پرش به محتوا

خرید شرکت اماده در ایتالیا

خرید شرکت اماده در ایتالیا

خرید شرکت اماده در ایتالیا

 

شرکت اماده در ایتالیا

خرید یک شرکت آماده، جایگزین مناسبی برای سرمایه گذار خارجی است که می خواهد در ایتالیا شرکتی راه اندازی کند و بلافاصله شروع به فعالیت کند. این گزینه در زمان لازم برای رویه های اجباری ثبت شرکت صرفه جویی می کند.

شرکت قفسه ای شرکتی است که قبلاً در ایتالیا به ثبت رسیده است و کلیه مدارک ثبتی خود مانند اساسنامه آن را تهیه و تنظیم کرده است.

سرمایه گذاران خارجی باید هنگام انجام چنین معاملاتی توجه زیادی داشته باشند. شرکت قفسه ای باید سوابق مالی خوبی داشته باشد تا خریدار جدید در آینده دچار مشکل نشود. نمایندگی های ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند به شما در یک روش بررسی دقیق شرکتی که برای تأیید کامل شرکت قفسه نیاز است کمک کنند.

شروعی سریع برای کسب و کار شما

سرمایه گذارانی که تصمیم به خرید یک شرکت اماده در ایتالیا می گیرند، این کار را انجام می دهند زیرا می خواهند از این روش سریع استفاده کنند:

تمام چیزی که شرکت برای کارکرد نیاز دارد یک شماره شرکت و یک شماره مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود. پس از انجام این مراحل، مدیران جدید شرکت اساسنامه را امضا می کنند و مالک جدید می تواند فعالیت تجاری را آغاز کند.

انواع مختلفی از شرکت ها در ایتالیا موجود است، اما دو نوع از شکل های تجاری ترجیح داده شده شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی است. سرمایه گذار با توجه به اندازه شرکت، چشم انداز توسعه آن در آینده و امکان سرمایه گذاری میزان سرمایه مورد نیاز، فرم کسب و کار مناسب را انتخاب می کند.

شرکت های خارجی می توانند یک شرکت ایتالیایی آماده خریداری کرده و از آن به عنوان شعبه یا زیرمجموعه استفاده کنند. دامنه شعبه نسبت به شرکت فرعی محدودتر است و صاحبان جدید شرکت نیز باید نام شرکت خریداری شده را تغییر دهند تا با نام شرکت خارج از کشور مطابقت داشته باشد.

اگر تصمیم به انجام این کار دارید، کارشناسان ثبت شرکت می توانند به شما کمک کنند. شرکت فرعی یک شخص حقوقی ایتالیایی جداگانه در نظر گرفته می شود.

به طور جداگانه از شرکت مادر خود در خارج از کشور مشمول مالیات و رفتار خواهد شد. شرکت فرعی می تواند یک شرکت با مسئولیت محدود باشد و خرید یک شرکت آماده گزینه مناسبی برای کاهش زمان لازم برای ثبت است.

نمایندگی های ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند به شما در یافتن مناسب ترین شرکت قفسه ای کمک کنند. ما می توانیم در تنظیم و ارسال مدارک نهایی به شما کمک کنیم تا شرکت در کمترین زمان ممکن فعالیت خود را آغاز کند.

یک گام مهم در هنگام خرید یک شرکت شرکت اماده در ایتالیا، انجام یک بررسی کامل از شخص حقوقی ارائه شده برای فروش است. شرکت های زیادی وجود دارند که در فروش مشاغل آماده تخصص دارند و تیمی از متخصصان می توانند به شما در انجام بررسی پیشینه این ارائه دهنده کمک کنند.

نمایندگان تشکیل شرکت ما در ایتالیا می توانند به شما کمک کنند تا یک تأیید مالی و حقوقی را انجام دهید تا مطمئن شوید که شرکت ارائه شده برای فروش هیچ گونه بدهی ندارد و واقعاً در مقامات مالیاتی ایتالیا ثبت شده است.

 

خلاصه ای از بررسی شرکت قفسه شامل موارد زیر است:

مالی: بررسی حساب‌های شرکت، انجام حسابرسی در صورت لزوم و به طور کلی بررسی تعهدات احتمالی که ممکن است شرکت متحمل شده باشد.

اگر واقعاً یک شرکت استفاده نشده باشد، پیشینه مالی آن نگران کننده نخواهد بود.

قراردادی: قراردادهایی که ممکن است توسط شرکت با اشخاص ثالث در صورت وجود امضا شده باشد.

مسائل حقوقی: هر گونه مسائلی که ممکن است منجر به ادعاهای بعدی شود، در صورت عدم رسیدگی.

