پرش به محتوا

انتقال درون شرکتی کانادا

انتقال درون شرکتی کانادا

انتقال درون شرکتی کانادا

ویزای انتقال درون شرکتی کانادا

کانادا برنامه‌ای به نام برنامه تحرک بین‌المللی دارد که به کارگران خارجی با مهارت بالا اجازه می‌دهد تا به‌عنوان انتقال‌دهنده انتقال درون شرکتی کانادا یا دیگر به‌نام ICT کانادا به طور موقت در کانادا کار کنند. اگر یک شرکت بین المللی مکانی در داخل کانادا داشته باشد، آن شرکت می تواند برای انتقال هر یک از کارمندان خود به محل کانادا درخواست دهد.

درخواست برای ویزای انتقال درون شرکتی کانادا به شرکت و کارمند این امکان را می دهد که از درخواست LMIA خودداری کنند زیرا این مجوز کار معاف از LMIA است. انتقال‌شدگان واجد شرایط انتقال درون شرکتی کانادا به مجوز کار نیاز دارند و از ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) مستثنی هستند.

اولین قدم برای دستیابی به یک برنامه موفق ، کسب ارزیابی از پرونده شما است.
امروز با ما 989128598823 +

آنها با انتقال تخصص خود به مشاغل کانادایی، مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای کانادا فراهم می کنند.

انتقال درون شرکتی کانادا نشان‌دهنده گزینه‌ای است که از طریق آن یک کارمند می‌تواند با پیوستن به مؤسسه‌ای از شرکتی که کارمند در آن کار می‌کند و در کشور مربوطه فعالیت می‌کند، به کشور خارجی دیگری نقل مکان کند. به عنوان مثال، این می تواند در مورد یک شرکت خارجی باشد که یک شعبه در کانادا راه اندازی کرده است.

برای کسانی که می خواهند برای ویزای انتقال درون شرکتی در کانادا اقدام کنند، مراحل قانونی مختلفی باید رعایت شود و شرایط متعددی نیز اعمال خواهد شد. در عین حال، دفتری که در کانادا فعالیت می کند باید شواهدی را ارائه کند که چرا به جای استخدام کارمند محلی، نیاز به جابجایی یک کارمند خارجی وجود دارد. در اینجا، یک رابطه واجد شرایط باید ثابت شود و تیم مشاوران ما در ثبت شرکت در کانادا می توانند جزئیات گسترده ای را در مورد اینکه این رابطه می تواند باشد ارائه دهند.

شرایط اصلی ویزای ترانسفر درون شرکتی کانادا چیست؟

برای واجد شرایط بودن برای انتقال درون شرکتی در کانادا، کارمند متقاضی باید مجموعه ای از معیارها را داشته باشد. یکی از آنها داشتن یک رابطه قراردادی مداوم است که حداقل برای یک سال در سه سال گذشته برای همان کارفرما یا کارفرمای مرتبطی که در ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) یا مکزیک واقع شده است، طول بکشد.

به غیر از شرایط ذکر شده در بالا، کارمند باید تحت یک قرارداد کاری کوتاه مدت که با همان کارفرما یا کارفرمای مرتبط، به عنوان یک کارمند واجد شرایط در یک موقعیت مدیریتی یا به عنوان یک مجری امضا شده است، به کانادا منتقل شود. البته برای دریافت ویزای ترانسفر درون شرکتی در کانادا، متقاضی باید دارای مجوز کار باشد. انتقال شرکت صرفاً برای کسانی که در حال توسعه فعالیت های مدیریتی هستند یا افرادی که به عنوان مدیران اجرایی دارای دانش تخصصی در زمینه های مختلف واجد شرایط هستند آزاد است.

انتقال درون شرکتی کانادا

ساختار شرکت واجد شرایط برای انتقال درون شرکتی در کانادا چیست؟

حق درخواست برای این دسته خاص از ویزا فقط برای کسانی است که در شرکت های تحت مالکیت یا تحت کنترل همان شرکت نقل مکان خواهند کرد. شرکت های واجد شرایط می توانند تنها شرکت هایی باشند که تحت یک شرکت مادر فعالیت می کنند. گزینه های مختلفی از این نظر وجود دارد که به شرکت های تابعه، شعبه یا شرکت های وابسته اشاره می کند.

