وبلاگ - آخرین اخبار
,

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی

 

ثبت شرکت اسلوونی

مشاوران متخصص ثبت شرکت در اسلوونی ما خدمات ثبت شرکت اسلوونی را برای متقاضیان ارائه می دهند. یک کارآفرین می تواند اسلوونی را مقصدی عالی برای ثبت و ایجاد کسب و کار بداند.

شکل‌های ثبت شرکت اسلوونی زیادی وجود دارد که یک کسب‌وکار ممکن است در این کشور داشته باشد و از آنجایی که این سایت اسلوونی  یک‌جای کاربردی است، فرآیند ثبت شرکت در اسلوونی بیش از چند روز طول نمی‌کشد.

اقدامات اصلی که یک سرمایه گذار باید قبل از ثبت شرکت در اسلوونی انجام دهد، تهیه پیش نویس اساسنامه، یافتن دفتر تجاری، استخدام حسابدار و افتتاح حساب بانکی و غیره است.

اینها تنها برخی از مراحل ثبت شرکت در اسلوونی ثبت نام هستند که باید هنگام افتتاح یک شرکت در اسلوونی به پایان برسانید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند، از شما دعوت می کنیم تا با تیم مشاوران ما در ثبت شرکت در اسلوونی صحبت کنید.

در صورت نیاز به خدمات حقوقی قابل اعتماد، ما دفتر حقوقی شریک خود در اسلوونی را توصیه می کنیم که می تواند به سرمایه گذاران خارجی کمک حقوقی محلی ارائه دهد.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی ثبت شرکت اسلوونی

انواع نهادهای ثبت شرکت در اسلوونی

 

هنگامی که کارآفرینان حداقل 7500 یورو در دسترس دارند و یک کسب و کار کوچک یا متوسط ​​را با حداکثر 50 سهامدار اداره می کنند، توصیه می شود یک شرکت با مسئولیت محدود خصوصی اسلوونی (DOO) افتتاح کنند

که این نام را به دلیل این واقعیت دارد که ویژگی اساسی این است که سهامداران آن مسئولیت محدودی در قبال بدهی های شرکت دارند که محدود به سهم سرمایه آنها است.

برای اتخاذ تصمیمات روزانه می توان یک مدیر منصوب کرد اما در امور مربوط به افزایش یا کاهش سرمایه، اصلاح اساسنامه، تبدیل یا انحلال، مجمع عمومی صاحبان سهام بالاترین مرجعی است که تصمیمات عمده شرکت در آن اتخاذ می شود.

اگر کارآفرینان اسلوونیایی یا خارجی بتوانند مبلغ بیشتری را در رابطه با سرمایه سهام (حداقل 25000 یورو) در اختیار داشته باشند، می توانند یک شرکت سهامی اسلوونیایی – اسلوونی AD افتتاح کنند.

و مسئولیت آنها نیز با مشارکت آنها در سرمایه محدود می شود.

مدیریت روزانه می تواند از مدل یک لایه (تضمین شده توسط هیئت مدیره) یا مدل دو لایه (تضمین هیئت مدیره و هیئت نظارت) با اعضایی که حداقل برای یک دوره شش ساله سرمایه گذاری می کنند، پیروی کند.

تصمیمات عمده نیز توسط مجمع عمومی صاحبان سهام اتخاذ می شود.

حداقل دو شریک می توانند یک شرکت تضامنی اسلوونی تشکیل دهند که مسئولیت کامل تعهدات شرکت را دارند.

برای این نوع تجارت حداقل سرمایه سهام لازم نیست اما در صورت انحلال می توان از دارایی شرکا برای پوشش بدهی ها استفاده کرد.

شرکا باید به مجموعه قوانینی که در قرارداد مشارکت تعیین شده است احترام بگذارند.

همه شرکا می توانند بخشی از مدیریت باشند.

شکل دیگری از مشارکت، شرکت تضامنی اسلوونیایی، توسط یک شریک بی‌صدا، که باید سهمی را به واحد تجاری وارد کند و مسئول بدهی‌های شرکت در حدود سهم خود است، و یک شریک ضامن با مسئولیت نامحدود تشکیل می‌شود.

