ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان رویای بسیاری از سرمایه گذاران است ، اما ثبت شرکت در خارج از کشور معمولاً با مشکلات زیادی همراه است.

برای جلوگیری از آنها ، ارزش استفاده از کمک متخصصان را دارد.

خدماتی که ارائه می دهیم شامل کمک حقوقی جامع و احترام تجاری در تمام مراحل ثبت شرکت در انگلستان ایجاد و راه اندازی کسب و کار شخصی شما در انگلستان است.

در انگلستان یک تجارت باز کنید

افتتاح شرکت در انگلستان یکی از ساده ترین در اروپا است.

انگلستان دارای یکی از دوستانه ترین سیستم های ثبت شرکت در انگلستان آنلاین به زبان انگلیسی است.

ما می توانیم اکثر تعهدات گزارش یک شرکت انگلیسی را از طریق اینترنت با استفاده از پورتال Companies House انجام دهیم.

قوانین انگلیس بین شرکت های خصوصی (شرکت های خصوصی ، آموزشی ویبولیتین) و شرکت های دولتی (شرکت های عمومی ، PLC) تمایز قائل می شود.

شرکتهای عمومی آن دسته از شرکتهایی هستند که می توانند سهام / سهم بازار را برای فروش عمومی عرضه کنند (همانطور که شرکتهای سهامی عام در لهستان فعالیت

می کنند).

در مورد شرکت های خصوصی – معادل آن ممکن است یک شرکت با مسئولیت محدود لهستانی باشد – قوانین انگلستان هیچ گونه شرطی را بر میزان حداقل سرمایه سهمی تحمیل نمی کند.

نحوه ثبت شرکت در انگلستان

آیا شما آماده اید که ایده تجارت خود را به بازار عرضه کنید؟ اولین قدم جمع آوری اطلاعاتی است که برای ثبت شرکت در انگلستان در شرکت های خانگی نیاز دارید.

این شامل انتخاب ساختار کسب و کار و رسمی کردن نحوه اداره شرکت شما خواهد بود. برای شروع یادگیری نحوه ثبت شرکت در انگلستان به مرحله ۱ مراجعه کنید.

1- ساختار شرکت را انتخاب کنید / ثبت شرکت در انگلیس

وقتی بیشتر کارآفرینان یک شرکت انگلستان را ثبت می کنند ، آنچه را “یک شرکت خصوصی محدود با سهام” نامیده می شود انتخاب می کنند.

این ساختار تجاری می تواند یک روش موثر برای مدیریت مالیات شما باشد. به عنوان مثال ، به عنوان مدیر شرکت ، می توانید مقداری از درآمد خود را از سود سهام شرکت بگیرید ، در نتیجه مالیات بر درآمد کمتری پرداخت کنید.

مزیت دیگر این است که اگر شرکت به مشکل مالی برسد ، دارایی های شخصی شما – مانند خانه و اتومبیل – نباید در معرض خطر باشد. این همان معنی “مسئولیت محدود” است.

2-  ثبت نام شرکت (انگلستان)

قبل از ثبت شرکت در انگلیس ، باید در دسترس بودن نام شرکت خود را بررسی کنید.

ویزای دانشجویی آمریکا

نکات مهم در هنگام انتخاب نام شرکت:

در مورد بازاری که در آن فعالیت خواهید کرد تحقیق کنید – نام شرکت های رقیب شما باید هنگام انتخاب بازار خود از آنها الهام بگیرد.
اسمی را انتخاب کنید که معنی دار باشد – نام شرکت شما اولین چیزی است که مردم در مورد کسب و کار شما یاد می گیرند ، بنابراین توضیح می دهد که شما چه کاری انجام می دهید؟
نام را کوتاه نگه دارید – به راحتی یک نام شرکتی به یاد می آورید و از نظر بازاریابی ظاهر بهتری خواهد داشت.
از نام های شرکتی که به سختی هجی می شوند خودداری کنید – و مطمئن شوید که به راحتی از روی زبان می غلتد.

۳٫ یک بسته بندی تشکیل شرکت را انتخاب کنید

با بسته های تشکیل شرکت ما ، شما می توانید یک شرکت انگلستان را به سرعت و به راحتی ثبت کنید. چهار بسته برای انتخاب وجود دارد:

شکل گیری الکترونیکی (۹٫۹۹ پوند): اگر می خواهید نام شرکت (انگلستان) را ثبت کنید و به اسناد چاپی رسمی نیازی ندارید ، عالی است.
ضروری (۱۹٫۹۹ پوند): اطمینان کامل به شما می دهد که می توانید با رعایت قوانین و مقررات یک شرکت را در انگلستان ثبت کنید.
کارآفرین (۵۹٫۹۹ پوند): کار بزرگ بعدی خود را با رعایت رسمی و اسناد اضافی ثبت شرکت آغاز کنید.
Super (89.99 پوند): بسته کامل دبیرخانه و انطباق برای تاسیس شرکت شما در یک پایه قوی.

از همه بهتر ، وقتی در یکی از بسته های تشکیل شرکت خود ثبت نام می کنید ، ما هزینه پرونده ۱۲ £ Company House را برای شما پرداخت می کنیم!

۴٫ اطلاعات شرکت خود را وارد کنید / ثبت شرکت در انگلیس

هنگام ثبت شرکت در انگلستان ، بیشتر اطلاعاتی که ارائه می دهید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. شرکت های بزرگ جزئیات موارد شما را می خواهند:

دفتر ثبت شده – این نشانی است که شرکت های خانه و HMRC به آن نامه الکترونیکی ارسال می کنند. این باید در انگلستان باشد و دسترسی به مدیران شرکت در آدرس امکان پذیر است.
مدیران شرکت – شرکت شما باید حداقل یک مدیر داشته باشد. شرکت های خانه می خواهند نام ، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت خود را بدانند.
سهامداران – هر شرکت باید حداقل یک سهامدار داشته باشد ، اما می تواند همان شخص مدیر باشد.

شرکت های خانه می خواهند نام ، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت خود را بدانند.

اگر آدرس جداگانه ای برای تجارت خود ندارید ، باید از آدرس خانه خود برای ثبت شرکت در انگلستان استفاده کنید.

اما اگر از انتشار عمومی آدرس خانه خود راحت نیستید ، ما یک سرویس نمایندگی ثبت شده ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تجارت خود را در مکان مرکزی لندن ثبت کنید.

۵- سهام شرکت را تخصیص دهید

هنگام ثبت شرکت در انگلستان ، باید سهام را به سهامدار (سهامداران) خود اختصاص دهید. ساده ترین راه اختصاص یک سهم به هر سهامدار و ارزش هر سهم منفرد ۱ پوند است.

6- تفاهم نامه و اساسنامه را تکمیل کنید

این اسناد نحوه اداره شرکت شما را رسمی می کند. قبل از اینکه یک شرکت محدود در انگلستان ثبت کنید ، لازم است که آنها با توافق و امضای مدیر (ها) سهامدار (سهامداران) و دبیر شرکت امضا شوند.

7- همه چیز را به خانه شرکت ها ارسال کنید

برای ثبت نام در همان روز ، تا ساعت ۳ بعد از ظهر درخواست خود را ارسال کنید. و این تمام – موفق باشید با تجارت جدید خود!

Share This Post!

Joing Over تماس بگیرید برای بهره مندی از مشاوره ما

2021-09-09T10:14:50+04:30

New Courses

Contact Info

ولیعصر، ایستگاه امانیه(روبه روی جام جم)خیابان ابراهیم مُهري،پلاك ٢٠،طبقه ٤، واحد ٨.

نوشته‌های تازه

Go to Top