صدور مجوز: هر موضوعی که ممکن است مربوط به حوزه فعالیت شرکت باشد، در صورتی که فعالیتی انجام داده باشد و در صورت انجام، در صورت داشتن مجوز مناسب در آن مدت.

هنگام خرید یک شرکت قفسه ای، توجه به بدهی های فاش نشده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مالکیت دارایی های شرکت نیز در اکثر موارد تأیید می شود.

در شرایطی که شرکت در آن ثبت شده است اما هرگز مورد استفاده قرار نگرفته است، این سه حوزه مورد علاقه پس از تکمیل بررسی لازم هیچ مشکلی را آشکار نمی کنند. اکیداً توصیه می‌کنیم که سرمایه‌گذاران یک راستی‌آزمایی کامل را انجام دهند تا مطمئن شوند که در معرض هیچ گونه خرید ریسکی نیستند. کارگزاران ما متخصص در ادغام شرکت در ایتالیا می توانند جزئیات بیشتری در مورد این تأیید ارائه دهند.

ما شما را به تماشای یک ویدیوی کوتاه در مورد نحوه خرید یک شرکت قفسه ای در ایتالیا دعوت می کنیم:

مالکیت شرکت جدید خود را به دست آورید

هنگامی که مدیران شرکت جدید سند انضمام را امضا کردند، شرکت قفسه ای شروع به درگیر شدن در فعالیت های تجاری می کند و مانند هر نوع شرکت دیگری در ایتالیا فعالیت می کند. یک حساب بانکی برای شرکت مورد نیاز است و کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا آن را در یک بانک ایتالیایی باز کنید.

اقدام مهم دیگر پس از واگذاری شرکت به مالک جدید، انتقال سهام شرکت از مالک اولیه به سهامداران فعلی است. این کار در مقابل یک دفتر اسناد رسمی در ایتالیا انجام می شود.

شرکت های ایتالیایی باید قوانین مالیاتی در این کشور را رعایت کنند و اکثر انواع شرکت ها نیز باید الزامات حسابداری و حسابرسی سالانه را رعایت کنند. متخصصان ما در ایتالیا می توانند خدمات حسابداری شرکت تازه خریداری شده شما را به شما ارائه دهند. صاحبان شرکت جدید باید به خوبی آگاه باشند که پس از تکمیل انتقال سهام، مسئولیت رعایت مالیات و گزارشگری به عهده آنهاست.

مزایای خرید شرکت اماده در ایتالیا

سرمایه گذار خارجی که یک شرکت آماده را بخرد از اعتبار آن در بازار سود می برد. یک شرکت قفسه ای سوابق تمیزی خواهد داشت، که به دست آوردن اعتبار شرکت، اجاره نامه و حتی وارد شدن به ترتیبات تجاری را آسان تر می کند. برخی از تاجران از امضای قراردادهای مهم با صاحبان یک شرکت تازه تاسیس تردید دارند زیرا به شریکی که سابقه تجاری ندارد اعتماد ندارند. در موارد دیگر، حتی ممکن است ثبت شرکت برای مدت معینی الزامی باشد یا طلبکار از امضای قراردادهای تجاری خودداری کند.

برخی از سرمایه گذاران ممکن است به دلیل نام خاصی علاقه مند به خرید یک شرکت آماده در ایتالیا باشند. در این حالت، شرایطی که شرکت از زمان تأسیس برای تجارت استفاده نشده است، مزیت مهمی است.

صرف نظر از حوزه کاری که در آن فعالیت می کنید، یک شرکت آماده می تواند یک گزینه تجاری عالی برای شما باشد. نمایندگی های ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند جزئیات بیشتری را در مورد این شرکت ها به شما ارائه دهند و نمونه هایی از شرکت های آماده موجود در ایتالیا را به شما ارائه دهند که می توان بلافاصله آنها را خریداری کرد.

سوالات متداول در مورد خرید شرکت اماده در ایتالیا

1. هزینه یک شرکت قفسه ای در ایتالیا چقدر است؟

هزینه های یک شرکت قفسه ای به نوع شرکت و قدمت آن بستگی دارد، به همین دلیل است که نمی توان هزینه خاصی را قبل از اطلاع از خواسته های مشتری محاسبه کرد.

برخی از مشاغلی که شرکت‌های قفسه‌ای را برای فروش عرضه می‌کنند، بسته‌های خاصی را با توجه به معیارهایی که قبلا ذکر شد، مانند سن شرکت، ارائه می‌کنند. ویژگی های اضافی شرکت یا ماندگاری طولانی تر (سن موثر) هزینه های متفاوتی را به همراه خواهد داشت. به سرمایه گذاران توصیه می شود که بسته شرکت قفسه ای را انتخاب کنند که در حد بودجه برنامه ریزی شده آنها باشد و ممکن است معیارهای آنها را برای طول عمر برآورده کند.