همه این ساختارها نشان دهنده نهادهایی هستند که به طور کامل توسط شرکت مادر کنترل می شوند، همانطور که در مورد شعبه نیز وجود دارد، که صرفاً نشان دهنده یک بخش فرعی از شرکت مادر است که در حوزه قضایی خارجی کار می کند، یا بخشی از آنها متعلق به شرکت مادر است. همانطور که در مورد یک شرکت فرعی است که یک شخص حقوقی جداگانه با حقوق مدیریتی خاص خود است، اما شرکت اصلی حداقل نیمی از سهام شرکت فرعی را در اختیار دارد.

روش ویزای انتقال درون شرکتی کانادا تنها در صورتی قابل شروع است که هر یک از شرایط ارائه شده در بالا با اسناد مختلف قابل اثبات باشد. هنگام درخواست برای این برنامه، علاوه بر مدارک شخصی که معمولاً هنگام درخواست ویزا مورد نیاز است، باید مدارک مرتبط در این زمینه را ارائه دهید و تیم ما می تواند در این مورد مشاوره دهد.

متقاضی در مورد ویزای انتقال درون شرکتی در کانادا چه چیزهایی باید بداند؟

کسانی که می خواهند برای این برنامه اقدام کنند باید بدانند که این برنامه می تواند مزایای خاصی از جمله زمان پردازش انتقال درون شرکتی به کانادا را ارائه دهد، زیرا این ویزا در مقایسه با سایر ویزای کار موجود در این کشور بسیار سریعتر صادر می شود. در زیر می توانید چند نکته برجسته از این برنامه را مشاهده کنید:

ویزا برای افرادی که به عنوان کارمند تمام وقت مشغول به کار هستند و حداقل 30 ساعت در هفته در همان شرکت به مدت حداقل 1 سال کار می کنند در دسترس است.

قبل از ارسال درخواست برای انتقال درون شرکتی در کانادا، کارفرما باید مجموعه ای از مدارک را به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ارسال کند و هزینه درخواست ۲۳۰ دلار را بپردازد.

در چندین موقعیت، زمان پردازش انتقال درون شرکتی به کانادا می تواند تنها 2 هفته باشد، اما این برای موقعیت های مدیریتی بسیار ماهر و عالی صدق می کند.

به عنوان یک قاعده کلی، زمان پردازش استاندارد انتقال درون شرکتی به کانادا 1 تا 2 ماه است و در موارد استثنایی (کمتر از 5٪ درخواست ها) می تواند تا 3 یا 4 ماه ادامه یابد.

حق اقامت در کانادا بسته به مهارت و موقعیتی که کارمند در شرکت کانادایی خواهد داشت می تواند از 1 تا 7 سال متغیر باشد (هر چه کار تخصصی تر باشد، فرد خارجی می تواند مدت بیشتری در کانادا بماند).

اگر به جزئیات بیشتری در مورد نحوه شروع این روش و مدارکی که باید برای صدور ویزا تهیه کنید نیاز دارید، از شما دعوت می کنیم با تیم مشاوران ما در تشکیل شرکت در کانادا تماس بگیرید. تیم ما می‌تواند در مورد تمام الزامات اولیه به منظور اطمینان از دریافت ویزای انتقال درون شرکتی کانادا در اسرع وقت مشاوره دهد.

ویزای ترانسفر درون شرکتی کانادا

مدارک مورد نیاز برای انتقال درون شرکتی کانادا ICT کانادا

مدارک زیر مورد نیاز است:

تأییدیه که تبعه خارجی در حال حاضر توسط یک شرکت چند ملیتی در خارج از کانادا استخدام شده است و به دنبال ورود به کار در یکی از والدین، شرکت های تابعه، شعبه یا وابسته به آن شرکت در کانادا است.

