پرش به محتوا

دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

از درخواست برنامه ویزای استارتاپ برای کانادا رد شدم. آیا می توانم به این تصمیم اعتراض کنم یا دوباره درخواست کنم؟

توصیه می شود در صورت رد یا رد درخواست برنامه ویزای استارتاپ به کانادا، با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید.

اعتراض به ریجکت ویزای استارتاپ کانادا :

درخواست برای اعتراض به ریجکت ویزای استارتاپ کانادا حداقل به دو روش قابل اعتراض یا اعتراض است: با ارسال یک درخواست برای بررسی مجدد به اداره ویزا، یا با شروع درخواست برای مرخصی و بازبینی قضایی (JR) در دادگاه فدرال کانادا. FCC).

درخواست مجدد برای برنامه ویزای استارتاپ:

افرادی که درخواست برنامه ویزای راه اندازی رد شده اند نیز معمولاً می توانند در هر زمانی با اسناد یا اطلاعات جدید یا اضافی دوباره درخواست دهند. معمولاً هیچ دوره انتظاری طبق قانون وجود ندارد.

با این حال، چند استثنا وجود دارد. افرادی که مشخص شده است اظهارات نادرست داشته اند، به مدت 5 سال از درخواست ویزا منع می شوند. ممکن است افرادی که مرتکب تخلفات خاصی از قانون حفاظت از مهاجرت و پناهندگان (IRPA) شده اند، ملزم به درخواست و دریافت مجوز بازگشت به کانادا (ARC) قبل از دریافت مجوز برای درخواست ویزا به کانادا باشند.

افرادی که از نظر کیفری غیرقابل پذیرش در کانادا تشخیص داده شده اند، ممکن است قبل از دریافت مجوز برای درخواست ویزا به کانادا، برای بازپروری و احیای جنایی اقدام کنند. علاوه بر این، افرادی که در کانادا مشغول به کار یا تحصیل غیرمجاز شده‌اند، ممکن است تا زمانی که یک دوره ۶ ماهه از پایان کار یا تحصیل غیرمجاز خود در کانادا نگذرد، واجد شرایط درخواست برای مجوز کار برنامه ویزای استارتاپ نباشند.
درخواست تجدید نظر:

درخواست برای بررسی مجدد معمولاً باید مستقیماً به دفتر مرکزی پذیرش یا پست ویزا که درخواست را رد کرده است یا به شعبه مدیریت پرونده ارسال شود و باید بلافاصله پس از دریافت تصمیم رد درخواست شود.

 

تأخیر در ارسال درخواست برای بررسی مجدد ممکن است منجر به نادیده گرفته شدن درخواست یا بایگانی یا نابودی اسنادی شود که بر اساس آن تصمیم گرفته شده است.

 

علاوه بر این، درخواست‌هایی برای بررسی مجدد پس از گذشت زمان طولانی ممکن است منجر به فرض تغییر شرایط شود و اطلاعات یا اسنادی که ارائه شده است دیگر قابل اعتماد یا نشان‌دهنده واجد شرایط بودن یک فرد برای برنامه ویزای استارت‌آپ تلقی نشوند.
درخواست مرخصی و بررسی قضایی:

اگر تصمیم رد خارج از کانادا گرفته شده باشد، معمولاً باید ظرف 60 روز پس از دریافت تصمیم، درخواست برای JR انجام شود.

 

اگر تصمیم رد در داخل کانادا گرفته شده باشد، معمولاً باید ظرف 15 روز پس از دریافت تصمیم، درخواست JR انجام شود.

دلایل رایج برای ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

بررسی دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا به بیانی دیگر

عدم ارائه تمام مدارک مورد نیاز

مهم است که متقاضیان کارآفرین به دقت از چک لیست اسناد ارائه شده در بسته درخواست پیروی کنند تا از هرگونه الزامات از دست رفته جلوگیری کنند. بسیاری از برنامه ها ممکن است به دلیل عدم ارائه تمام اسناد پشتیبانی لازم همراه با برنامه رد یا به تاخیر بیفتند. علاوه بر این، وکیل مهاجرت شما باید بررسی کند که سایر اسنادی که در چک لیست دولت ذکر نشده است، ممکن است درخواست شما را پشتیبانی کند و آن اسناد را نیز در نظر بگیرد.
عدم ارائه اسناد مالی دقیق

