, ,

راه اندازی کسب و کار در ایتالیا

راه اندازی کسب و کار در ایتالیا

راه اندازی کسب و کار در ایتالیا

کسب و کار در ایتالیا

ایتالیا یک مقصد تجاری عالی برای خارجی هایی است که می خواهند از یک سیستم مالیاتی عالی و یک موقعیت جغرافیایی استراتژیک برای فعالیت های آینده برخوردار شوند. راه اندازی کسب و کار در ایتالیا به عنوان یک خارجی نیاز به توجه از نظر تشکیل شرکت، ثبت مالیات و موارد دیگر دارد. با کمک عوامل تشکیل شرکت ما در ایتالیا، می توانید فعالیت ها را سریع شروع کنید و به پشتیبانی ارائه شده در امور اسناد و سایر تشریفات مهم اعتماد کنید.

چه نوع شرکتی می توانم در ایتالیا افتتاح کنم؟

به عنوان مثال، راه اندازی یک کسب و کار در ایتالیا به عنوان یک آمریکایی، نیازمند توجه از نظر رویه ها و الزامات است و اولین قدم این است که شکل مناسب کسب و کار را انتخاب کنید که مناسب بیشتر فعالیت های آینده باشد. به عنوان مثال، یک شرکت با مسئولیت محدود یا SRL به دلیل مزایای بسیاری، از جمله عدم پیچیدگی در زمان ثبت نام، ممکن است گزینه مناسبی را ارائه دهد. یک SRL می تواند توسط حداقل یک سهامدار ثبت شود و در صورت انتخاب شرکت با مسئولیت محدود، حداقل سرمایه از 1 یورو شروع شده و از 9999 یورو تجاوز نمی کند. یک دفتر ثبت شده در ایتالیا برای شرکت با مسئولیت محدود، به همراه مجموعه ای از اسناد قانونی، مانند اساسنامه که باید با اداره ثبت شرکت ایتالیایی ثبت شود، مورد نیاز است.

شروع کسب و کار در ایتالیا به عنوان یک خارجی ممکن است شامل انواع دیگری از اشکال تجاری مانند شرکت های سهامی برای فعالیت های بزرگ، مشارکت های عام و محدود، تعاونی ها در زمینه کشاورزی، شعب و شرکت های تابعه و شرکت های انحصاری توسط خارجی هایی باشد که می خواهند به صورت مجرد فعالیت کنند. صاحبان صرف نظر از ساختار تجاری انتخابی که در مورد آن تصمیم می گیرید، پیشنهاد می کنیم سوالات خود را برای متخصصان تشکیل شرکت ما در ایتالیا ارسال کنید و به ما اجازه دهید تمام تشریفات را از طرف شما انجام دهیم.

آیا خارجی ها می توانند شرکت های هلدینگ در ایتالیا افتتاح کنند؟

بله، راه اندازی یک کسب و کار در ایتالیا به عنوان یک آمریکایی ممکن است شامل ایجاد یک شرکت هلدینگ در ایتالیا باشد. این اغلب انتخاب کارآفرینانی است که به دنبال گزینه های حداقل سازی مالیات و محافظت از این دیدگاه هستند. به عنوان مثال، صاحبان شرکت هلدینگ در ایتالیا فقط 5٪ از کل مالیات بر سود سهام قابل اعمال برای این فرم تجاری را پرداخت خواهند کرد. از نظر ثبت، شرکت با مسئولیت محدود مناسب ترین ساختار برای شرکت های هلدینگ در ایتالیا و نماینده ترین است. از شما دعوت می شود تا با متخصصان ما در زمینه ثبت شرکت در ایتالیا صحبت کنید و در مورد راه اندازی یک تجارت در ایتالیا به عنوان یک خارجی بیشتر بدانید.

شعب و شرکت های تابعه در ایتالیا

شعب و شرکت های تابعه برای ثبت در ایتالیا در دسترس هستند و به کارآفرینان بزرگی اختصاص داده شده اند که می خواهند فعالیت های خود را در بخش های مختلف مورد علاقه ایجاد کنند. تفاوت های زیادی بین این دو نهاد وجود دارد. در حالی که یک شعبه به شرکت مادر وابسته است، یک شرکت تابعه از انعطاف 100٪ و سطح استقلال برخوردار است. هر دو نهاد می توانند تحت قوانین یک شرکت با مسئولیت محدود و با رعایت قوانین عمومی شرکت فعالیت کنند. شروع یک کسب و کار به عنوان یک خارجی در ایتالیا ممکن است شامل ایجاد یک شعبه یا یک شرکت تابعه باشد، جنبه هایی که می تواند به طور کامل توسط متخصصان ما پوشش داده شود.

سرمایه گذاری در ایتالیا

ایتالیا میزبان تعداد زیادی شرکت با سرمایه خارجی است و این کشور محیط تجاری مناسبی را برای کسانی که علاقه مند به کسب سود در این قسمت از اروپا هستند فراهم می کند. بخش املاک و مستغلات، گردشگری، صنایع غذایی و کشاورزی پررونق ترین زمینه ها را برای تجارت در ایتالیا نشان می دهند، زیرا بسیاری از شرکت ها در حال حاضر پیشرفت کرده اند و از طیف گسترده ای از مزایا برخوردار هستند. نیروی کار ماهر، سهولت ثبت شرکت ها، رژیم مالیاتی جذاب، و اقتصاد باثبات، چند مورد از نقاط قوت جو تجاری ایتالیا هستند. برای مثال، با توجه به قراردادهای تجاری و تجاری که دو کشور در طول تاریخ امضا کرده اند، شروع یک تجارت در ایتالیا به عنوان یک آمریکایی، پیچیده نیست. ما چند واقعیت و ارقام را به شما ارائه می کنیم که بر مسیر تجاری و اقتصادی ایتالیا تأکید می کند:

• بیش از 445 میلیارد دلار کل سهام FDI ثبت شده در ایتالیا در سال 2019 را نشان می دهد.
• بیشتر سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در ایتالیا توسط بخش هایی مانند تولید، خدمات مالی و بیمه، فناوری اطلاعات، یا عمده فروشی و خرده فروشی جذب می شود.
• بر اساس گزارش آژانس تجارت ایتالیا، بیش از 12000 شرکت در ایتالیا با سرمایه خارجی تأسیس شده اند.
• بر اساس گزارش تجارت 2020 منتشر شده توسط بانک جهانی، ایتالیا در بین 190 اقتصاد جهان در رتبه 58 قرار گرفت.

اگر می‌خواهید درباره راه‌اندازی یک تجارت خارجی در ایتالیا اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم با نمایندگان شرکت ما در ایتالیا تماس بگیرید.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط راه اندازی کسب و کار در ایتالیا هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.