مشارکت ثبت شرکت در اسلوونی

فقط شرکای تضامنی می توانند کلیه تصمیمات مدیریتی را اتخاذ کنند و در صورتی که دیگر نتوانند نمایندگی تجارت مربوطه را داشته باشند، منحل می شود.

یک شرکت سهامی محدود اسلوونیایی توسط حداقل پنج عضو در اسلوونی تشکیل می شود.

مسئولیت اعضا با مشارکت در سرمایه تعیین می شود. کارشناسان ما در زمینه ثبت شرکت در اسلوونی می توانند به شما در انتخاب مناسب ترین نوع شرکت برای اهداف تجاری خود کمک کنند.

آنها همچنین می توانند در صورت تمایل به راه اندازی یک شرکت در فرانسه از طریق تماس شما با شرکای ما به شما کمک کنند.

ثبت شرکت در اسلوونی

چرا ثبت شرکت در اسلوونی با مسئولیت محدود باز کنیم؟

ثبت شرکت در اسلوونی با مسئولیت محدود در اسلوونی مجموعه ای از مزایا را ارائه می دهد.

این برای کمک به نیازهای سرمایه‌گذارانی طراحی شده است که می‌خواهند شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(SMEs) راه‌اندازی کنند و با توجه به اینکه اکثر بازرگانان شرکت‌هایی را باز می‌کنند که واجد شرایط شرکت‌های کوچک و متوسط ​​هستند، شرکت با مسئولیت محدود یک شکل تجاری بسیار محبوب است که برای ادغام انتخاب شده است. .

مزیت این ساختار، سرمایه اندک و همچنین مسئولیت محدود برای مؤسسان شرکت است.

این نوع ثبت شرکت اسلوونی می تواند توسط خارجی ها نیز در اسلوونی ثبت شود و لازم است بدانید که رویه ثبت شرکت اسلوونی برای این نوع شرکت برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی یکسان است تا زمانی که خارجی ها شهروند اتحادیه اروپا باشند.

، منطقه اقتصادی اروپا یا کنفدراسیون سوئیس.

هنگام راه‌اندازی این نوع شرکت، سرمایه‌گذاران می‌توانند از دو نوع روش ثبت بهره ببرند – یک روش ساده یا یک روش پیچیده، که از طریق یک دفتر اسناد رسمی محلی انجام می‌شود.

این فرم کسب و کار مزایای بیشتری را ارائه می دهد. به عنوان مثال، از طریق یک ثبت شرکت در اسلوونی با مسئولیت محدود، موسسین آن می توانند وام های بانکی دریافت کنند یا می توانند برای کمک های مالی درخواست دهند.

موسسات مالی معمولا ترجیح می دهند با نهادهای شرکتی همکاری کنند و این مزایا را نمی توان به معامله گران انحصاری ارائه داد.

شرکت با مسئولیت محدود اسلوونیایی می تواند برای انجام بیشتر فعالیت های اقتصادی که تحت قوانین محلی تجویز می شود استفاده شود.

بسته به بخشی که شرکت در آن فعال خواهد شد، سرمایه گذاران ممکن است نیاز به درخواست مجوزهای تجاری و مجوز با موسسات محلی داشته باشند.

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی تاجر انحصاری اسلوونی چیست؟

تاجر انحصاری اسلوونی نشان دهنده ساده ترین راه برای شروع یک تجارت در این کشور است.

مهم است بدانید که به خودی خود یک شکل تجاری را نشان نمی دهد (طبق قوانین محلی به عنوان یک شخصیت حقوقی دیده نمی شود) به دلیل این واقعیت است که هیچ تمایز قانونی بین صاحب کسب و کار و خود شرکت وجود ندارد.

از نظر مالیات، تاجر انحصاری طبق نرخ‌های مالیات بر درآمد شخصی که برای اشخاص حقیقی اعمال می‌شود، مشمول مالیات می‌شود که در سیستم تصاعدی وضع می‌شود.

مزیت تاجر انحصاری این است که از روش ثبت نام ساده و سریع و رایگان بهره می برد. مهمتر از آن، در طول فعالیت مالی کسب و کار، سرمایه گذار باید بر خلاف سایر واحدهای تجاری که در اینجا راه اندازی می شوند، رویه های حسابداری اساسی را منعقد کند.