مدارک مالی باید ارائه شود تا ثابت کند متقاضیان دارای تمکن مالی لازم برای حفظ یک تجارت و هزینه زندگی در کانادا هستند.
عدم رعایت استانداردهای امنیتی بین المللی

فرم های ترخیص پلیس باید به دست آید، و یک بررسی سوابق باید انجام شود و برای متقاضی در نظر گرفته شود. قبل از اجازه ورود به کانادا، باید ثابت کنید که در صورت پذیرش در کانادا، خطر امنیتی نخواهید داشت.

عدم رعایت الزامات بهداشتی

شما باید ثابت کنید که خطری برای ایمنی عمومی، خطری برای سلامت عمومی یا تقاضای بیش از حد برای خدمات اجتماعی یا بهداشتی موجود نیستید. این به طور کلی نیاز به انجام یک معاینه پزشکی مهاجرت با نتایج همراه با درخواست شما دارد.

دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

عدم اثبات صلاحیت زبان کانادایی یکی از دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

صلاحیت زبان انگلیسی یا فرانسوی توسط معیار زبان کانادایی (CLB) تعیین می شود. نمرات امتحان باید کافی باشد و همراه با درخواست ارسال شود.
عدم ارائه نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده در کانادا

این شرط باید قبل از اینکه متقاضی شروع به تکمیل فرآیند درخواست کند، برآورده شود.

معرفی نادرست از خود

در نهایت، یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای رد درخواست شما، ارائه نادرست، تغییر اسناد یا موارد دیگر است.
چگونه از رد شدن درخواست خود جلوگیری کنیم
دستورالعمل های برنامه را دنبال کنید

متقاضیان می توانند با دنبال کردن دقیق دستورالعمل ها، استفاده از چک لیست اسناد مورد نیاز ارائه شده در بسته برنامه، و اطمینان از کامل بودن تمامی الزامات درخواست قبل از ارسال، از انکار جلوگیری کنند.
از استفاده از مشاوران مهاجرتی غیرقانونی یا نمایندگان ویزا خودداری کنید

همچنین مهم است که از مشاوره توسط شرکت های مشاور غیرقانونی که ارزیابی رایگان روادید یا فرصت های شغلی تضمین شده را ارائه می دهند اجتناب کنید. فعالیت های جعلی توسط این سازمان ها اغلب منجر به انکار درخواست و سرقت اطلاعات هویتی، بانکی و کارت اعتباری می شود.
به دنبال کمک حرفه ای باشید

جستجوی کمک حرفه ای هنگام درخواست ویزای استارت آپ کانادا برای جلوگیری از هرگونه اشتباهی که ممکن است منجر به رد شدن شود ضروری است. عامل تعیین کننده در اجتناب از اشتباهات رایج و افزایش شانس شما برای تایید ویزای استارت آپ ممکن است اغلب استخدام یک وکیل با تجربه مهاجرت تجاری، مانند وکلای موسسه حقوقی  برای کمک به شما باشد. تیم ما می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات جلوگیری کنید، از رعایت همه الزامات اطمینان حاصل کند، به شما کمک کند تا با سرمایه گذاران بالقوه برای حمایت از طرح کسب و کارتان ارتباط برقرار کنید، و شما را در هر مرحله از فرآیند درخواست راهنمایی کنید. همین امروز با تماس با شرکت ما شروع کنید.

چگونه از رد شدن درخواست خود جلوگیری کنیم

دستورالعمل های برنامه را دنبال کنید

متقاضیان می توانند با دنبال کردن دقیق دستورالعمل ها، استفاده از چک لیست اسناد مورد نیاز ارائه شده در بسته برنامه، و اطمینان از کامل بودن تمامی الزامات درخواست قبل از ارسال، از انکار جلوگیری کنند.
از استفاده از مشاوران مهاجرتی غیرقانونی یا نمایندگان ویزا خودداری کنید

رعایت نکات کلیدی برای جلو گیری از دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

به دنبال کمک حرفه ای باشید

بررسی دلایل ریجکت ویزای استارتاپ کانادا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us