, ,

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان یکی از کشورهای با تاریخ برجسته است. کسب و کارها به دلیل عواملی مانند محیط رقابتی، مشوق های ارائه شده توسط دولت و فناوری، می خواهند حضور خود را در بریتانیا تثبیت کنند. تشکیل شرکت انگلستان یک فرآیند کاملاً ساده است. این فرآیند ثبت شرکت در انگلیس یکپارچه است. دانستن رویه ثبت شرکت در بریتانیا، برای تأسیس سریع تجارت، مهم است.

اجزاء بسته

مراحل تشکیل شرکت در انگلستان

خدمات مشاوره انتها به انتها برای تشکیل شرکت انگلستان

ارتباط با مقامات نظارتی مربوطه برای تشکیل شرکت انگلستان

پشتیبانی مستندات

پشتیبانی نظارتی

ثبت شرکت در انگلستان رویای بسیاری از سرمایه گذاران است ، اما ثبت شرکت در خارج از کشور معمولاً با مشکلات زیادی همراه است.

برای جلوگیری از آنها ، ارزش استفاده از کمک متخصصان را دارد.

خدماتی که ارائه می دهیم شامل کمک حقوقی جامع و احترام تجاری در تمام مراحل ثبت شرکت در انگلستان ایجاد و راه اندازی کسب و کار شخصی شما در انگلستان است.

در انگلستان یک تجارت باز کنید

ثبت شرکت در انگلیس یکی از ساده ترین در اروپا است.

انگلستان دارای یکی از دوستانه ترین سیستم های ثبت شرکت در انگلستان آنلاین به زبان انگلیسی است.

ما می توانیم اکثر تعهدات گزارش یک شرکت انگلیسی را از طریق اینترنت با استفاده از پورتال Companies House انجام دهیم.

قوانین انگلیس بین شرکت های خصوصی (شرکت های خصوصی ، آموزشی ویبولیتین) و شرکت های دولتی (شرکت های عمومی ، PLC) تمایز قائل می شود.

شرکتهای عمومی آن دسته از شرکتهایی هستند که می توانند سهام / سهم بازار را برای فروش عمومی عرضه کنند (همانطور که شرکتهای سهامی عام در لهستان فعالیت

می کنند).

ثبت شرکت در انگلستان یک شرکت محدود در انگلستان طبق قوانین شرکتهای محدود در سال 2006 ثبت شده است که جایگزین سایر شرکتهای تجاری در انگلستان است. شرکت محدود یک ساختار تجاری است که در آن اعضا یا سهامداران مسئولیت خود را محدود به مشارکت هایی که در شرکت کرده اند یا سرمایه گذاری کرده اند ، می کنند. تشکیل یک شرکت محدود دارای مزایای زیادی برای صاحبان آن است و ادغام آن آسان است.

مزایای کلیدی ثبت شرکت در انگلستان محدود عبارتند از:

شروع سریع و آسان است

در حال حاضر ثبت شرکت در انگلستان یک شرکت محدود بسیار آسان است و همه می توانند به صورت آنلاین انجام شوند. روزهای هفته انتظار برای Companies House برای رسیدگی به اسناد و مدارک گذشته است: اکنون می توانید در عرض چند ساعت یک شرکت محدود تاسیس کنید. علاوه بر این ، هزینه ادغام یک هزینه مجاز در برابر مالیات شرکت است.
این شرکت دارای هویت حقوقی جداگانه است

یک شرکت محدود دارای هویت قانونی خاص خود است. بنابراین اشخاص ثالث با “شرکت” قرارداد می بندند نه با مدیران و سهامداران منفرد. این بدان معناست که شرکت ها از مرگ مالکان جان سالم به در می برند و ممکن است مدیران و سهامداران شرکت با گذشت زمان تغییر کنند.
مسئولیت مالکان محدود است