هنگام ثبت شرکت در اسلوونی که به عنوان یک تاجر انحصاری فعالیت می کند، سرمایه گذاران تنها باید مدارکی را ارائه دهند که عبارتند از:

یک سند هویت شخصی معتبر، شماره مالیات اسلوونیایی شخص و شماره شناسایی شخصی. لطفاً توجه داشته باشید که قانون اسلوونی اجازه می دهد تا این نوع شرکت را به یک بدنه شرکتی تغییر دهید.

این در صورتی قابل انجام است که فعالیت های تاجر انحصاری گسترش یابد.

در این صورت، صاحب کسب و کار با این خطر مواجه می شود که شخصاً در قبال بدهی هایی که شرکت خواهد داشت، مسئول خواهد بود و در این صورت، برای محدود کردن این ریسک، می توان تاجر انحصاری را به عنوان مثال به یک شرکت با مسئولیت محدود تبدیل کرد.

یک رویه جداگانه وجود دارد که باید در این مورد تکمیل شود که می تواند توسط تیم مشاوران ما در ثبت شرکت در اسلوونی به طور مفصل ارائه شود.

ثبت نام تاجر انحصاری در اسلوونی فقط به شهروندان این کشور محدود نمی شود.

بنابراین، خارجیانی که در اسلوونی زندگی می کنند و علاقه مند به راه اندازی یک کسب و کار محلی هستند، می توانند یک مالکیت انحصاری نیز ثبت کنند.

این حق به شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا شهروندان کنفدراسیون سوئیس اعطا می شود.

در سایر موارد، برای ثبت این نوع شرکت، از نظر قانونی باید دارنده مجوز اقامت صادر شده در اسلوونی باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که فرد خارجی در زمانی که برای ثبت نام یک تاجر انحصاری اسلوونیایی از مؤسسات داخلی درخواست می کند، باید حداقل یک سال دارای مجوز اقامت باشد.

ثبت شرکت در اسلوونی

مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

برخی از اولین مراحل مربوط به فرآیند ثبت شرکت در اسلوونی در زیر ارائه شده است.

تیم مشاوران ما در ثبت شرکت در اسلوونی می توانند وکالت حقوقی گام به گام در مورد جنبه های ارائه شده در این لیست را ارائه دهند و همچنین می توانند اطلاعاتی در مورد اسنادی که سرمایه گذاران باید در هنگام رسیدگی به یک روش ثبت شرکت ارائه دهند ارائه دهند:

• تصمیم گیری در مورد شخصیت حقوقی شرکت (گزینه های رایج شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی عام می باشد).

• در موردی که صاحبان شرکت خارجی هستند، یک شماره شناسایی مالیاتی در اسلوونی دریافت کنید.

• نام شرکت را مطابق با الزامات قانونی موجود در اسلوونی تنظیم کنید.

• افتتاح حساب بانکی شرکت و واریز حداقل سرمایه سهام مورد نیاز برای شخص حقوقی منتخب.

• آئین نامه شرکت را تهیه و در دفتر اسناد رسمی امضاء کند.

• ثبت نام در آژانس جمهوری اسلوونی برای سوابق حقوقی عمومی و خدمات مرتبط (AJPES).

• فعالیت های تجاری را انتخاب کنید که از طریق شرکت اسلوونیایی توسعه می یابند، طبق طبقه بندی استاندارد فعالیت ها (SKD).

مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

همه نهادها باید فرآیند تأسیس یک ثبت شرکت اسلوونی را با تهیه پیش نویس قانون اساسی و اساسنامه برای شرکت های با مسئولیت محدود یا اساسنامه شرکت برای شرکت های سهامی آغاز کنند.

در این اسناد نام شرکت، آدرس ثبتی، ساختار آن، مشخصات سهام و سهام، مشخصات سرمایه، اطلاعات اعضا و حقوق آنها، اطلاعات فرآیند تبدیل و انحلال قید شده است.

افتتاح حساب بانکی نیز گام مهمی در روند ثبت شرکت اسلوونی است.