تأیید اینکه تبعه خارجی (از طریق حقوق و دستمزد یا قرارداد) به طور مداوم (تمام وقت، نه پاره وقت انباشته) توسط شرکتی در خارج از کانادا، در یک موقعیت تمام وقت مشابه، برای حداقل یک سال در طی سه

دوره استخدام شده است. دوره سال بلافاصله قبل از تاریخ درخواست اولیه؛

خلاصه ای از موقعیت متقاضی در یک ظرفیت اجرایی یا مدیریتی یا در زمینه دانش تخصصی (مانند موقعیت، عنوان، مکان در سازمان، شرح شغل)؛

در مورد “دانش تخصصی”، شواهدی مبنی بر داشتن چنین دانشی و موقعیت در کانادا مستلزم چنین دانشی است.

طرح کلی موقعیت در کانادا (یعنی موقعیت، عنوان، مکان در سازمان، شرح شغل)؛

نشان دادن مدت زمان مورد نظر اقامت؛ و

شرح رابطه بین شرکت در کانادا و شرکت در کشور خارجی (افسر ممکن است برای ایجاد رابطه بین سازمان کانادایی و سازمان خارجی که مایل به انجام انتقال است، مدرک ملموس درخواست کند).

نقل و انتقالات انتقال درون شرکتی کانادا : دسته ها

برای واجد شرایط بودن برای کار در کانادا تحت برنامه انتقال درون شرکتی، کارگران خارجی باید در یکی از سه دسته تعریف شده قرار گیرند:

مدیران اجرایی عمدتاً مدیریت شرکت یا بخش اصلی آن را هدایت می کنند و فقط نظارت کلی (در صورت وجود) را از مدیران سطوح بالاتر دریافت می کنند.

مدیران ارشد تمام یا بخشی از شرکت را مدیریت می کنند و بر کار سایر مدیران یا کارمندان حرفه ای نظارت یا کنترل می کنند.

کارگران دارای “دانش تخصصی” می توانند دانش تخصصی محصول یا خدمات شرکت یا سطح پیشرفته ای از تخصص در فرآیندها و رویه های شرکت را نشان دهند.

در همه موارد، کارگرانی که به کانادا منتقل می شوند باید حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت با شرکت خارجی داشته باشند و برای انجام کارهای مشابه به کانادا بیایند. برای صدور مجوز کار باید یک رابطه واجد شرایط بین کارفرما و کارمند وجود داشته باشد.

انتقال درون شرکتی کانادا

انتقال به اقامت دائم برای ویزای انتقال درون شرکتی کانادا

ویزای انتقال درون شرکتی کانادا اغلب در موقعیتی قوی برای تبدیل شدن به اقامت دائم کانادا هستند، در صورتی که بخواهند این کار را انجام دهند.

ساکنان دائمی می توانند در هر مکانی در کانادا اقامت و کار کنند.

از زمان راه اندازی در سال 2015، سیستم انتخاب مهاجرت اکسپرس انتری کانادا به محرک اصلی مهاجرت اقتصادی به کانادا تبدیل شده است. انتقال‌شدگان ویزای انتقال درون شرکتی کانادا که به دنبال انتقال به اقامت دائم هستند، می‌توانند امتیاز سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) را بدون صدور LMIA کسب کنند، که افزایش امتیاز CRS را برای انتقال‌شدگان درون شرکتی نسبتاً ساده می‌کند. این به نوبه خود شانس آنها را برای دعوت به درخواست اقامت دائم افزایش می دهد.

همچنین ممکن است گزینه‌هایی برای انتقال به اقامت دائم خارج از سیستم اکسپرس اینتری، مانند یکی از برنامه‌های نامزد استانی (PNP) وجود داشته باشد.

در نهایت، برخی از افرادی که کار خود را در کانادا به عنوان انتقال‌دهندگان درون شرکتی آغاز می‌کنند، ممکن است تابعیت کانادایی شوند. این مرحله پس از اعطای اقامت دائم انجام می شود.

آیا برای تهیه درخواست برای اقامت دائم کانادا به کمک نیاز دارید؟ در این صورت، صفحه مشاور مهاجرتی ما را مشاهده کنید

اولین قدم برای دستیابی به یک برنامه موفق ، کسب ارزیابی از پرونده شما است.
امروز با ما 989128598823 + تماس بگیرید

عنوان انتقال دهنده درون شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Us