سهامداران یک شرکت مسئولیت محدود یا محدودی برای بدهی های مشاغل دارند. میزان بدهی آنها مبلغ پرداخت شده برای سهام آنها به علاوه ، در صورت داشتن ، مبلغ پرداخت نشده در هر سهم صفر یا تا حدی پرداخت شده است. در عمل معمولاً فقط مبلغی است که برای سهام پرداخت می شود بعلاوه وام های بدون ضمانت به شرکت داده می شود.
مزایای مالیاتی ثبت شرکت در انگلستان

مزیت اصلی راه اندازی کسب و کار ثبت شرکت در انگلستان خود به عنوان یک شرکت محدود این است که احتمالاً مالیات شخصی کمتری نسبت به یک تاجر انفرادی می پردازید. سود شرکت های محدود مشمول مالیات شرکت انگلستان است که برای سال مالی جاری 2017/18 19 درصد تعیین شده است.

این میزان 1 درصد نسبت به سال مالیاتی 2016/17 کاهش یافته است. دولت اعلام کرده که قصد دارد مالیات شرکت های انگلستان را تا سال 2020 به 17 درصد کاهش دهد. اگر مدیر و سهامدار یک شرکت محدود هستید ، می توانید حقوق کمی دریافت کنید و بیشتر درآمد خود را به صورت سود سهام دریافت کنید.

در مورد شرکت های خصوصی – معادل آن ممکن است یک شرکت با مسئولیت محدود لهستانی باشد – قوانین انگلستان هیچ گونه شرطی را بر میزان حداقل سرمایه سهمی تحمیل نمی کند.

ثبت شرکت در انگلیس

نحوه و مراحل ثبت شرکت در انگلستان چگونه است؟

هر شرکتی در بریتانیا باید در خانه شرکت ها ثبت شود. فرم درخواست در این خصوص IN01 می باشد که به همراه سایر مدارک ثبتی مانند تفاهم نامه و اساسنامه همراه با اعلامیه انطباق و اظهارنامه مدیران اول و دبیر باید ارائه شود. جزئیاتی از قبیل حقوق سهامداران، اختیارات استقراض و وظایف مدیران ذکر شود.

اطلاع از محل دفتر ثبت شده نیز الزامی است. دفتر ثبت شده باید در بریتانیا واقع شود. شرکت های خارج از قفسه نیز در بریتانیا در دسترس هستند. مراحل ثبت نام معمولاً از زمان ارسال مدارک به خانه شرکت ها حدود 8 تا 10 روز طول می کشد. شرکت ها را می توان به صورت آنلاین نیز با استفاده از سرویس ادغام وب تشکیل داد که معمولاً تکمیل آن 2 روز طول می کشد.

شرکت های سهامی عام موظفند عبارت “شرکت سهامی عام” یا plc را به عنوان جزء لاینفک درج کنند در حالی که شرکت خصوصی باید در نام خود عبارت “شرکت سهامی عام” یا با مسئولیت محدود را درج کند.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلستان چیست؟

مدارک اولیه مورد نیاز عبارتند از:

تفاهم نامه شرکت

مشخصات سهامداران

جزئیات مدیران و سایر افرادی که کنترل قابل توجهی دارند

کد استاندارد طبقه بندی صنعت (SIC).
فرم درخواست
کپی پاسپورت یا شناسنامه سهامدار، مدیران، اعضا

الزامات اجباری:

حداقل 1 مدیر از هر ملیت
حداقل 1 سهامدار از هر ملیت
آدرس دفتر ثبت شده (دفتر باید در انگلستان واقع شود).

.

1- ساختار شرکت را انتخاب کنید / ثبت شرکت در انگلیس

وقتی بیشتر کارآفرینان یک شرکت انگلستان را ثبت می کنند ، آنچه را “یک شرکت خصوصی محدود با سهام” نامیده می شود انتخاب می کنند.

این ساختار تجاری می تواند یک روش موثر برای مدیریت مالیات شما باشد. به عنوان مثال ، به عنوان مدیر شرکت ، می توانید مقداری از درآمد خود را از سود سهام شرکت بگیرید ، در نتیجه مالیات بر درآمد کمتری پرداخت کنید.

