, ,

خرید شرکت اماده در اسپانیا

خرید شرکت اماده در اسپانیا

خرید شرکت اماده در اسپانیا

شرکت اماده در اسپانیا

سرمایه گذاران خارجی که به اسپانیا می آیند دو امکان برای راه اندازی یک شرکت دارند. یکی از گزینه ها این است که یک شرکت در اسپانیا با روش ثبت استاندارد افتتاح کنید. دیگری به خرید یک شرکت آماده که به شرکت قفسه ای نیز معروف است اشاره دارد.

یک شرکت آماده معمولاً توسط بازرگانی که علاقه مند به شروع فعالیت تجاری خود در اسرع وقت هستند انتخاب می شود، زیرا این نوع شرکت قبلاً ثبت شده است و تنها جنبه ای که باید تکمیل شود مربوط به انتقال مالکیت است. نمایندگان تشکیل شرکت ما در اسپانیا می توانند به شما در شرکت اماده در اسپانیا کمک کنند.

چرا یک شرکت اماده در اسپانیا بخریم؟

بزرگترین مزیت انتخاب خرید یک شرکت اماده در اسپانیا به جای ثبت شرکت جدید در اسپانیا این است که با رویه های اداری در زمان زیادی صرفه جویی خواهید کرد. شرکت اماده در اسپانیا در مقایسه با شرکت‌های تازه ثبت‌شده در حال حاضر فعال هستند، با توجه به اینکه برخی از آنها به مجوزها یا مجوزهای دیگری نیز نیاز دارند که دوره ثبت را طولانی‌تر می‌کند. یک شرکت قفسه اسپانیایی با موارد زیر مشخص می شود:

• دارای اسناد ثبت نام تهیه شده و محضری و دارای آدرس ثبت شده در اسپانیا.
• قبلاً در اداره ثبت تجاری اسپانیا ثبت شده است و تحت یکی از اشخاص حقوقی موجود در اسپانیا ثبت شده است.
• از شماره هویت مالی بهره می برد و دارای حساب بانکی شرکتی است.
• یک شرکت قفسه ای در اسپانیا وارد هیچ فعالیت تجاری نشده و صرفاً به منظور فروش ایجاد شده است.
• نمایندگان شرکت می توانند با افزودن انواع دارایی ها، سرمایه شرکت را افزایش دهند.
• در هنگام امضای سند نقل و انتقال سهام می توان سرمایه را افزایش داد اما در هر لحظه پس از خرید شرکت آماده قابل افزایش است.

هنگام خرید شرکت اماده در اسپانیا ، مهم است که بدانید که سرمایه گذاران فقط به یک شکل تجاری خاص محدود نخواهند شد، زیرا شرکت قفسه ای تحت تمام انواع شرکت های تجویز شده توسط قانون تجاری ترکیب می شوند (اما اکثر آنها در دسترس هستند. به عنوان شرکت با مسئولیت محدود).

از آنجایی که شرکت قفسه قبلاً ثبت شده است، واحد تجاری از یک شماره شناسایی مالی نیز بهره می برد. تمام شرکت هایی که در اسپانیا فعالیت های تجاری انجام می دهند باید یک شماره شناسایی مالی دریافت کنند که به آنها امکان انجام عملیات تجاری را می دهد. همچنین می‌توانید هر گونه سابقه تجاری موجود را در شرکت اماده در اسپانیا خود بگنجانید، بنابراین دسترسی آسان‌تری برای درخواست وام در صورت لزوم به دست آورید.

شرایط لازم برای شرکت اماده در اسپانیا

اگر سرمایه گذاران تصمیم به خرید شرکت اماده در اسپانیا دارند، مهم است که بدانیم روش خرید نسبتاً ساده است. شما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی نیازی به حضور در کشور برای خرید ندارید. روند خرید را می توان توسط تیم متخصص ما در تشکیل شرکت در اسپانیا حل کرد، که می توانند در کل فرآیند کمک کنند، مشروط بر اینکه سرمایه گذاران وکالتنامه را اعطا کرده باشند.

یکی از تغییراتی که باید در یک شرکت آماده خریداری شده اعمال شود، مربوط به مدیران آن است و از این حیث، لازم است بدانید که سرمایه گذاران باید برای مدیر منصوب، شماره شناسایی مالیاتی (NIE) ارائه دهند. تیم مشاوران ما در ثبت شرکت در اسپانیا می توانند با مشاوره در مورد نحوه دریافت شماره NIE در این کشور کمک کنند. پس از تکمیل خرید، می توانید نام شرکت را تغییر دهید، اساسنامه آن را مطابق با نیاز خود تغییر دهید و همچنین تغییرات دیگری را که صلاح می دانید انجام دهید.

