پرش به محتوا

بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا

 

بورسیه تحصیلی در کانادا ممکن است یکی از مورد علاقه ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی باشد ، اما متأسفانه هزینه تحصیل در کانادا نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر ارزان نیست. بورسیه تحصیلی در کانادا یکی از گزینه هایی است که به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا تحصیلات خود را در کانادا تأمین کنند.

آنها به دانش آموزان با پیشرفت تحصیلی عالی اعطا می شوند ، اگرچه برخی نیز داوطلب و تجربه کار را در نظر می گیرند. برخی از بورسیه ها به طور خودکار اعطا می شوند و برخی دیگر باید اعمال شوند. بودجه بورسیه تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی بسیار رقابتی است و محدود است. اطلاعات ذکر شده در زیر به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه تحصیلی در کانادا برای دانشجویان هندی و سایر دانشجویان بین المللی کمک می کند.

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های کانادا برای دانشجویان همه رشته های دانشگاهی آزاد است.

دانشجویان می توانند با بورسیه تحصیلی در کانادا دکترا بگیرند. بورسیه های بیشتری برای کارشناسی ارشد در کانادا وجود دارد تا فرصت های دانشگاههای سراسر کانادا برای استقبال از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان افزایش یابد. همچنین می توانید در مقطع کارشناسی بورسیه تحصیلی در کانادا پیدا کنید.

چگونه می توان بورسیه تحصیلی در کانادا دریافت کرد؟

تحقیقات اولیه- دانش آموزان ابتدا باید بورسیه تحصیلی در کانادا و سایر گزینه های تأمین مالی را در کشور خود کشف کنند. آنها باید با اداره آموزش و پرورش کشور تابعیت خود تماس بگیرند.

تماس با دانشگاه انتخابی – دانشجویان باید با دفتر کمک های مالی دانشگاهی که مایل به حضور در آن هستند تماس بگیرند و اطلاعاتی در مورد بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کانادا و دستورالعمل های آن درخواست کنند.

درباره فرصتهای اضافی تحقیق کنید – درباره بورسیه تحصیلی در کانادا که توسط دولت کانادا ، دولتهای استانی ، سازمانهای غیر انتفاعی و بنیادهای خصوصی اداره می شود ، بیاموزید.
فرم درخواست – دانشجویان باید یک فرم درخواست خاص برای بورس تحصیلی ارسال کنند که متفاوت از فرم پذیرش برنامه است. همچنین گزینه هایی برای درخواست آنلاین برای بورسیه تحصیلی در کانادا وجود دارد.

ممکن است دانشجویان برای دریافت بورسیه تحصیلی در کانادا در برخی از دانشگاه ها مجوز ورود بدهند.
کسر هزینه ها – اگر برای بورسیه تحصیلی انتخاب شده اید ، مبلغ بورسیه تحصیلی بر این اساس از شهریه دانشگاه نسبت به شما پرداخت می شود.

بورسیه تحصیلی در کانادا

انواع بورسیه تحصیلی در کانادا 2020

بورسیه های دانشگاهی – دانشگاه های مختلف برای دانشجویان بین المللی کانادا نوعی کمک مالی ارائه می دهند ، بنابراین دانشجو باید ابتدا به دنبال دانشگاه مورد نظر خود برای کمک مالی باشد.

بورسیه تحصیلی در کانادا توسط دولت – حتی دولت کانادا برنامه های بورسیه زیادی را برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در کانادا هستند ، ارائه می دهد.

بورسیه های مالی – برخی از دانشگاه های کانادا بسته به وضعیت مالی بورسیه های مورد نیاز را به دانشجویان بین المللی اعطا می کنند.

بورسیه تحصیلی در کانادا با بودجه خصوصی – این برنامه ها به احتمال زیاد برای کشورهای در حال توسعه و گروه های اقلیت یا در زمینه های خاص تحصیلی مورد هدف قرار می گیرد. غالباً اهداکنندگان یا مشاغل

خصوصی به دانشجویان خارجی کمک هزینه تحصیلی می کنند.

بورسیه تحصیلی در کانادا شایسته – برای دانش آموزانی است که یا دارای استعداد تحصیلی هستند ، در یک جامعه یا کار کارآفرینی سرآمد بوده اند یا از بازیکنان برتر ورزشی دبیرستان بوده اند.

