, ,

خرید شرکت اماده در سوئیس

خرید شرکت اماده در سوئیس

خرید شرکت اماده در سوئیس

شرکت اماده در سوئیس

یکی از راه های جالب سرمایه گذاری در سوئیس، خرید یک شرکت اماده در سوئیس است. یک شرکت اماده در سوئیس به یک نوع شخصیت حقوقی اشاره دارد که برای خرید در دسترس است. ممکن است شرکت مربوطه به تازگی به منظور فروش تأسیس شده باشد یا تا یک مقطع زمانی خاص فعالیت های تجاری مختلفی داشته باشد. به دلیل عدم فعالیت و همچنین آماده بودن برای خرید، از آن به عنوان شرکت قفسه یاد می شود. تیم ما از نمایندگان تشکیل شرکت در سوئیس می توانند جزئیات بیشتری در مورد هزینه های مربوط به خرید شرکت اماده در سوئیس ارائه دهند.

مزایای شرکت اماده در سوئیس

این نوع شرکت سوئیسی را می توان به یک کارآفرین یا به شرکت دیگری که علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار تجاری موجود در سوئیس است فروخت. سرمایه گذاران علاقه مند به افتتاح یک شرکت در سوئیس باید بدانند که مزیت اصلی یک شرکت قفسه ای به این واقعیت اشاره دارد که در زمانی که معمولاً به رویه های ادغام تخصیص داده می شود، در هنگام ایجاد یک شرکت جدید صرفه جویی می کند.

سرمایه‌گذاران زیادی هستند که می‌خواهند تجارت سوئیسی خود را به روشی سریع و آسان شروع کنند، در حالی که از کاغذبازی‌های بوروکراتیک، که معمولاً با روند تشکیل شرکت در سوئیس مرتبط است اجتناب می‌کنند (این برای اکثر حوزه‌های قضایی اروپا نیز قابل اجرا است).

بازرگانی که می خواهند یک شرکت قفسه ای (که به آن شرکت آماده گفته می شود) افتتاح کنند، باید قرارداد خرید/فروش امضا کنند که در این قرارداد انتقال سهام شرکت اماده در سوئیس به خریدار جدید ثبت می شود. در این قرارداد تغییر در مالکیت شرکت بیان می‌شود و تیم نمایندگان ما در تشکیل شرکت در سوئیس می‌توانند مشاوره حقوقی را در مورد مفاد اصلی که باید در این سند گنجانده شود، با پیروی از قوانین قابل اجرا ارائه دهند.

شرکت اماده در سوئیس می توانند به شکل GmbH یا SA در سوئیس باشن

چرا خرید شرکت اماده در سوئیس

کارآفرینانی که علاقه مند به روند ثبت شرکت در سوئیس هستند، در صورت انتخاب یک شرکت اماده در سوئیس ، دارای مجموعه ای از مزایا خواهند بود:

• معامله را می توان در 1-2 روز انجام داد.
• از آنجایی که شرکت قبلاً ثبت شده است، عمر طولانی نیز خواهد داشت و این می تواند فرصت های تجاری بهتری را برای مشتریان یا سرمایه گذاران بالقوه فراهم کند.
• سرمایه گذاران می توانند عملیات تجاری شرکت و همچنین نام تجاری آن را تغییر دهند تا منافع تجاری صاحبان جدید را بهتر نشان دهند.

انواع مختلفی از شرکت اماده در سوئیس وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند که می توان آنها را در سوئیس خریداری کرد، اما لازم است بدانید که اکثر پیشنهادات شرکت های با مسئولیت محدود را ارائه می دهند که یکی از محبوب ترین انواع اشخاص حقوقی است که در این کشور.

قبل از خرید شرکت مربوطه، سرمایه گذار باید ابتدا بررسی کند که آیا شرکت اماده در سوئیس با حسن نیت فروخته شده است و هیچ گونه بدهی پنهانی ندارد. از این حیث توصیه می شود که مراحل بررسی شرکتی را انجام دهید.

خریدار هنگام انتقال سهام باید مدارک مورد نیاز را ارائه و اصلاحات جدید را در اسناد قانونی شخص حقوقی بنویسد.

چندین جنبه وجود دارد که خریدار می تواند در رابطه با شرکت تغییر دهد، مانند نام، آدرس، هیئت مدیره، هدف، موضوع فعالیت و همه این موارد باید در ثبت تجاری سوئیس ثبت شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های قفسه ای در سوئیس، لطفاً با مشاوران تشکیل شرکت ما در سوئیس تماس بگیرید، که می توانند در طول مراحل خرید کمک حرفه ای ارائه دهند. برای سایر خدمات می توانید به تیم ما اعتماد کنید. به عنوان مثال، ما می توانیم اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از EORI در سوئیس برای تجارت های خارجی در اینجا ارائه دهیم و همچنین می توانیم خدمات حسابداری کاملی را ارائه دهیم. در صورت نیاز به یک حسابدار در سوئیس، لطفا با ما تماس بگیرید.