پرش به محتوا

ثبت شرکت ارزهای دیجیتال در اسلوونی

مدت زمان حضور شما در کانادا

ثبت شرکت ارزهای دیجیتال در اسلوونی

 

ثبت شرکت ارزهای دیجیتال در اسلوونی

اسلوونی شرکت های ارزهای دیجیتال را به روش های مختلف تشویق می کند، به عنوان مثال از طریق سازماندهی کنفرانس های مرتبط با این موضوع. این رویدادها چارچوبی را ارائه می‌دهند که در آن مقررات و اولویت‌های این حوزه می‌تواند توسط نوآورترین و فعال‌ترین شرکت‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال مورد بحث قرار گیرد. اگر مایل به افتتاح یک شرکت ارز دیجیتال در این کشور هستید، می توانید جنبه های ثبت نام را با یکی از مشاوران ما در تشکیل شرکت در اسلوونی در میان بگذارید.

چارچوب قانونی ارزهای دیجیتال اسلوونی

ارزهای دیجیتال به ارزهای مجازی مانند بیت کوین یا لایت کوین اطلاق می شود. شرکت‌های بیشتری در اسلوونی فعالیت‌های خود را در زمینه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند، واقعیتی که باعث شد دولت اسلوونی چارچوب قانونی شفافی را در رابطه با این موضوع تجاری اتخاذ کند. اخیراً اداره مالیات در اسلوونی تصریح کرده است که از آنجایی که ارزهای دیجیتال سکه های مجازی هستند، به عنوان دارایی های پولی در نظر گرفته نمی شوند، بنابراین در این کشور مالیاتی بر آنها تعلق نمی گیرد. فقط تا جایی که بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه درآمد ایجاد می کنند، درآمدها توسط دولت اسلوونی از طریق مالیات بر درآمد مشمول مالیات می شوند.

این تنها یکی از جنبه‌هایی است که سرمایه‌گذاران را به راه‌اندازی یک شرکت ارزهای دیجیتال در اسلوونی تشویق می‌کند، همراه با نیروی کار با استعداد و متخصص موجود در این کشور با حقوق بسیار کمتر از حقوقی که باید در بقیه اروپا بپردازید. می‌توانید تمام نگرانی‌های خود را در مورد قوانین اسلوونی مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده به مشاوران ما در زمینه ثبت شرکت در اسلوونی مطرح کنید.

چگونه یک سرمایه گذار می تواند کسب و کار استخراج ارز دیجیتال اسلوونیایی را ثبت کند؟

یکی از راه های شروع مراحل ثبت شرکت در اسلوونی در زمینه ارزهای دیجیتال، راه اندازی کسب و کار استخراج ارز دیجیتال است. در این صورت باید رویه های خاصی توسط سرمایه گذاران شرکت طی شود که در زیر ارائه می شود:

از آنجایی که ارز دیجیتال یک حوزه فعالیت جدید است، سرمایه گذاران باید دسته مشاوره کسب و کار و کسب و کار دیگر (با شماره 70.220) را انتخاب کنند.
• با انتخاب این دسته، سرمایه گذاران مجاز به انجام مجموعه ای از فعالیت ها مانند مشاوره یا کمک عملیاتی خواهند بود.
• علاوه بر این، سرمایه گذار برای مقاصد مالیاتی نیاز به ثبت نام دارد و این امر می تواند با ثبت نام به عنوان یک شخص حقیقی یا به عنوان یک ش• فعالیت های شرکت را انتخاب کنید که توسط طبقه بندی استاندارد فعالیت های جمهوری اسلوونی تجویز شده است.خص حقوقی انجام شود.به شرطی که سرمایه گذار به عنوان یک شخص حقیقی ثبت نام کند، گزارش درآمد حاصل از استخراج ارز دیجیتال با ذکر این نکته که در روز دریافت سکه های مجازی، گیرنده باید آنها را به یورو تبدیل کند، اجباری خواهد بود.

در عین حال، لازم است بدانید که فعالیت‌های ماینینگ برای کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال به عنوان ارائه خدمات پردازش داده‌ای که با کمک رایانه‌ها ارائه می‌شود، دیده می‌شود. این طیف وسیعی از فعالیت‌های استخراج ارز دیجیتال، مانند حل الگوریتم‌های رمزنگاری، توکن‌های مجازی و موارد دیگر را در نظر می‌گیرد. به همین دلیل است که کسب و کاری که در این فعالیت دخیل است باید تحت NACE 63.11 نیز طبقه بندی شود که به پردازش داده ها، میزبانی و فعالیت های مرتبط اشاره دارد.

 

ثبت فعالیت ارز دیجیتال در اسلوونی

هنگام افتتاح یک شرکت در اسلوونی که با ارزهای رمزنگاری شده سر و کار دارد، نمایندگان این شرکت همچنین باید فعالیت های توسعه یافته توسط کسب و کار را از یکی از بخش های کد NACE انتخاب کنند. معاملات ارزهای دیجیتال در حال حاضر در کلاس NACE 82.99 – N خدمات اداری و خدمات پشتیبانی، دقیقاً زیربخش SKD 82.990 گنجانده شده است.

لازم است بدانید که این بخش شامل طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری مانند پرداخت خدمات مربوط به تبدیل ارزها به ارزهای دیجیتال، خدمات طراحی شده برای کیف پول های مجازی، خدمات مرتبط با توکن های رمزنگاری می باشد، اما شامل خدمات مشاوره تجاری نیز می شود. در مورد استفاده از ارزهای مجازی

شرایط تشکیل شرکت در اسلوونی
به منظور ثبت رسمی، شرکت‌های ارزهای دیجیتال در اسلوونی باید یک فایل درخواست را ایجاد کرده و آن را با ثبت کسب و کار اسلوونی (PRS) ارسال کنند. مشاوران ما می توانند به شما در جمع آوری تمام مدارک مورد نیاز کمک کنند و همچنین می توانند به شما در افتتاح حساب بانکی کمک کنند تا سرمایه خود را در آن واریز کنید.

یک شرکت ارز دیجیتال در اسلوونی باید مانند هر شرکت دیگری در یکی از ساختارهای قانونی ارائه شده توسط قانون شرکت در این کشور سازماندهی شود. با خیال راحت با کارشناسان ما در زمینه تشکیل شرکت در اسلوونی تماس بگیرید تا مزایای هر فرم قانونی برای شرکت ارز دیجیتال اسلوونیایی خود را برای شما توضیح دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us