, ,

تاسیس شعبه شرکت در ایتالیا

تاسیس شعبه شرکت در ایتالیا

تاسیس شعبه شرکت در ایتالیا

شعبه در ایتالیا توسط قانون مدنی ایتالیا تنظیم می شود و شرایط و احکام خاصی را برای ایجاد این نوع تجارت در ایتالیا برای کارآفرینان مایل به سرمایه گذاری در ایتالیا فراهم می کند. سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند شعبه در ایتالیا ایجاد کنند، این کار را به منظور راه‌اندازی توسعه شرکت خارجی انجام می‌دهند. شعبه هیچ شخص حقوقی مجزایی از شرکت مادر نخواهد داشت. این شعبه در ایتالیا مسئول اقدامات شعبه بوده و همچنین باید دارایی های مورد نیاز را تامین کند. این شعبه تنها در صورت تصمیم متقابل بین سهامداران شرکت خارجی می تواند راه اندازی شود.

نمایندگان تشکیل شرکت ما در ایتالیا می توانند اطلاعاتی در مورد فرآیند ثبت شعبه در سال 2021 ارائه دهند و ما همچنین می توانیم برای دریافت ویزای طلایی در ایتالیا کمک ارائه دهیم.

حقوق و تعهدات یک شعبه در ایتالیا در سال 2021
شعبه می تواند صورتحساب صادر کند و حق استخدام کارمندان را دارد و همچنین می تواند به نام شرکت خارجی فعالیت تجاری انجام دهد. اگر شعبه قصد استخدام پرسنل را دارد، ثبت نام افراد استخدام شده در اداره کار بسیار مهم است. یک مقیم محلی باید به عنوان نماینده شعبه در ایتالیا منصوب شود، حتی اگر شرکت و بطور ضمنی شعبه توسط هیئت مدیره شرکت مادر مدیریت شود.

هنگام تأسیس شعبه در ایتالیا، مؤسسان باید در نظر داشته باشند که هر شخص حقوقی در این کشور مشمول مالیات شرکتی است و باید تعهدات حسابداری خود را انجام دهد. سپس اسناد حسابداری باید به همراه اظهارنامه مالیات بر درآمد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده به سازمان درآمد محلی ارائه شود. تفاوت عمده بین شرکت داخلی و شعبه یک شرکت خارجی این است که شعبه باید حساب های مالی شرکت اصلی و گزارش حساب های حسابرسی شده را ارائه دهد.

مزایای تاسیس شعبه در ایتالیا

مزایای شعبه در ایتالیا

به عنوان مثال، شعبه در ایتالیا هزینه های راه اندازی کمتری نسبت به شرکت فرعی دارد. سرمایه گذاران خارجی باید این را در هنگام انتخاب مناسب ترین نهاد تجاری در نظر بگیرند، اما همچنین باید به خاطر داشته باشند که شرکت خارج از کشور به طور کامل در قبال شعبه مسئولیت دارد و می تواند به آن بدهکار باشد. اگرچه این شعبه قادر به انجام هیچ گونه فعالیت تجاری دیگری غیر از فعالیت هایی که قبلاً توسط شرکت مادر خود انجام شده است، نخواهد بود، اما از نزدیک با مشتریان و شرکای تجاری در ایتالیا همکاری خواهد کرد و دانش و بینش ارزشمندی در مورد بازار ایتالیا در اختیار شرکت مادر خود قرار خواهد داد. خارج از کشور

نمایندگی های ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند در سراسر تاسیس شعبه در ایتالیا شما به شما کمک کنند. اگرچه این فرآیند نسبت به انواع دیگر شرکت ها ساده تر است، اما سرمایه گذار هنوز باید مجموعه ای از اسناد را ارائه دهد. ثبت نام در مقابل سردفتری که اسناد شرکت را تأیید می کند انجام می شود. مدارک زیر در هنگام ثبت نام درخواست می شود:

– سندی که تصمیم شرکت مادر را برای افتتاح شعبه نشان می دهد.
– آدرس ثبت شده آن در ایتالیا، انواع فعالیت ها، مشخصات شناسایی برای نماینده شعبه؛
– گواهی ثبت شرکت خارجی و رونوشت اساسنامه آن.
– اطلاعات مربوط به نماینده شعبه همراه با تصمیم انتصاب وی.

مشاوران تشکیل شرکت ما در ایتالیا می توانند در تهیه مدارک مورد نیاز برای ایجاد شعبه در ایتالیا در سال 2021 در این کشور کمک کنند. مدارک به همراه درخواست ثبت نام به Registro delle Imprese اتاق بازرگانی ارسال می شود. ممکن است مدارک اضافی برای مراحل ثبت نیاز باشد و شعبه در ایتالیا نمی تواند نام متفاوتی با نام شرکت در خارج از کشور داشته باشد. ما شما را به تماشای یک ویدیوی کوتاه در مورد نحوه افتتاح شعبه در ایتالیا دعوت می کنیم:

شعبه سبک در مقابل شعبه در ایتالیا

شرکت های خارجی می توانند دو نوع شعبه در ایتالیا ثبت کنند: شعبه نور یا شعبه معمولی. تفاوت بین آنها در زیر نشان داده شده است:

شعبه معمولی دفتر شعبه سبک
می تواند فعالیت های تجاری انجام دهد نمی تواند در فعالیت های تجاری شرکت کند
می تواند فاکتور صادر کند نمی تواند فاکتور صادر کند
قابل استفاده برای فعالیت های تجاری منظم می تواند توسط شرکت های خارجی ارائه دهنده پشتیبانی آنلاین برای مشتریان ایتالیایی از راه دور استفاده شود
باید اظهارنامه مالیاتی را در ایتالیا ارسال کنید. الزامی به ارائه اظهارنامه مالیاتی نیست
باید یک آدرس ثبت شده در ایتالیا داشته باشد نباید دفتر محلی داشته باشد

آیا لازم است در مورد تاسیس شعبه در ایتالیا در سال 2021 اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برای اطلاعات بیشتر و خدمات کامل حقوقی برای ثبت شرکت در ایتالیا با نمایندگان ثبت شرکت ما در ایتالیا تماس بگیرید.