در زیر برخی از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه شده توسط دولت کانادا ، دانشگاه های کانادا و سایر سازمان ها ارائه شده است.

1. بورسیه های تحصیلی دولت کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا فوق دکتری Banting – بورسیه ها و بورسیه هایی که دولت کانادا به دانشجویان خارجی ارائه می دهد و تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه تحقیقات بهداشتی یا علوم اجتماعی و طبیعی انجام می دهند.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی کانادا-بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کانادایی که در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در دانشگاه (CGS-M اختصاص داده شده) در کانادا ثبت نام کرده اند.

بورسیه های کارشناسی ارشد NSERC – توسط NSERC تأمین می شود. چندین بورسیه تحصیلی ، کمک هزینه و جوایز دولتی به دانشجویان برجسته ای که در رشته های مهندسی یا علوم طبیعی در دانشگاه معتبر کانادا تحصیل می کنند ارائه می شود.

جوایز تحقیقاتی IDRC-این بورسیه تحصیلی دولت کانادا برای دانشجویان بین المللی است که از کشورهای در حال توسعه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در یک دانشگاه شناخته شده در کانادا تحصیل می کنند.

برنامه بورسیه های تحصیلی فارغ التحصیلی Vanier کانادا – این بورسیه تحصیلی است که برای دانشجویان دکتری در سطح بین المللی ، برای تحصیل در کانادا در دانشگاه شرکت کننده در دسترس است.
برنامه بورسیه تحصیلی سازمان ایالات متحده (OAS) – پیشنهاد دولت کانادا برای دانشجویان فارغ التحصیل از هر کشور عضو OAS از جمله برخی از کشورهای منتخب در جزایر کارائیب و آمریکای لاتین ، بورسیه تحصیلی از سازمان ایالات آمریکا (OAS) در دسترس است.

2. بورسیه های غیر دولتی برای تحصیل در کانادا

بورسیه یادبود کانادا – بورسیه های کامل برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بریتانیایی در نظر گرفته شده است تا در هر ارائه دهنده آموزش عالی معتبر کانادایی تحصیل کنند ، که بلیط هواپیما ، شهریه ، محل اقامت و موارد دیگر را پوشش می دهد.

صندوق اکولوژیکی Anne Vallee – بورسیه تحصیلی در کانادا برای دانشجویان خارجی که در سطح دکترا در مورد حیوانات در دانشگاه معتبر کانادا در کبک یا بریتیش کلمبیا تحقیق می کنند.

بورسیه ها و بورسیه های ترودو – بنیاد ترودو تعدادی بورسیه ، راهنمایی و کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان خارجی در مقطع دکترا در کانادا در موسسات منتخب ارائه می دهد. ارزش سالانه تا 60،000 دلار برای هر محقق برای یک دوره سه ساله است.

بورس تحصیلی حریم خصوصی و امنیتی Surfshark – باید برای آن درخواست دهید و مقاله ای را در برنامه آن ارسال کنید. برای دانش آموزی که در حال حاضر در کانادا یا مقصد تحصیلی دیگری به عنوان دبیرستان ، دانشجوی کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس ثبت نام کرده است ، جایزه ای معادل 2000 دلار در نظر گرفته شده است.

 

3. دانشگاه های ارائه دهنده بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه های دانشگاه مک گیل و کمک های دانشجویی – چندین فرصت مالی ، از جمله برنامه بورسیه تحصیلی مک گیل و PBEEE – بورسیه شایستگی کبک برای دانشجویان خارجی ثبت نام شده برای تحصیلات تکمیلی و فوق دکتری.

بورسیه های HEC Montréal– بورسیه های مختلف بر اساس شایستگی و نیاز در HEC Montréal ، از جمله بورسیه های تحرک برای دانشجویان بین المللی.

جوایز دانشگاه کارلتون برای دانشجویان بین المللی – این بورسیه برای دانشجویان فارغ التحصیل آزاد است ، که هنگام درخواست در دانشگاه کارلتون کانادا به طور خودکار برای جوایز انتخاب می شوند. این بورس تحصیلی جزئی به ارزش 4000 دلار – 16000 دلار به دانشجویانی که شرایط متوسط ​​پذیرش 80 and و بالاتر را پوشش می دهند ، ارائه می دهد.

جوایز کارشناسی بین المللی دانشگاه کنکوردیا – این بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی که مایل به تحصیل در کانادا در دانشگاه کنکوردیا در مونترال هستند ، آزاد است.