مزیت دیگر این است که اگر شرکت به مشکل مالی برسد ، دارایی های شخصی شما – مانند خانه و اتومبیل – نباید در معرض خطر باشد. این همان معنی “مسئولیت محدود” است.

2-  ثبت نام شرکت (انگلستان)

قبل از ثبت شرکت در انگلیس ، باید در دسترس بودن نام شرکت خود را بررسی کنید.

نکات مهم در هنگام انتخاب نام شرکت:

در مورد بازاری که در آن فعالیت خواهید کرد تحقیق کنید – نام شرکت های رقیب شما باید هنگام انتخاب بازار خود از آنها الهام بگیرد.

اسمی را انتخاب کنید که معنی دار باشد – نام شرکت شما اولین چیزی است که مردم در مورد کسب و کار شما یاد می گیرند ، بنابراین توضیح می دهد که شما چه کاری انجام می دهید؟

نام را کوتاه نگه دارید – به راحتی یک نام شرکتی به یاد می آورید و از نظر بازاریابی ظاهر بهتری خواهد داشت.

از نام های شرکتی که به سختی هجی می شوند خودداری کنید – و مطمئن شوید که به راحتی از روی زبان می غلتد.

۳٫ یک بسته بندی ثبت شرکت در انگلیس را انتخاب کنید

با بسته های تشکیل شرکت ما ، شما می توانید یک شرکت انگلستان را به سرعت و به راحتی ثبت کنید. چهار بسته برای انتخاب وجود دارد:

شکل گیری الکترونیکی (۹٫۹۹ پوند): اگر می خواهید نام شرکت (انگلستان) را ثبت کنید و به اسناد چاپی رسمی نیازی ندارید ، عالی است.

ضروری (۱۹٫۹۹ پوند): اطمینان کامل به شما می دهد که می توانید با رعایت قوانین و مقررات یک شرکت را در انگلستان ثبت کنید.

کارآفرین (۵۹٫۹۹ پوند): کار بزرگ بعدی خود را با رعایت رسمی و اسناد اضافی ثبت شرکت آغاز کنید.

Super (89.99 پوند): بسته کامل دبیرخانه و انطباق برای تاسیس شرکت شما در یک پایه قوی.

از همه بهتر ، وقتی در یکی از بسته های تشکیل شرکت خود ثبت نام می کنید ، ما هزینه پرونده ۱۲ £ Company House را برای شما پرداخت می کنیم!

۴٫ اطلاعات شرکت خود را وارد کنید / ثبت شرکت در انگلیس

هنگام ثبت شرکت در انگلستان ، بیشتر اطلاعاتی که ارائه می دهید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. شرکت های بزرگ جزئیات موارد شما را می خواهند:

دفتر ثبت شده – این نشانی است که شرکت های خانه و HMRC به آن نامه الکترونیکی ارسال می کنند. این باید در انگلستان باشد و دسترسی به مدیران شرکت در آدرس امکان پذیر است.

مدیران شرکت – شرکت شما باید حداقل یک مدیر داشته باشد. شرکت های خانه می خواهند نام ، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت خود را بدانند.

سهامداران – هر شرکت باید حداقل یک سهامدار داشته باشد ، اما می تواند همان شخص مدیر باشد.

شرکت های خانه می خواهند نام ، تاریخ تولد و آدرس محل اقامت خود را بدانند.

اگر آدرس جداگانه ای برای تجارت خود ندارید ، باید از آدرس خانه خود برای ثبت شرکت در انگلستان استفاده کنید.

اما اگر از انتشار عمومی آدرس خانه خود راحت نیستید ، ما یک سرویس نمایندگی ثبت شده ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تجارت خود را در مکان مرکزی لندن ثبت کنید.

