, ,

انواع ثبت شرکت های اسپانیایی

انواع ثبت شرکت های اسپانیایی

انواع ثبت شرکت های اسپانیایی

شرکت های اسپانیایی

سرمایه گذار خارجی که تصمیم به افتتاح یک شرکت در اسپانیا می گیرد باید در مورد شخصیت حقوقی کسب و کاری که می خواهد راه اندازی کند تصمیم بگیرد. از آنجایی که اسپانیا یک حوزه قضایی نسبتاً جذاب برای سرمایه گذاران خارجی است، کارآفرینان می توانند بین چندین بخش تجاری و همچنین انواع شرکت ها انتخاب کنند. تیم متخصصان ما در زمینه ثبت شرکت در اسپانیا می توانند به سرمایه گذاران خارجی با جزئیات بیشتر در مورد انواع نهادهای قابل ثبت در اینجا کمک کنند که در این مقاله ارائه شده است.

چه نوع شرکت های اسپانیایی برای ادغام در دسترس هستند؟

سرمایه گذاران خارجی که می خواهند روند ثبت شرکت در اسپانیا را شروع کنند، می توانند از بین طیف گسترده ای از اشخاص حقوقی که تحت قوانین ملی این کشور تجویز می شوند، انتخاب کنند. تیم مشاوران ما می توانند با مشاوره در مورد ویژگی های انواع فرم های تجاری زیر به سرمایه گذاران کمک کنند:

• مالکیت انحصاری – نشان دهنده ساده ترین راه برای راه اندازی کسب و کار در اسپانیا است و این نوع از شکل کسب و کار فقط برای اشخاص حقیقی ارائه می شود.
• شرکت با مالکیت مشترک – یک شکل تجاری است که تا حد زیادی شبیه به تاجر انحصاری است، اما تفاوت آن در این است که می تواند توسط افراد حقیقی بیشتری راه اندازی شود.
• شرکت با مسئولیت محدود جدید – نشان دهنده شکل ساده شده شرکت با مسئولیت محدود است که در این مقاله ارائه شده است.
• تعاونی – می تواند توسط گروهی از اشخاص حقیقی یا گروهی از شرکت ها با هدف دستیابی به هدفی خاص راه اندازی شود.

انواع اصلی شرکت های اسپانیایی.png

شرکت با مسئولیت محدود خصوصی در اسپانیا چیست؟

شرکت های با مسئولیت محدود در اسپانیا به دلیل انعطاف پذیری و مراحل ثبت ساده، محبوب ترین شرکت هایی هستند که به ویژه توسط کارآفرینان خارجی انتخاب می شوند. سرمایه این نوع شرکت در اسپانیا به سهام تقسیم می شود و سهامداران فقط به میزان سهم خود مسئول هستند. ذکر این نکته ضروری است که سهام قابل حمل و نقل رایگان و فروش به مردم نیست.
شرکت با مسئولیت محدود در اسپانیا چیست؟

اینها همچنین به عنوان شرکت های سهامی (sociedad anonima) شناخته می شوند و حداقل به یک سهامدار برای ثبت شرکت در اسپانیا نیاز دارند. حداقل 60000 یورو برای تشکیل شرکت در اسپانیا باید ارائه شود و یک چهارم این مبلغ باید قبل از ثبت نام پرداخت شود. اعضای شرکت فقط به میزان سهم خود مسئول هستند. تیم مشاوران ما در تشکیل شرکت در اسپانیا می توانند به سرمایه گذاران کمک کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد روند افتتاح این نوع فرم کسب و کار کسب کنند.

نحوه ثبت شرکت تضامنی در اسپانیا

ثبت شرکت تضامنی می تواند تکمیل شود به شرطی که حداقل دو عضو برای مشارکت در تجارت وجود داشته باشد. این مقررات در مورد شرکت های با مسئولیت محدود در اسپانیا نیز قابل اجرا است. شرکا از آنجایی که کیفیت شرکای عام را دارند، همه مسئولیت ها و حقوق مساوی دارند. طبق قوانین محلی، مشارکت باید در ثبت تجاری اسپانیا ثبت شود. موسسان آن باید قوانین مربوط به ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده در اسپانیا را نیز رعایت کنند.

ما همچنین می توانیم در زمینه افتتاح حساب بانکی و خدمات حسابداری در اسپانیا به شما کمک کنیم.

نحوه انواع ثبت شرکت های اسپانیایی با مسئولیت محدود در اسپانیا

حداقل دو شریک باید در مورد ایجاد یک شرکت تضامنی در اسپانیا نیز توافق کنند. سهامداران می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی بدون حداقل سرمایه باشند. حداقل یک عضو شریک عام و حداقل یکی شریک با مسئولیت محدود به میزان سهم خود در تشکیل شرکت در اسپانیا است.
ویژگی های تاجر انحصاری در اسپانیا چیست؟

اگر یک کارآفرین تصمیم بگیرد که به تنهایی یک شرکت در اسپانیا راه اندازی کند، ساده ترین راه برای ایجاد یک نهاد تجاری انحصاری است. حداقل سرمایه سهام مورد نیاز نیست، اما مسئولیت کامل تعهدات شرکت را بر عهده دارد. طبق قانون اسپانیا، هیچ تمایز قانونی بین واحد تجاری انحصاری و مالک وجود ندارد.

در زیر، سرمایه گذاران می توانند ویدیویی را تماشا کنند که انواع اصلی شرکت های اسپانیایی را ارائه می دهد:

برای جزئیات، می توانید با نمایندگان تشکیل شرکت در اسپانیا تماس بگیرید. مشاوران ما می توانند در زمینه ثبت یکی از فرم های تجاری ذکر شده در بالا کمک عمیقی ارائه دهند. سرمایه‌گذاران همچنین می‌توانند در مورد مالیات‌هایی که برای این نهادها اعمال می‌شود مشاوره درخواست کنند و همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد رویه‌های حسابداری موجود برای نوع خاصی از شرکت دریافت کنند. اگر می خواهید شرکتی را در کشور دیگری افتتاح کنید و علاقه مند به تاسیس انواع ثبت شرکت های اسپانیایی هستید، می توانیم با شرکای محلی خود در تماس باشید.