بورسیه تحصیلی Fairleigh Dickinson برای دانشجویان بین المللی – این بورسیه ها در اختیار دانشجویان بین المللی است که مایل به تحصیل در کانادا در دانشگاه Fairleigh Dickinson در ونکوور در تمام سطوح هستند.
بورسیه های بین المللی دانشجویی در کالج هامبر کانادا – این بورسیه کالج در کانادا برای دانشجویان خارجی در مقطع کارشناسی است که در کانادا در کالج هامبر در تورنتو تحصیل می کنند.

بورسیه های دانشگاه Dalhousie – بورسیه تحصیلی برای دانشجویان فعلی و بالقوه بین المللی یا داخلی که در دانشگاه Dalhousie در Halifax در همه سطوح تحصیل می کنند.

بورسیه های بین المللی دانشگاه ملکه – بورسیه های مختلف برای دانشجویان خارجی برای تحصیل در دانشگاه کوئینز در کینگستون ، انتاریو در کانادا. جوایز ویژه فقط برای دانشجویانی از ایالات متحده ، هند و پاکستان باز است.

دانشگاه Quest کانادا – همه دانشجویان بین المللی واجد شرایط تحصیل در دانشگاه Quest کانادا هستند. بورسیه تحصیلی از ارزش CA $ 2،000 تا شهریه کامل برای تحصیل در کانادا در دسترس است.

بورسیه های دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دانشجویان بین المللی – این دانشگاه سالانه بیش از 10 میلیون دلار به منظور اعطای جوایز ، بورسیه ها و سایر انواع کمک های مالی به دانشجویان خارجی ارائه می دهد.

بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه های بین المللی دانشگاه آلبرتا

– تعدادی از گزینه های بورسیه برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در کانادا در دانشگاه آلبرتا.

دانشگاه مانیتوبا-این جوایز در اختیار دانشجویانی از هر ملیتی است که برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تمام وقت در دانشگاه مانیتوبا درخواست داده اند. ارزش آنها برای کارشناسی ارشد 14000 دلار و برای دانشجویان دکتری 18000 دلار است.

بورسیه های بین المللی دانشگاه کلگری – این بورسیه ها برای دانشجویانی است که می خواهند در دانشگاه کلگری کانادا تحصیل کنند. ارزش آن از 500 دلار تا 60 هزار دلار CA متغیر است.

جوایز بین المللی دانشجویی دانشگاه ساسکاچوان-این بورسیه های تحصیلی بر اساس شایستگی برای دانشجویان بین المللی کارشناسی در دانشگاه ساسکاچوان کانادا است.

بورسیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تورنتو انتاریو – این بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی است که در کانادا در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه تورنتو تحصیل می کنند.

بودجه بین المللی دانشگاه واترلو – بورسیه های مختلفی به دانشجویان بین المللی که در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در دانشگاه واترلو کانادا ثبت نام کرده اند ، ارائه می شود. دانشجویان برای هر ترم به

مدت 5 ماه 2500 دلار دریافت خواهند کرد.

کمک ها و جوایز مالی دانشگاه سیمون فریزر – چندین بورسیه تحصیلی و سایر فرصت های مالی برای دانشجویان بین المللی که در حال تحصیل یا قصد تحصیل در کانادا در دانشگاه سیمون فریزر دارند ، در دسترس است.

بورسیه های ورودی رئیس دانشگاه بین المللی وسترن – بورسیه های مختلفی به دانشجویان بین المللی ارائه می شود که مایل به تحصیل در کانادا در دانشگاه وسترن هستند.

برنامه دانشجویی بین المللی دانشگاه یورک – دانشگاه یورک تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی جهت تحصیل در تورنتو ارائه می دهد. این بورسیه ها بین 60،000 تا 100،000 دلار کانادا برای برنامه تحصیلی چهار ساله برای دانشجویان بین المللی که برتری تحصیلی خود را اثبات کرده اند.

بورسیه های بین المللی Lester B. Pearson -این بورسیه ها در دانشگاه تورنتو با هدف شناسایی دانشجویان بین المللی که پیشرفت تحصیلی استثنایی از خود نشان می دهند.

در بالا برخی از دانشگاه هایی که دارای بورسیه تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی هستند که تحصیلات خود را در کانادا ادامه می دهند ، وجود دارد.

راهنمای کار در ایرلند با ویزای کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us