2. یک شرکت قفسه ای می تواند چه نوع فعالیت هایی را انجام دهد؟

شرکت قفسه پس از کسب مجوزهای تجاری لازم می تواند در هر صنعتی فعالیت کند. به عنوان مثال، شرکت‌هایی که در بخش خدمات مالی فعالیت می‌کنند باید بر این اساس توسط سازمان بورس و اوراق بهادار ایتالیا مجوز بگیرند. یکی از نمایندگان ما که در زمینه تشکیل شرکت در ایتالیا تخصص دارد می تواند جزئیات کاملی در مورد مقرراتی که در زمینه های مختلف تجاری اعمال می شود را به سرمایه گذاران ارائه دهد.

3. آیا شرکت قفسه ای حساب بانکی دارد؟

در بیشتر موارد، شرکت های قفسه ای در ایتالیا با حساب های بانکی ارائه می شوند. با این حال، سرمایه گذاران باید در نظر داشته باشند که بسته های آماده شرکت می تواند شامل پیشنهادات مختلفی باشد. آنهایی که دارای حساب بانکی نیز هستند معمولاً در محدوده قیمت متفاوتی قرار می گیرند. اگر شرکت تأسیس شده باشد اما هنوز حساب بانکی باز نشده باشد، مالک جدید می تواند به راحتی یک حساب بانکی در شعبه بانک ایتالیایی انتخابی باز کند.

4. آیا می توان نام شرکت قفسه ای در ایتالیا را تغییر داد؟

بله، مالک جدید می تواند نام شرکت قفسه ایتالیایی را که خریداری کرده است تغییر دهد. این شامل چندین مرحله است، از جمله تأیید در دسترس بودن نام جدید، اطلاع رسانی های لازم به مقامات ایتالیایی و همچنین تغییر اساسنامه به منظور تعیین نام جدید. نمایندگان ما که خدمات تشکیل شرکت را در ایتالیا ارائه می دهند نیز می توانند خدمات مربوط به تغییر ویژگی های شرکت را ارائه دهند.

5. آیا ارزش خرید یک شرکت قفسه بندی در ایتالیا را دارد؟

شرکت‌های قفسه‌ای نسبت به مراحل ثبت شرکت‌های جدید گران‌تر هستند، اما راه‌حل خوبی برای علاقه‌مندان به فعالیت در بازار ایتالیا در اسرع وقت هستند.

برای کارآفرینانی که علاقه مند به امضای قراردادهای تجاری خاص در اسرع وقت هستند، مزایا بیشتر از مسائل مربوط به هزینه های احتمالی بالاتر برای خرید یک شرکت اماده در ایتالیا و در صورت لزوم، پرداخت خدمات اضافی است. هنگام خرید یک شرکت قفسه ای و تعیین اینکه آیا این مناسب ترین تجارت است، باید اهداف تجاری، بودجه موجود و همچنین زمینه تجاری که شرکت در آن فعال است (زمینه ای که طول عمر در آن اهمیت زیادی دارد) در نظر گرفته شود. انتخاب

آمار تشکیل شرکت در ایتالیا

تیم ما از نمایندگان تشکیل شرکت در ایتالیا آمار زیر را در مورد تعداد شرکت هایی که در مناطق منتخب ایتالیا در سپتامبر 2019 فعال بودند ارائه می دهد.

در لمباردی، منطقه ای که شهرهای میلان، کومو و برگامو در آن قرار دارند، 961683 شرکت ثبت شده فعال وجود داشت. در منطقه لاتزیو که رم در آن واقع شده است، 661794 شرکت فعال وجود داشت. در سایر مناطق وضعیت به شرح زیر بود:

– 595239: شرکت های ثبت شده در منطقه کامپانیا، با شهرهایی مانند ناپل، آولینو یا بنونتو.

– 484714: شرکت‌هایی در منطقه ونتو که شامل شهر ونیز، پادوآ، ورونا و ویچنزا می‌شود.

– 467,447: شرکت‌هایی در منطقه سیسیل، از جمله شهرهای پالرمو، کاتانیا، مسینا و مارسالا.

سرمایه گذارانی که علاقه مند به خرید یک شرکت قفسه ای به جای شروع فرآیند افتتاح یک شرکت در ایتالیا هستند، می توانند شرکتی را انتخاب کنند که قبلاً در یکی از شهرهای ایتالیا ثبت شده است که با نیازهای جغرافیایی آنها برای تجارت مطابقت دارد.

اگر به کمک حقوقی یا مشاوره نیاز دارید، می توانید با ما و همچنین وکلای محلی و حسابداران شریک ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us