حداقل سرمایه سهام برای یک شرکت با مسئولیت محدود در اسلوونی 7500 یورو است در حالی که برای یک شرکت سهامی اسلوونی حداقل سرمایه سهام 25000 یورو تعیین شده است و حداقل یک چهارم این مبلغ باید به حساب بانکی تازه افتتاح شده واریز شود. سرمایه می تواند به صورت نقد یا دارایی تشکیل شود.

فرآیند تشکیل شرکت در اسلوونی از طریق اجرای e-VEM یک توقفگاه ساده شد.

پس از طی مراحل فوق (تنظیم اسناد تاسیس و افتتاح حساب بانکی)، نمایندگان موسسه باید به محل ورود VEM مراجعه و مدارک لازم جهت ثبت نام از قبیل درخواست ثبت نام و مدارک تاسیس را به همراه گواهی بانکی واریز نمایند. مربوط به سپرده سرمایه است.

اسناد را می توان با امضای الکترونیکی ایمن تایید شده امضا کرد. در صورت نیاز دفتر می تواند در تنظیم اساسنامه و پیشنهاد ثبت شرکت به متقاضی کمک کند.

پایگاه یکپارچه اطلاعات شرکت تازه تاسیس را در پورتال e-VEM منتشر خواهد کرد. این نهاد را در اداره آمار اسلوونی و اداره مالیات و همچنین در موسسه بهداشت ثبت می کند.

هزینه های ثبت شرکت در اسلوونی

 

هنگام افتتاح یک ثبت شرکت اسلوونی، سرمایه گذاران باید هزینه های کلی را نیز محاسبه کنند. ارزشی که باید سرمایه گذاری شود، البته تحت تأثیر نوع شرکتی است که برای ادغام انتخاب می شود.

هزینه های اصلی مربوط به ثبت شرکت اسلوونیایی به شرح زیر است:

هزینه ثبت نام:

مراحل ثبت شرکت اسلوونی با e-VEM (در حال حاضر بین پورتال های SPOT و EUGO تقسیم شده است) رایگان است.

هزینه دفتر مجازی:

از طریق خدمات یک دفتر مجازی، سرمایه گذاران می توانند آدرس تجاری را با قیمت تقریباً 30 یورو در ماه دریافت کنند.

حداقل سرمایه سهام:

سرمایه سهام برای یک شرکت با مسئولیت محدود 7500 یورو تعیین شده است.

هزینه ثبت شرکت اسلوونی:

سرمایه گذاران می توانند کمک حرفه ای را با قیمت رقابتی، تقریباً 589 یورو دریافت کنند.

هزینه حسابداری: متخصصان ما می توانند خدمات حسابداری و کمک مالیاتی شرکتی را ارائه دهند و هزینه آن تقریباً می باشد. 50 یورو در ماه

آیا هنگام راه اندازی کسب و کار اسلوونیایی شرایط دیگری وجود دارد؟

علاوه بر جنبه های ذکر شده در بالا، هنگام افتتاح یک شرکت در اسلوونی، سرمایه گذاران باید سایر جنبه های اجباری را در نظر بگیرند، همانطور که طبق قانون شرکت ها، سند اصلی قانونی مربوط به ثبت یک تجارت در این کشور (سندی که در آن درخواست شده است) مطابق با قوانین اروپایی در مورد این موضوع هماهنگ شده است).

سرمایه گذاران باید موارد زیر را نیز در نظر بگیرند:

• نام تجاری شرکت را انتخاب کنید

– نام شرکت باید در سطح قلمرو اسلوونی منحصر به فرد باشد.

• انتصاب یک مدیر

– الزامی که برای تمام اشکال تجاری ارائه شده در بالا اعمال می شود (اما در مورد یک تاجر انحصاری این الزامی نیست).

• یک آدرس تجاری ایجاد کنید

– رویه ای که باید قبل از شروع مراحل ثبت نام تکمیل شود.

• فعالیت های تجاری شرکت را انتخاب کنید – اگرچه در بیشتر موارد، شرایط خاصی وجود ندارد، چندین زمینه تجاری می توانند به مجوزها و مجوزهای تجاری نیاز داشته باشند.

