمین مالی کنند، بسیاری دیگر نیاز به تزریق منابع مالی از منابع دیگر برای شروع به کار دارند. گزینه های زیادی برای بررسی وجود دارد، از تامین مالی بدهی گرفته تا تقسیم سهام و کمک های مالی دولتی. تفاوت بین هر نوع تامین مالی را درک کنید و مطمئن باشید که برای مقابله با تعهدات هر کدام که انتخاب می کنید آماده هستید.

6. مجوز راه اندازی کسب و کار در کانادا دریافت کنید

در حالی که برای همه مشاغل ضروری نیست، بسیاری از مشاغل جدید قبل از اینکه بتوانند به طور قانونی در شهرداری خود فعالیت کنند، باید مجوزهای تجاری دریافت کنند. اگر شهر یا شهر شما وب سایت ندارد، می توانید اطلاعات تماس سازمان های دولتی را به صورت آنلاین پیدا کنید.

بسته به نوع راه اندازی کسب و کار که شروع می کنید، ممکن است به مجوزها و مجوزهای دیگری نیز نیاز داشته باشید. Industry Canada’s BizPaL ابزار مفیدی برای یافتن مجوزهای راه اندازی کسب و کار است که برای انجام تجارت نیاز دارید. BizPaL که در اکثر استان ها و مناطق موجود است، فهرستی شخصی از اسناد تجاری مورد نیاز شما برای تمام سطوح دولتی ارائه می دهد.

7. برای GST / HST ثبت نام کنید

در بیشتر موارد، مگر اینکه درآمد ناخالص کسب و کار کوچک جدید شما برای چهار فصل متوالی زیر 30000 دلار باقی بماند، باید برای مالیات کالا و خدمات (GST) و مالیات فروش هماهنگ (HST) ثبت نام کنید. این آستانه برای معافیت تامین کنندگان کوچک برای همه مشاغل نیز اعمال نمی شود. به عنوان مثال، خدمات تاکسی و لیموزین همیشه باید برای GST / HST ثبت نام کنید. 4 5

حتی اگر برای شروع پول زیادی به دست نمی آورید، ممکن است بخواهید فوراً برای GST / HST ثبت نام کنید زیرا اعتبارات مالیات ورودی، که اساساً راه شما برای بازگرداندن GST / HST است که کسب و کار شما بابت خرید برای استفاده تجاری پرداخت کرده است. .

8. ثبت نام برای مالیات بر فروش استانی (در صورت نیاز)

برخی از استان ها مالیات فروش خود را با GST فدرال هماهنگ نکرده اند، و در آن استان ها نیز باید برای جمع آوری و پرداخت مالیات استانی مناسب ثبت نام کنید. اگر در آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا یا ساسکاچوان کسب و کار راه اندازی می کنید، باید به عنوان جمع کننده مالیات فروش استانی (PST) ثبت نام کنید. در کبک، باید برای مالیات فروش کبک (QST) ثبت نام کنید.
9. برای داشتن کارمند آماده شوید

هنگامی که در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید، استخدام کارمندان ممکن است دورترین چیزی باشد که از ذهن شما دور است. اما شگفت آور است که آن زمان چقدر سریع می تواند فرا برسد. برای اطمینان از اینکه از نظر قانونی برای استخدام کارمندان در کانادا تحت پوشش قانونی هستید، برای همه چیزهایی که باید تنظیم کنید، آماده شوید. این شامل رسیدگی به کسورات حقوق و دستمزد، بیمه غرامت کارگر و بیمه اشتغال است.

راه اندازی کسب و کار

10. بیمه تجاری اضافی بخرید

فراتر از بیمه شغلی مورد نیاز قانونی، کسب و کار شما ممکن است به حفاظت بیشتری نیاز داشته باشد. خط‌مشی‌های مختلفی برای پوشش اموال، مسئولیت عمومی، وقفه در کسب و کار در کانادا، افراد کلیدی و ناتوانی وجود دارد. مطمئن شوید که این گزینه ها را با یک نماینده بیمه و وکیل در میان بگذارید تا مشخص کنید کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است.
11. رکوردهای خود را زودتر تنظیم کنید

اگر از اولین لحظه افتتاح کسب و کار خود سوابق خوبی داشته باشید، کارهایی مانند حسابداری و پرداخت مالیات بسیار آسان تر می شوند. با باز کردن یک حساب بانکی تجاری جداگانه و نگهداری و سازماندهی رسیدهای تجاری خود شروع کنید. استفاده از یک نرم افزار حسابداری اولیه به شما کمک می کند زودتر سازماندهی شده و کسب و کار خود را با رشد آن افزایش دهید.

12. تجارت خود را بازاریابی کنید

پس از تمام کارهایی که برای سازماندهی و راه اندازی کسب و کار خود انجام داده اید، یکی از مهم ترین مراحل را فراموش نکنید:

تبلیغ کسب و کار در کانادا خود. شما باید از قبل استراتژی بازاریابی خود را زمانی که برنامه کسب و کار خود را تهیه می کردید برنامه ریزی می کردید، اما اکنون زمان آن است که آن را عملی کنید. شروع به ترجمه آن برنامه ها به اهداف و ابتکارات بازاریابی خاص کنید تا بتوانید کسب و کار خود را به خوبی شروع کنید.

منبع مفید راه اندازی کسب و کار در کانادا

برنامه انتقال درون شرکتی کانادا

ویزای استارت اپ کانادا

ثبت شرکت در دانمارک

Call Us