ثبت شرکت در انگلیس

۵- سهام شرکت را تخصیص دهید

هنگام ثبت شرکت در انگلستان ، باید سهام را به سهامدار (سهامداران) خود اختصاص دهید. ساده ترین راه اختصاص یک سهم به هر سهامدار و ارزش هر سهم منفرد ۱ پوند است.

6- تفاهم نامه و اساسنامه را تکمیل کنید

این اسناد نحوه اداره شرکت شما را رسمی می کند. قبل از اینکه یک شرکت محدود در انگلستان ثبت کنید ، لازم است که آنها با توافق و امضای مدیر (ها) سهامدار (سهامداران) و دبیر شرکت امضا شوند.

7- همه چیز را به خانه شرکت ها ارسال کنید

برای ثبت نام در همان روز ، تا ساعت ۳ بعد از ظهر درخواست خود را ارسال کنید. و این تمام – موفق باشید با تجارت جدید خود!

آیا هزینه اضافی وجود دارد؟

نامه دفتر ثبت شده و آدرس خدمات (نامه رسمی دولت) اسکن شده و به صورت رایگان برای شما ایمیل می شود. مکاتبات تجاری عمومی با هزینه شارژ پستی رویال پست به همراه 15 درصد هزینه جابجایی برای شما ارسال می شود.

پس از سال اول ، خدمات آدرس را می توان با هزینه استانداردی که امروز مشاهده می کنید ، تمدید کرد.

آیا باید مدرک شناسایی ارائه کنم؟

همه نمایندگان ثبت شرکت در انگلستان ، از جمله خود ما ، یک الزام قانونی برای بررسی مدارک شناسایی و آدرس دارند. در اینجا می توانید اطلاعات مورد نیاز برای شناسنامه را بخوانید.

بعد از سال اول چقدر برایم هزینه دارد؟

این بسته شامل سه سرویس آدرس است که می تواند

انواع ساختارهای تجاری (تشکیل شرکت انگلستان)

در اولین قدم برای تشکیل شرکت انگلستان، متقاضی باید ابتدا ساختار تجاری مناسب برای تاسیس شرکت را انتخاب کند. انواع ساختارهای تجاری زیر در بریتانیا وجود دارد:

انواع ساختارهای تجاری (تشکیل شرکت انگلستان)

ثبت شرکت در بریتانیا تاجر انحصاری-

همانطور که از نام آن پیداست تجارت یک تاجر انحصاری توسط یک فرد انحصاری اداره می شود. تعهدات یک تاجر انحصاری نامحدود است. از این رو متقاضی باید قبل از اقدام برای ثبت نام به عنوان تاجر انحصاری موارد فوق را در نظر بگیرد.
شراکت-

مشارکت توافقی است بین شرکا برای تقسیم سود کسب و کار. در یک نوع تجارت مشارکتی، بدهی ها و دارایی های کسب و کار مشترک است.

مشارکت با مسئولیت محدود –

شرکت تضامنی با مسئولیت محدود یک نهاد تجاری است که در آن مسئولیت شرکا تا حد خاصی محدود است.
شرکت خصوصی محدود-

یک شرکت سهامی خاص در بریتانیا تأسیس شده است که دارای وضعیت مسئولیت محدود است. علاوه بر این، مسئولیت اعضا محدود است.

ثبت شرکت در انگلستان

سوالات متداول ثبت شرکت در انگلستان

آیا برای ثبت شرکت در انگلستان محدود باید در انگلستان زندگی کنم؟

خیر ، شما می توانید یک شرکت محدود انگلستان را از هر نقطه جهان ثبت کنید. تنها الزامات این است که شما یک مدیر و یک سهامدار داشته باشید (یک شخص می تواند هر دو سمت را عهده دار باشد) و

شرکت شما دارای آدرس دفتر ثبت شده در انگلستان (شامل بسته غیر مقیم) می باشد.