مزایای خرید شرکت اماده در اسپانیا چیست؟

هنگام افتتاح یک شرکت در اسپانیا با پیروی از روش استاندارد ثبت نام، فرآیند می تواند طولانی باشد. شرکت قفسه مزیت ورود سریع به فعالیت های تجاری را ارائه می دهد. از آنجایی که شرکت قبلاً در مقامات محلی ثبت شده است، سرمایه گذاران از زمان تخصیص یافته به رویه ثبت نام صرفه جویی خواهند کرد، اما می توانند از مزایای دیگری مانند موارد زیر بهره مند شوند:

• خریداران شرکت اماده در اسپانیا بدون توجه به نوع شرکتی که شرکت اماده در اسپانیا تحت آن ثبت شده است، مجبور به واریز سرمایه نیستند، زیرا شخص حقوقی قبلاً از سرمایه مورد نیاز بهره می برد.
• همانطور که در بالا ذکر شد شرکت قفسه ای فعالیت تجاری ندارد و این امر با گواهی مبنی بر این موضوع ثابت می شود.
• هنگام خرید یک شرکت قفسه ای، خریداران گواهی دریافت می کنند که نشان می دهد شرکت هیچ فعالیت تجاری قبلی نداشته است، اما همچنین بیان می کند که شرکت بدون بدهی است.
• این سند زمانی اعطا می شود که سرمایه گذاران سهام شرکت را خریداری کنند و توسط یک دفتر اسناد رسمی اسپانیایی تأیید شود.
• اهداف فعالیت شرکت را می توان مطابق با نیازهای تجاری مالکان جدید تغییر داد.

روند خرید شرکت اماده در اسپانیا چقدر طول می کشد؟

قبلاً اشاره کردیم که خرید یک شرکت قفسه ای اسپانیایی در مقایسه با شروع فرآیند ثبت شرکت در اسپانیا یک روش صرفه جویی در زمان است. ثبت شرکت طبق روال استاندارد ثبت می تواند چندین هفته طول بکشد، در حالی که خرید کسب و کار آماده را می توان در یک روز کامل کرد. پس از خرید شرکت و امضای اسناد، شرکت می تواند به صورت قانونی فعالیت اقتصادی خود را تحت مدیریت جدید خود آغاز کند.

تیم مشاوران ما در تشکیل شرکت در اسپانیا می توانند اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع و همچنین در مورد رویه های قانونی که باید از طریق دفتر اسناد رسمی هنگام شرکت اماده در اسپانیا انجام شود، ارائه دهند. لازم است بدانید که در صورتی که فرد ترجیح دهد با یک سردفتر در اسپانیا همکاری کند، می تواند توسط یک دفتر اسناد رسمی اسپانیایی که توسط خریدار انتخاب می شود تکمیل شود.

چه تغییراتی را می توان در یک شرکت اماده در اسپانیا اعمال کرد؟

همانطور که در این مقاله ارائه شد، صاحبان جدید یک شرکت اماده در اسپانیا می توانند به راحتی موارد فعالیتی را که از طریق این نوع تجارت انجام می شود تغییر دهند. با این حال، این تنها اصلاحی نیست که می توان در این مورد انجام داد. بازرگانان همچنین می توانند نام تجاری شرکت را تغییر دهند، روندی که می تواند پس از تکمیل انتقال مالکیت شروع شود.

نام تجاری شرکت را نیز می توان قبل از خرید واقعی شرکت تغییر داد، اما این روش بسیار پیچیده تری را نشان می دهد، زیرا ثبت تجاری اسپانیا باید در این مورد مطلع شود و گواهی جدیدی برای نام تجاری شرکت صادر کند. در این حالت، روند خرید می تواند بیشتر از وضعیت استاندارد طول بکشد.

از بازرگانان دعوت می شود با تیم متخصصان ما در ثبت شرکت در اسپانیا برای مشاوره عمیق در مورد روند خرید یک تجارت آماده در اینجا تماس بگیرند. در عین حال، مشاوران ما آماده ارائه اطلاعات در مورد روند تشکیل شرکت اسپانیایی هستند، در شرایطی که سرمایه گذاران می خواهند یک شرکت جدید در این کشور افتتاح کنند. کارشناسان ما همچنین ممکن است طیف گسترده ای از خدمات اضافی را ارائه دهند، از جمله خدمات حسابداری یا کمک به سرمایه گذاران در اخذ مجوز اقامت.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط شرکت اماده در اسپانیا هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.