ثبت شرکت در اسلوونی

شعبه ثبت شرکت اسلوونی

شعبه ای در اسلوونی – podružnica یک شرکت بدون شخصیت حقوقی است که ممکن است همان تجارتی را انجام دهد که شرکت مادر انجام می دهد.

ثبت شعبه در اسلوونی بر اساس کپی مدارک ثبت شرکت مادر، دستور افتتاح شعبه، اظهارنامه تجاری آخرین سال فعالیت شرکت مادر و اساسنامه محضری شرکت مادر می باشد.

مشاوران ثبت شرکت در اسلوونی ما می توانند کل فرآیند افتتاح شعبه را انجام دهند. برخی از ویژگی های اصلی شعبه در اسلوونی در زیر ارائه شده است:

• شرکت مادر به طور کامل مسئول تعهدات شعبه در اسلوونی است.

• هیچ تفاوت قانونی بین شعبه و شرکت مادر وجود ندارد، زیرا شعبه به عنوان یک ساختار وابسته تلقی می شود.

• فقط می تواند در فعالیت های تجاری شرکت اصلی شرکت کند و با همان نام شرکت ثبت شده است.

• از نظر قانونی باید یک نماینده برای دفتر شعبه اسلوونی تعیین کرد، اما لازم نیست فرد مقیم دائم این کشور باشد.

• دفتر شعبه ثبت شرکت در اسلوونی را می توان از طریق دفتر اسناد رسمی در اسلوونی ثبت کرد.

الزامات انواع ثبت شرکت در اسلوونی

به غیر از مدارکی که تهیه آنها الزامی است، تشریفات دیگری نیز وجود دارد که باید پس از انتخاب نوع شرکتی که می خواهید در اسلوونی ایجاد کنید، رعایت کنید. از جمله موارد رایج عبارتند از:

– داشتن نام تجاری،

– داشتن آدرس حقوقی اسلوونی،

– داشتن حساب بانکی محلی

شرط اصلی مرتبط با نام تجاری مشاغل مختلف در اسلوونی منحصر به فرد بودن آن است. اگر تاجران انحصاری و تضامنی می توانند استفاده کنند

نام خود و به ترتیب نام یکی از شرکا در مورد شرکت ها باید نام با ثبت شرکت ها رزرو شود.

سپس، تمام ثبت شرکت در اسلوونی و شرکت های داخلی باید آدرس قانونی در اسلوونی داشته باشند.

اینها باید در شهری باشند که کسب و کار در آن ثبت شده است، اما می توانند عملیات خود را در سراسر کشور و حتی خارج از آن تکمیل کنند.

یک حساب بانکی محلی برای استفاده شرکتی باید توسط شرکت های محلی ایجاد شود.

برای شرکت های با مسئولیت محدود برای سپرده گذاری سرمایه و به دنبال آن برای معاملات مختلف استفاده می شود.

کسانی که به یک آدرس قانونی برای کوتاه مدت نیاز دارند، ما خدمات دفتر مجازی را ارائه می دهیم که می تواند هنگام راه اندازی یک تجارت در اسلوونی مورد استفاده قرار گیرد.

بررسی اجمالی اقتصاد و ثبت شرکت در اسلوونی

اسلوونی که یک مقصد عالی برای تعطیلات در نظر گرفته می شود، فرصت های متعددی را نیز برای سرمایه گذاران ارائه می دهد.

عضو اتحادیه اروپا (EU) از سال 2004، اسلوونی قراردادهای بسیاری را در تلاش برای جذب سرمایه امضا کرده است (به عنوان مثال، معاهده مالیات مضاعف با بیش از 45 کشور شریک امضا شده است).

این کشور به سمت سرمایه گذاری مستقیم خارجی گرایش دارد و انواع مختلفی از برنامه ها و مشوق های سرمایه گذاری را ارائه می دهد که می تواند به بخش سرمایه گذاری انتخاب شده توسط بازرگانان و همچنین به منطقه ای که در آن سرمایه گذاری می کنند بستگی داشته باشد.

مهم است بدانید که شرکت های اسلوونی نیز می توانند از مشوق هایی بهره مند شوند که از توسعه بازار کار حمایت می کند.

Call Us