آیا باید از این بسته برای ثبت شرکت در انگلستان خود استفاده کنم؟

خیر. شما می توانید یک شرکت محدود را با استفاده از هر یک از بسته های ما تشکیل دهید. با این حال ، این یکی به طور خاص برای ساکنان غیر انگلستان طراحی شده است و بهترین ارزش را برای پول نشان می دهد.
آیا می توانم به جای آدرس های ارائه شده از آدرس خانه خود استفاده کنم؟

آره. در صورت تمایل می توانید از آدرس دیگری استفاده کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید ، آدرس دفتر ثبت شده شما باید آدرس انگلستان باشد. در صورت عدم استفاده از هیچ یک از خدمات آدرس فراگیر ، هزینه بسته ثابت می ماند.

آیا نامه شرکت من بین المللی ارسال می شود؟

همه نامه ها بدون توجه به اینکه در کجای جهان قرار دارید برای شما ارسال می شود. همه نامه ها توسط یکی از سه سرویس آدرس موجود در این بسته پوشش داده می شوند: نامه دفتر ثبت شده و آدرس خدمات اسکن می شود و به صورت رایگان برای شما ایمیل می شود.

نامه های تجاری عمومی با هزینه پست رویال پست به علاوه 15 درصد هزینه حمل و نقل ارسال می شود.

تسهیلات مدیر شرکت آنلاین رایگان چیست؟

این امکاناتی است که به شما امکان می دهد به راحتی در شرکت خود تغییراتی ایجاد کنید. کافی است به روزرسانی های خود را با استفاده از وب سایت ما ارسال کنید و ما بقیه موارد را بر عهده می گیریم و مطمئن می شویم که همه چیز در Companies House به روز است.

بیانیه تأییدیه ثبت شرکت در بریتانیا چیست؟

بیانیه تأیید سندی است که باید سالانه ثبت شود و اطلاعات مربوط به شرکت شما را در اختیار Companies House قرار دهد. این بسته شامل تهیه و تنظیم اولین بیانیه تأیید شما است.

آیا حسابهای سالانه من را تشکیل می دهید؟

این بسته شاملثبت شرکت در انگلستان حساب های شرکت نمی شود. با این حال ، ما یک معرفی رایگان و مشاوره با یک حسابدار را به عنوان یک مورد اضافی اختیاری در صفحه پرداخت این بسته قرار داده ایم.

لطفاً توجه داشته باشید ، شما باید تمام هزینه ها را مستقیماً با شرکت حسابداری موافقت کنید.

چرا رفتن برای تشکیل شرکت در بریتانیا مهم است؟

مزایای بسیاری از فرآیند تشکیل شرکت بریتانیایی وجود دارد که شامل افزایش میزان فرآیندهای فناوری، مشوق های دولتی و سایر مزایا می شود. بنابراین اینها عوامل انگیزشی هستند که متقاضی را وادار به انجام مراحل ثبت شرکت می کند.

آیا مدیران برای ثبت شرکت در بریتانیا باید مقیم انگلستان باشند؟

خیر، لازم نیست مدیر برای فرآیند تشکیل شرکت مقیم انگلستان باشد.

آیا شرکت برای فرآیند تشکیل شرکت انگلستان باید در ثبت شرکت باشد؟

بله، شرکت باید برای فرآیند تشکیل شرکت در بریتانیا ثبت نام کند.

تفاهم نامه شامل چه اطلاعاتی است؟

این تفاهم نامه حاوی اطلاعات و جزئیات مربوط به اشیاء، نام و سایر اشکال بندهای قابل اجرا خواهد بود.

آیا برگزیت بر تغییرات ادغام شرکت من در بریتانیا تأثیر خواهد گذاشت؟

در 31 ژانویه 2020، بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شد و دوره انتقال تا پایان سال آغاز شده است. هیچ تغییر قابل توجهی در رابطه با ثبت شرکت در بریتانیا وجود ندارد.

آیا ثبت شرکت در بریتانیا من با ثبت شعبه به اصل شخصیت حقوقی مجزا می رسد؟

هیچ اصل شخصیت حقوقی مجزا فقط برای شرکت هایی که در انگلستان ثبت شده اند قابل اجرا نخواهد بود.